Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 203204205206207 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 17:39
Onda kolač ide meni WinkLOL 
Milice,prelepo ti je u vrtu smile141 slez u cvatu me posebno oduševio!!!Svaka mu čast!Heart
The impossible is often the untried.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 18:15
Miska, hvala ti na posjeti. Već sam skoro bacila taj panj a eto sada sam ga dobro iskoristila.....
Betty, hvala ti na posjeti.... Ima kolača dosta..... samo se posluži ( fin je a jednostavan za praviti ). Vrt je zapravo sada u jesenskom izdanju i dosta bi se trebalo urediti ali eto opet počela kiša pa će sve čekati neke bolje dane... Sljez je i mene iznenadio a i obradovao....Ima još pupova , pa možda i procvjetaju.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 21:32
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Još ima puno zelenih jagoda a i cvijetića ali zima dolazi i neće uspjeti dozreti....



svratih da vidim malo proljeća, kad tamo stvarnoTongue
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 21:48
Samo da se javim. Pogledala sam si jesensku raskoš tvog vrta i uživala u tplim bojama, ali sam ovaj puta zapela malo duže kod jabuka i mušmula.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 21:54
Mari, smile71pozdravljm  te u mome vrtu....Ima još poneki cvijetić koji me veseli i prisjeća na proljeće.....

Anabistrica,smile71dobro mi došla...Boje jeseni su preplavile moje dvorište ... Jabuke i mušmule volim a vidim da ih voli još dosta ljudi sa ovog foruma.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 19:51
Krasne boje jeseni u tvom vrtu, a neke biljke čak i cvatu u vrijeme kad to nije uobičajeno. Neki dan smo sestra i ja vidjele u jednom vrtu juku spremna da procvjeta. Mislim da neće stići, jer je sve hladnije.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 20:54
Carol, smile71hvala ti na posjeti mome vrtu.Sve je nešto naopako, mislim da su ove klimatske promjene svemu krive.. Prilagođavamo se nekako a i  biljke poremetile svoj ritam ... zapravo, vesele me cvijetići.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2013 u 21:00
Tko je za kolačić ?


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 12:46
Opet kolač,ti nas Milice želiš udebljat?Kolač ti je savršen ali ne volim slatko pa prepuštam sljedećem.Rađe bih mušmule
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 13:07
Ja bih,po mogućstvu,i kolačić i mušmulice
Miska,ti i ja k'o da se dogovaramo WinkLOL uvek nekako potrefimo šetnjicu kod Milice u isto vreme i to uvek kad ima kolača Wink ti propustiš,ali posle mene drugima ništa ne ostane...
Milice draga,spretna vrtlarice,vredna kuvarice...bilo mi je zadovoljstvo!Pozdrav smile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 14:12
Miska, Betty, smile79 dobro mi došle. Vi se podijelite kako znate a ima još i mušmula i kolačića.Da se ne kitim tuđim perjem, ovaj kolač je pekla moja snaha, bila je veeelika tepsija ali skoro smo ga utamanili. Zaista je fin. Ima puno čokolade ali nije jako sladak....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 14:45
Znači ostalo je dosta za Betty, a baš sam se nasmijala kad sam prva naletila na kolač i pomislila da joj javim da požuri jer super izgleda!To je tako,ne volim slatko pa naletim a da ponudiš čips,došla bih zadnja
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 15:33
Ja volim slatko a naročito čokoladu....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 19:20
Ja sam za kolač (obožavam ovaj kolač sa jako puno čokolade i često ga pravim), mušmule nebi a da priznam i neznam kako one prijaju nikad nisam probala a bome ni vidila. Znaš što kažu kod nas, nitko nez na praviti kolače kao Slavonke. smile55
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 19:41
karli u pravu si u pogledu kolača.naša milica je pravi maher.znam to s jednog drugog mjesta.
moram još reći i da su podravke dobre.imaju one nekakve susrete u đurđevcu.bude tamo fantastičnih kolača
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 19:56
Karli, Ajama,smile79sada se samo smješkam....Dobro mi došle. Hvala vam na vašim razmišljanjima..... Većina Slavonki su dobre kuharice i pekarice..... Ja volim jesti kolača a i peći ali daleko sam ja od nekog mahera....Ja onako za nuždu, trudim se koliko mogu ali moji kolači su daleko, daleko iza nekih ovdje. Sada je moja snaha preuzela brigu oko kolača, tako i treba, na mlađima svijet ostaje... Pečem i ja ali ne  toliko puno vrsta kao prije.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 23:03
S guštom bi pojela ne jedan nego dva komada Clap
život je more
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 09:24
Lantana,smile79 dobro mi došla, ja volim kolače i uglavnom mi nije dosta samo jedan..... a ne bih smjela ali je to jače kada su tu kolači......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 11:57
zato ih ja sve rjeđe pečem , samo se debljam i kolesterol raste, jučer sam napravila 2 tepsije buhtli s pekmezom a prekjučer 3 tepsije kiflica sa margarinom sva sreča imali smo dosta gostiju pa se pojelo Wink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2013 u 13:32
evo I mene Smile, obozavam slatko I rado bih jedan komadic (jedan za pocetakWink)
pozdrav dragaHug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 203204205206207 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.