Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora by Floramye
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora by Floramye

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 55>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 23:42
Nabrala sam dosta godina i puno puno cvijeca u zivotu vidjela ali onda mi se od jednog momenta do drugog dogodi da zastanem i razrogacim oci ! 
                                                                                            smile180
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 12:11
Dijana7566 - Clematis sam nabavila u Decori. Embarrassed
Ajama - Da, to bi zaista bila šteta! Wink
Carol - Nisu ni moje anemone baš reprezentativne. Možda se na slici ne vidi najbolje ali na svakom cvijetu od 5 latica 2 su zakržljale. Ne znam u čemu je problem. Imam dva grmića, sa jednim je sve u redu sa drugim eto ne. Žao mi je zbog toga! Cry
Gute Fee Hug
 
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 12:42
Draga Floramye vrlina vrtlara je da cvijeću daju još uvijek jenu šansu kao što si ti svom klematisu pa ti je on uzvratio svojom ljepotom, a tako i mi imamo priliku vidjeti stvarno jedinstvenu ljepotu, takav još kod nigoga nisam vidjela, kod tebe je sve prekrasno i još dugo ćeš uživati u svom cvijeću jer jesen je  tek pred nama.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 07:44
Smail
smile76
 
Voštani zvončić - još jedan cvjetak jesenske cvatnje. Ovo mu je druga jesen kod mene i prepun je pupova a i listovi nisu izbušeni kao prošle. Cvijet je poput uvrnute loptice za badminton, i listovi su vrlo dekorativni.
 
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 07:49
I prvi ovogodišnji cvijet bijele anemone Honorine Jobert!
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 08:15
I opet krasne slike krasnih biljaka ! Voštani zvončić mi se čini malo posebnim, bar ga ja nisam vidjela do sada, pa mi je fora.
Nikad ti nisam rekla, sad ću: oduševljava me tvoj potpis i da znaš da sam si ga uvela kao životni moto. Već mnogo puta i u mnogim situacijama sam se toga sjetila i kad tako razmišljam, odmah mi bude lakše Tongue.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2013 u 18:01
Prekrasni vostani zvoncic i ja ga prvi put vidimsmile64
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2013 u 22:55
Glikica draga Hug - potpuno te razumijem!!!
Miska -hvala ti...
smile79
 
 
 
 
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 11:25
smile227smile227
pregledala sam sve stranice, I mislila sam da sam ostavila prije komentar ali ocigledno nisam (polazila sam od unazad prije ), I tvoj me vrt ostavio odusevljenom.
predivno, bogato I raskosno sa mnostvom trajnica koje su tako savrseno nasle perfektno mjesto u tvom vrtu da to cini jednu prirodnu harmoniju.
DIVNO!!!!!!!!!!
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 11:45
Ja sam sigurno ostavila preko nekoliko komentara na prijašnjim stranicama, ali što ću kad mi je tvoj vrt pri vrhu popisa; rado prošetam i uvijek nešto zapadne za oko. Krasne su ti anemone, a čuvarkuće u svom prirodnom ambijentu su neodoljive
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 16:52
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Nabrala sam dosta godina i puno puno cvijeca u zivotu vidjela ali onda mi se od jednog momenta do drugog dogodi da zastanem i razrogacim oci ! 
                                                                                            smile180

E pa u potpunosti se slažem sa ovim guttinim riječima i onda kao da nije dosta ti izbaciš još nešto posebno!A taj tvoj voštani cvit kad gledam stvarno imam dojam da je izliven od voska! Koliko dugo mu traje cvit i je li to trajnica?
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 17:43

Pogledala sam zadnjih par stranica i oduševila se koliko imaš neobičnih i lijepih biljaka.
Roze anemone su prekrasne !
Moram se vratiti kad bum imala više vremena pa da si pogledam sve od prve do zadnje stranice!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
erutrina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2013
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 66
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje erutrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 21:40
Smile samo da prijavim svoju setnju i zadovoljstvo koje sam osecala prateci celu pricu. Sve pohvale su vec ispisane i ja se sa svima slazem, cak mi se i tvoj potpis svidja . Hvala za tako lepo predstavljanje tvog vrta - uredno ispisana imena biljaka  -  i ja volim da ujutru dok se sunce pomalja setam i gledam i uzivam. smile57
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 22:48
ajme prekrasno sezonsko cvijećeClap posebne su rozaste anemoneThumbs Up
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 23:50
uvijek kada otvaram tvoje stranice, znam da ću vidjeti nešto lijepo, nešto posebno i nešto što do sada nisam vidjela.
molila bih te ako možeš nešto napisati o margareticama sa prve slike, da li je na našem području trajnica?
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 22:36
Klaudija8, Nisa, Anđelkad, Anastazija_, Erutrina, Mari,5510, SlavujVk
hvala vam drage moje na vašim pohvalama! Vaši vrtovi su zaista prekrasni, pa me sada malo... Embarrassed! Ali samo sa vama i uz vas imam još više snage i volje da nastavim dalje i bolje! Na tome vam zahvaljujem od Heart!
 
Anđelkad - Voštani zvončić je trajnica i uspješno je prezimio i zimu na kontinentu.
 
SlavujVk - Onaj cvijet sa prve slike nažalost nije trajnica. To je mislim jedini cvijet kod mene a koji ne spada među trajnice. Kupila sam ga ovog proljeća na tržnici i mislim da ne može prezimiti kod nas na kontinentu. Probati ću ga presaditi u posudu i unijeti unutra do proljeća. Cvjetao je cijelo ljeto, čak i sada ima cvjetove.
 
Moji radovi u vrtu za ovu godinu su pri kraju. Gredice sam pretumbala (dobro ili loše, vidjet ćemo iduće sezone), nove biljke zasadila. Još neke moram zaštititi prije zime, i posaditi lukovice. I to je to! I ja sam spremna za iduću cvjetnu sezonu.
 
Evo par sličica nekih stvarno neumornih cvjećki...
 
 
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 22:52
Draga Floramye,prosetala sam opet tvojim vrtom od 1. do zadnje stranice tj gredice i mogu reci prekrasno!Anemone,onako sasave,razigrane strse i preslatke susmile79
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 23:20
evo da i ja prijavim setnju....super ti je sveClap
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 09:58
meni su ehinacee baš krasne.ja sam sijala nekoliko puta i nikle su mi samo 2 biljkice.nadam se da će se održati preko zime.baš ti zavidim ali ne zločesto
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 19:36
krasno, kako zgodno djeluju čuvarkuće i sieboldi u crijepu...anemone su divne, ma sve je lijepo, samo što mi je ovo što sam istaknula ovaj puta posebno zapelo za oko
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,264 sekundi.