Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 199200201202203 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:14
duuugo nisam bila u tvom carstvu, ali me zato dočekalo puno lijepih stvari :) teglice su mrak kao i biljkice posađene u njima :) jedino nisam sigurna koliko će to odvratiti mačke da obilježe baš njih umjesto zida...izvještavaj ;)
vidim da si travnjak napala punom parom i to mi se sviđa :)
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
acer69 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje acer69 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:29
I ja ću da pohvalim ljepotu novih posuda.Oduševile su me.smile186
Ruža stablašica je extra.ClapJoš ću spomenuti kolekciju sukulenata.Krasni su!!!Thumbs Up
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 07:54
Duuugo me nije bilo na CIF-u i u tvom vrtu pa sam ostala zapanjena koliko tu ima noviteta. Posebno me veseli što ti je preživio zeleno-bijeli klematis, baš je poseban. Jako mi je zgodan sukulent garden...i nove tegle su ti super...Neke slike su me oduševile i žao mi je što ih ne mogu lajkati ko na fejsu. Bilo bi lijepo opet uživo zaviriti na tvoj posjed tako bih najbolje znala kud si se sve proširila, ovako mi se po slikama teško orijentirati.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:11
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

evo i ja guštam u kavi i tvom prekrasnom vrtu, što reči a da već nije puno puta rečeno, vrijednice naša, želim da ti i dalje sve ovako napreduje , stup instalacija ti je super ideja smile57


Hvala ti e.n. i drago mi je da se i tebi sviđa moja nova instalacija.Ma imam ti ja puno ideja,samo je realizacija malo teža,malo je vremena jer treba stalno nešto čupkati.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:13
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

čestitke na dvijestotoj stranicismile169
cvijeće više nego lijeposmile64


Hvala na čestitci,na početku mi je nedostižno bilo i 50 str.,ali eto,velika okućnica,puno slika i malo po malo..200.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:20
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...već si na 200!!! Čestitam!...
...vrlo si dovitljivo prikrila tragove mačjih posjeta tvojem vrtu, nadam se da će uskoro prestati dolaziti....lijepe si biljke posadila u te zanimljive tegle...globalno,  vrt svakim danom izgleda sve ljepšeClap...zaista si prava vrednicaClapStar!


Hvala draga i tebi na čestitci.A što se tiče mačaka,nisam već dva dana primjetila da na tom mjestu ostavljaju tragove.Sve sam do sad isprobala,od one trave i Coleus canine,pa sam po pločicama i fasadi prskala neki sprej(tad su tek počele dolaziti) čiji miris ne vole,pa ništa nije pomoglo.Ma neće ni ovo dugoročno,one će samo naći novo mjesto u blizini.Nemam ništa protiv njih,samo da ne ostavljaju nered i ružne tragove i mirise.I hvala ti na komplimentu za moj vrt.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:21
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Camellia kod tebe je uvijek užitak doći


Hvala ti moon i prošeći opet,nadam se da ćeš uvijek jednako uživati u pogledu na moj vrt.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:27
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

duuugo nisam bila u tvom carstvu, ali me zato dočekalo puno lijepih stvari :) teglice su mrak kao i biljkice posađene u njima :) jedino nisam sigurna koliko će to odvratiti mačke da obilježe baš njih umjesto zida...izvještavaj ;)
vidim da si travnjak napala punom parom i to mi se sviđa :)


Mačaka nije bilo ,za sad.Valjda ću morati napraviti špalir od teglica da se ne mogu probiti,ha,ha,ha.Ma da bar traže voluharice,ali ništa od njihovog lova.Napala sam travnjak jer je sve teže kosilicom prolaziti oko tog silnog cvijeća.Nadam se da će biti manje posla dok se sve razraste pa neće biti korova.Stavit ću foliju i preko malč.Cijeli dio između staze i ograde ću posaditi cvijeće.Ali ovaj najveći dio će čekati jesen jer to ne mogu stići.A valjda će i zatopliti pa će me bar to spriječiti.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:29
Originalno poslano od člana acer69 acer69 napisao:


I ja ću da pohvalim ljepotu novih posuda.Oduševile su me.smile186
Ruža stablašica je extra.ClapJoš ću spomenuti kolekciju sukulenata.Krasni su!!!Thumbs Up


Hvala ti acer69 i drago mi je da ti sviđa moj vrt.Stablašica je najveća od svih koje imam i najviše naraste,a jedino nju drastično orežem.A sukulenti su moje najdraže biljke i uživam u pogledu na njih.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:35
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Duuugo me nije bilo na CIF-u i u tvom vrtu pa sam ostala zapanjena koliko tu ima noviteta. Posebno me veseli što ti je preživio zeleno-bijeli klematis, baš je poseban. Jako mi je zgodan sukulent garden...i nove tegle su ti super...Neke slike su me oduševile i žao mi je što ih ne mogu lajkati ko na fejsu. Bilo bi lijepo opet uživo zaviriti na tvoj posjed tako bih najbolje znala kud si se sve proširila, ovako mi se po slikama teško orijentirati.


Horti draga moram priznati da mi fali tvoje prisustvo kako virtualno tako i u živo.Nedostajala si mi.Na svakoj gredici ima cvijeća koje me uvijek podsjeti na tebe.Samo mi jedan clematis nije preživio,a mislim da su ga pokosile prošlogodišnje vrućine.Ostali su dobro.Napravit ću panoramske slike da vidiš što se promjenilo,nije puno,ali su gredice svake godine šire i duže.Ma što će nam travnjak,s njim ionako najviše posla.Zaviri koji put,možda se još nešto promijeni.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:37


Jedan sedum koji sigurno nije bio na suncu,rubrotinctum
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:38


Jedna nova Echeveria Defractans x carnicolor
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:42


Mali Adromischus maculatus već ima cvijet
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:42
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:45


I jedan novi Sedum pachyclados
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:48


Euphorbia tirucalli
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:48
smile199Šetam ja kod tebe svaki dan, naravno virtualno i pratim sva događanja i nove sličice, naravno i pohvale naših forumašica jer si ih doista zaslužila svojim izborom cvijeća i umjećem održavanja i uređenja.smile78
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:49
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:50
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 08:51
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 199200201202203 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.