Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Voštani cvijet - Hoya
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Voštani cvijet - Hoya

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 25>
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 21:18
Prekrasna je ova puzavica.
Pčelica čuvam jedan pelcer za tebe.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2012 u 23:37
Hoya linearis
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2012 u 23:38
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2012 u 23:42

LjepoticaClap

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2012 u 23:46
Jaco imaš pravo malo bogatstvo
Je su li ovo obadvije Hoye? Nedavno sam kod kaktusara (to sam već pomenula) vidjela Hoyu variegatu, imala je samo 2 listića i koštala 13€
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2012 u 21:23
Hvala ti,ovo sa šarenim lišćem nije hoya to ti je scindapsus,a da je tako skupa? Znači bogata samWink
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2012 u 21:27
da li mi ože netko reći kada hoya prvi puta cvate, imam je cca 2 godine a oš nije cvala?
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2012 u 10:14
Tajči to ti nitko ne može reči, jer neke hoje nikad ne procvatu. Mojoj susjedi je odmah prve godine, a mislim i Triši kad sam joj poslala pelcer da je procvala.
Ovu drugu hoju u životu nisam vidjela, ali prekrasna je.Moja je još u 10 mj.imala cvijetiće, ali kad je zahladilo nije procvala.
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2012 u 22:36
znači, trebam čekati a živaca sve manje, hmmmm.....Angry
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 19:16
Tajčica, to ti je tako malo na hozntregere živčeke staviti.Ja imam pelcera, ači sada nije vrijeme slanja, ja živim u Zgb, gdje siti sa stanomJa stvarno ne znam uzroke ne cvatnje hoje,i sada razmišljam gdje sam ja moju dobila, ali to je tako davno da se ne mogu sjetiti, ali ona stvarno cvate, voljela bi imati i ovu novu, ali nemam mjesta za dvije, jer je moja skoro cijelu polovicu balkona zauzela.
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 15:58
Originalno poslano od člana tatjanabajcic tatjanabajcic napisao:

Tajčica, to ti je tako malo na hozntregere živčeke staviti.Ja imam pelcera, ači sada nije vrijeme slanja, ja živim u Zgb, gdje siti sa stanomJa stvarno ne znam uzroke ne cvatnje hoje,i sada razmišljam gdje sam ja moju dobila, ali to je tako davno da se ne mogu sjetiti, ali ona stvarno cvate, voljela bi imati i ovu novu, ali nemam mjesta za dvije, jer je moja skoro cijelu polovicu balkona zauzela.
 
 
tatjana, hvala na dobroj volji, ja sam u Samoboru, nadam se da bu i moja zauzela pola balkona ko tvoja Wink
 
a živčeke na hoziće bum stavila, dobro si rekla!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 20:32
Tajči javi se na mob 091 597 1435, morala sam ih i ja staviti, jer me kuk boli ko lud.
Čuj pa Samobor je jako jako daleko od Zgba, to ti dodje kao da si na mjesecu-zezam se .
Javi se
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 14:03
hvala ti tatjana, mogla bih se pridružiti sljedećoj kavi u zgb, kaj veliš ha?Wink
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 18:03
Če nebudeš preko mora, možeš, pogledaj na Zagrebačkim kavicama, a budu i tete salvete negdje oko polovice mjeseca se skupile na jednu kavicu, samo ih moram dogovoritzi.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 21:01
znaš da jedan pelcer čuvaš za mene kaj ne?
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2013 u 09:55
MOš si misliti, ti buš dobila drugi pelcer, pa si sada misli
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2013 u 19:20
evo ti sad vrapca, bumo moj pelcer prepolovile ?Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 10:37
Kakvu zemlju bi trebala pripremiti za Hoyu?
Imam pelcer koji je na zakorjenjivanju u čaši vode, pa me zanima kakvu vrstu zemlje najviše voli.
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 13:32
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Hvala ti,ovo sa šarenim lišćem nije hoya to ti je scindapsus,a da je tako skupa? Znači bogata sam[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />

Šteta što ova biljka sa šarenim listovima nije Hoya.
Scindapsus je našalost relativno jeftin.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 15:47
Ne znam ali moj suprug je bio vrtlar i on je rekao da je to hoja, i pod tim nazivom kad su dobili bilje iz Italije je ona kupljena.Šta je da je meni raste ko šašava
Zemlju za koju god biljku sadite treba je malo u rolu pregrijati da se unište bakterije, bez obziran od kuda je došla zemlja, je ri na kompostima ima ista toga svega, pa se to treba uništiti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.