Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 30>
Korisnik
Poruka
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 18:20
...sitne ružice, lijepe boje...slatkiš pravi...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 19:06
još jedna krasna škrinjia,ta salveta je tako zgodna i upotrebljiva.......trebala bi ju svaka od nas imati..........jako mi se sviđa kako si ruže ukomponirala u sve tosmile94
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 19:07
Kutijica je prekrasna....smile93
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 23:20
smile78za rođendan ,je da kasnim ali imam ispričnicu
kutijica mi je onako fino romantična smile94
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 23:41
Ma nisi se ulijenila,pa bio ti je rođendan,pa druge obaveze ali si se zato vratila u punom sjaju!Kutijica je divna,blagorečeno!Jeli to print ili salveta?Thumbs%20Up
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 23:56
 Love%20You ...prekrasna romantična kutija i baš k'o što Mare veli, ovu salvetu s tekstom svaka od nas bi trebala imati, savršena je kao podloga za gotovo svaki motiv... krasno si sve iskombinirala draga Lluvia, a lijenost nek te ne brine... nije to lijenost, svatko od nas treba ponekad malo napuniti baterije Tree%20swing i uzeti odmak od onoga što radi za novi uzlet...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 14:55
Dorina, Anđelka, Sanjam, Mare, Danci-ka, File, Slavica i Primavera...  ma sta da vam kazem... vi se moj Red bull WinkTongue
Slavice... to je kombinacija dvije salvete... trebalo je sve izgledati drugacije, ali kako to vec ide - ova se skrinjica bas opirala mojim zeljama.. i na kraju je ispala ovako... nije lose, ali nisam bas zadovoljna... samo kad si u cajtnotu nemas bas puno izbora.Confused
p. s. Slavice, to je jedna od onih koje ceeeekam, ali nikako da stignu



Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 15:01
Jos jedna skrinjica koja je promijenila vlasnika... slike bas nisu najbolje... uzivo je ljepsa i vide se detelji koji su ovdje neuočljivi... to me malo bedira, ali novi vlasnik je zadovoljan...






Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 15:11
...baš je posebna, ja baš i ne radim sa ovim motivima, zato mi je posebno lijepo kada vidim da netko drugi to tako uspješno odradi, spominjala si detalje pa sam je malo pomnije pogledala, koristila si zlatni-nešto kod stavljanja točkica na rub?...te detalje slikaj iz bliza da nam bolje dočaraš svoj trud, kami je majstor u tome! ..škrinjica ti je jako lijepa, odnosno novom vlasniku, rekla si da više nije u tvome posjedu...bravo!!!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 16:45
uf, ovaj mjesec će biti teško nominirati uz ovakve prekrasne stvari što nam svaki dan stižu na forum. Škrinjica ti je prekrasna, ne već prekokrasna, prepreprekokrasna smile120
ANĐELKA
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 16:51
Kutijica prekrašna, baš u tvom stilu, sa slovcima, i sakrivenom pričom Embarrassed
A škrinjica baš u stilu s motivom i moram napomenuti da su me faldice šarmirale...Thumbs%20Up
Jedva sam se prisilila kutiju odraditi, škrinjice ću u drugom životu LOL
@sanjam: jedino nisam nimalo majstor u fotkanju, spašava me kaj mi je dragi posudio vrhunski fotić na korištenje
i bio bi red da se malo izučim na njemu, makro detalje još nisam prezentirala kak spada Tongue
LLuvia, dodatno pohvala na ovoj satenskoj(organdi?) podlozi na kojoj si škrinjicu fotkala Wink
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 19:26
Škrinjica je više nego dobra,vlasnik ima i čime biti zadovoljan i ne znam što to tebe ljuti,ako ti se negdje malo nagužva salveta,popeglaš je malo preko papira za pečenje i ako nije sasvim ispravljeno a ono je bar manje uočljivo !Ma super je,motiv koji upravo kopam po internetu!Thumbs%20Up
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 19:33
ovo je škrinjica po mom guštu.........ta salveta sa slonovima mi je jako draga a i imam ju zahvaljujući tebiHug.........lijepo si ju i unutra sredila a posebno mi se sviđa zlatna boja sa strana na poklopcu.......smile71
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 23:57
škrinjice su predivne. i onu sa ružama i ovu sa slonom si tako lijepo sredila.  smile89
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 18:30
Sjajna je! Slonići su mi slabost pa nije ni čudo da ostavljam oči na njoj... Jako mi je lijepa kombinacija boja i detalja! smile71
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 21:48
smile227afrika u srcu smile141
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 11:46
Ajme cure moje drage Sanjam, Anđelka, Kami, Slavica, Mare, More, Izzy i Biljana... koliko komplimenata... hvala vam puno i svima velika pusa smile78
Sanjam... drago mi je da se bar nesto vidi... morat cu slikati ipak po danu, navecer mi nekako neide od ruke, ali bila sam u cajtnotu i moralo se to obaviti sad i odmah... vecina mojih radova vise nije kod mene, pogotovo ovi s pocetka godine... sta ces kada imam puuuno vodenjaka oko sebe i uzivam u tome
Kami... voljela bih da te je ta skrinjica malo manje šarmirala Wink, a sto se tice podloge - nemam pojma sto je... rece meni moja najveca kriticarka (citaj mama): uzmi "ovo", nemoj me sramotiti slikanjem na stolnjacima Confused... i eto
Slavice, to nije print nego salveta... imam jos jednu viska, a imam i tvoju adresu negdje pa ti je sutra posaljem... naravno ako zelis?

Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 12:40
Elephant ....mmmm, presladak mi je ovaj motiv sloneka u trku, a cijelu kutiju si fantastično osmislila, posebno mi se svidja kako si sredila unutrašnjost...i da, pohvale mami za dobru ideju oko platna, super se uklapa s kutijicom, krasna prezentacija odličnog rada You%20Rock
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 15:06
draga moja lluvia ova ti je kutijica odlična, baš lijep slonček
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 00:41
Slova ili slonić? Težak izbor! Ma, nema dvojbe, obe kutije su ti savršene!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,168 sekundi.