Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 199200201202203 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 12:44
...ona to pretumbava kaj bu mjesta za lespedezu!Thumbs%20Up
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 14:06
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

...ona to pretumbava kaj bu mjesta za lespedezu!Thumbs%20Up


Lovrek, što znači da si snizila cijenu, jel da ????Big%20smileLOL  I kupila durilici !  Ako to znači to - evo najave velikog novog projekta: dalmatinski vrt usred Međimurja !   Još da mi se potrefi - duga topla jesen, sa tu i tamo malo kišice !!smile131  Kao ispunjenje glazbene želje !

Što opet znači da moram početi čim prije s preuređenjem dijela vrta koji je do sada služio kao rasadnik !!    EEEE, a tu će trebati upregnuti mišiće, jer tu namjeravam upotrijebiti sve veliko kamenje, napraviti suhozid - što mi je velika želja, i dobivam veliki kamenjar, ne samo nabacano kamenje, već pravi kamenjar, a dobivam i mjesto za ljepotice kao lespedeza, mimoze, agave, maslinu, ružmarin, laprantus, opuncije, palme, poincijanu, smilje, i još štošta, dakle bilje koje će me odvesti na mjesto koje mi srce vuće, a pošto je daleko, ja ću ga približiti do te mjere, da ću svakodnevno boraviti u njemu !!  Moj dalmatinski vrt !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 19:06
Pa............, imam je!Tongue
Poslala saM ti MMS!
Baš je krasotica!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 23:36

kod tebe je uviijek aktivno i lijepo

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 13:07
Lovrek, moj mob ti jako stari pa ne prima MMS !!smile134  Ajd ti nju slikni pa pošalji tu pp !!  Samo da je malkice vidim, da joj predvidim mjesto !!

Moon, hvala ti na posjeti !!!smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 16:05
Lijepo si sredila ovaj dio vrteka, a suhozidu/kamenjaru se veselim, divno će izgledati, sigurna sam!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 18:51
Radiš, sadiš, seliš, gradiš .....uvijek je zanimljivo kod tebe i naravno uvijek lijepo.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 22:14
dobro si rasporedila trejnice bit će lijepo i nakon zime..ne znam jel imaš između njih posađene preoljetne lukovice (tulipane zumbule) možda ne bi bilo loše da ih umetneš..predivni hibiskusi
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 23:29
Mari, nisam ništa još posadila između, previše sam u berbama grožđa, ali ...... nešto će se već naći, za sada imam brdo presličica koje moram još zasaditi !!  Za nove lukovice se neće naći novaca jer rezervi nema, kasa je prazna, al u vrtu ima dosta toga !!  Samo neću ponavljati dosadašnje pogreške i opet napraviti gustiš, ali nekaj proljetnica će trebati staviti  jer i sama sam zaključila da će, dok ne prolistaju hoste, biti preprazno bez ičega !!!! smile219

Otok, sadim, selim gradim ....ti si mi inspiracija smile219


Anaida .......drago mi je da nađeš vremena svratiti u moj vrtek !!smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 23:56
Samo da pozdravim vrijednicu čijem vrtu se beskrajno divim!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 00:12

Zahvaljujem na pozdravima, a u znak zahvale idem malo uzvratiti posjetu !!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 00:15
Ma ne divim se uopće, već ne znam koliko dugo nije jezero pokazala ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 00:55
na 200-toj stranici, samo je utopljeno u zelenilo !!!!


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 00:58
Idem smile44  i  smile49  !!!   Krepano sam umoran !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 10:51
Prekrasno cvijeće a ovo je posebno uređeno, svaka čast Smile


 
Volim šetati tvojim vrtom, pravi raj na zemlji smile78
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 14:01
Još nemam data kabel za svoj fotić (jednostavno nemože se kupiti jer ga nema, jel netko zna gdje bi se mogao kupiti, fotić je Samsung 5x !!)  pa se mučim sa sinovim !!  A mući me i stavljanje slikica na cif !! 

Zašto ide slanje zahtjeva na images pa čekanje odobrenja za objavljivanje ,,, za 3 slike mi ode kutija cigareta !!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Neznam zašto sam tako zamišljen ? Dobio sam novi mali vrt, po mojoj mjeri, e, sad mi nije jasno, jel me spremaju u mirovinu ili je ovo unapređenje ???
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 14:08


Ako navrati Trava, u pozadini iza heliooo....fff, nalazi se aralija elata sa bijelim metličastim cvatom !!

Uploaded with ImageShack.us

Uspio mi je procvasti žuti mak, jel to kalifornijski ??  I sada držim fige da uspije se dozrijeti sjeme !!



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 14:15


Uploaded with ImageShack.us

Glikice, zar nije svaki cvijet lopoča  . . . .  poseban, i zavređuje naše divljenje i išćekivanje !!! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 14:21


Uploaded with ImageShack.us

Nakon presađivanja, pootpadalo je svim dendrobiumima svo lišće, požutilo i otpalo !!  E, a sada svaka, ali baš svaka grana cvate, dvije su izbacile keiki i on je već presađen, ali kaj dalje ??  Sve mi se čini ....ili će u svakoj teglici biti pregršt mladih grana ili ....smile224 !!  Mislim da treće opcije NEMA !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 14:26


Uploaded with ImageShack.us

Nedepilirana trandeskantija, od male zakorjenjene raznice pretvorila se u ljepoticu i uspijela je čak procvasti !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 199200201202203 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,625 sekundi.