Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 12:14
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Svekrva ne živi s nama - pa je dobra LOLLOLLOL 
A, ponekad, sam i ja njoj dobra snaha (za sina jedinca) LOLLOLLOL 


Uh nije s vamasmile182, hvala Bogu.
Jedinac  .
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 18:21
bit će super kada biljkice porastu i procvjetaju još više,a meni se baš sviđali oni crveni kamenčići u sredini kod "starog" kamenjara.To mi je baš bilo "ono nešto"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 14:29
Anaida kod tebe se vidi koliko uživaš u svome cvijeću, a i ja skupa s tobom, jer vrti i kućno cvijeće ti je zaista prekrasno!!!
Stavljaj nam svaki dan slike...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 12:18
Korijenko, bez brige i ja svakodnevno čučim nad travicom (kao kvočka LOL ) i čekam da krene rasti... Krenula je, ali polakoooo...
Jučer smo premjestili one 4 tuje kod kamenjara, ali još nije dovršena (ni u potpunosti vizualizirana ideja kako da sad taj dio završimo) pa ću vam slikice idućih dana ostaviti tu...
Želim vam svima lijepi vikend, pun sunčeka i druženja s cvetekima!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 20:53
lijepo i u svekrve (LOL ove naše curke su opasne), a lijepo i u tebe- još kada se rascvate!!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 12:39
Hvala Anaida. Volim uveseljavati ljude. Nikad nemam loše namjere, mada se nekada šala ne shvati kako treba. Oni koji su ispred mene licem u lice ne odole, čak i namrgođeni trgovciWink se nasmiju.

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 20:42
ma naravno da je i ovako
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 12:10
Kao i uvijek vrt ti je prekrasan!! A kad bi i MVS voljela bar malo cvijeće i kod mene bi bilo malo više toga.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 17:03

Lijepe pozdrave šaljem vam i ja - radno aktivna Smile No, unatoč tome što radim, našla sam jučer i danas vremena za moju ljubav. I za moje Ivice. Evo ih, u novostvorenom mini cvjetnjaku uz kineski  šaš.

 
 
A sjećate se mog malog kamenjara s 4 tuje? Kad smo napravili veliki kamenjar, ovaj je mali izgubio smisao i nije mi bio harmoničan s okolinom.. Evo kako je to lani izgledalo (uh, kad sad to vidim tako mi se daleko vrijeme čini...) Sad taj dio terase izgleda sasvim drugačije..
 
 
 
Tuje smo maknuli, kamen ostavili...
 
 
I nakon poznate vam akcije - kopaj, sadi, zalij, prekrij... Evo novog rezultata.
 
 
A ovako to sada izgleda uz pogled na kamenjar. Čini mi se da je sada skladniji taj dio terase. I čini mi se da je ZAVRŠEN taj dio terase (nadam seLOL LOLLOL da neću više nikaj tu saditi, dodavati, mijenjati)
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 14:12
Anaida, tvoj vrt, cviće, dom...ma sve ti je prekrasno...čitajući ovi citat, odmah sam poželjela nabaviti tu knjigu...
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 12:16
Smrcko moja draga - s tobom je život nepresušno vrelo smijeha i radosti!!! Uvijek me nasmiješ komentarima i britkošću  LOLLOLLOLLOLLOLsmile55
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 18:47
I meni je bilo lijepo sa crvenkastom piljevinom ( ako se ne varam, krupnija piljevina ili kako se već zove).
Naravno Anaida najbolje zna je li se uklopilo u ostatak vrta. A i nova dekoracija je fenomenalan, kao i uvijek  .   smile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 14:39
Jako lijep citat. Postoje tri mjesta na koje sam kao dijete odlazila i koja me podsjećaju na bit citata. I danas kada zaklopim oči vidim ta mjesta, kako bi rado skočila u bazen dječijih snova.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 18:29
Pohvala tvojoj sveki Clap. Dobro se vi slažete, pa kako i ne bi kad obadvije volite cvijeće.
Ajde nemoj kukat za ćelavi vrt, ja sam jedan dio totalno bez trave sijala točno na prvi april i sad još malo iza ove kiše pa ću morati obaviti prvu košnju. Znaš kako sam luda kad sam provjeravala da li niče tako da bi legla na zemlju, zažmirila na jedno oko i gledala da li izlazi koja travka. Najbolje je kad odozgora gledaš izgleda sama zemlja a kad se spustiš, kao zeleni tepih Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 20:52
Anaida, Winkvrijednice prava!
Stalno premještaš i sređuješ - to je jako dobro - vidi se da imaš puuunnooo dobrih ideja.
Ali strpljenja - priroda će strpljenja - ne može sve onako kako bi mi htjeli!
Ionako ti je sve za pet +Clap, stoga sjedni, odmaraj i uživaj u svojim rezultatima!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 12:09
Svekrva ne živi s nama - pa je dobra LOLLOLLOL 
A, ponekad, sam i ja njoj dobra snaha (za sina jedinca) LOLLOLLOL 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 23:35
Anaida,cvijeće ti je prekrasnosmile79 a šta se trave tiče,sad jedva čekaš da nikne no kako si počela sa sadnjom cvijeća pazi da ne završiš ko ja.Naime i ja sam sijala travu,pazila je,gnojila i svake godine ,onako samo malčice "ukrala"od travnjaka za cvijetnu gredicu.Sad skoro ni nemam travnjaka,praktički imam "travnate staze"LOL
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 13:34
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Anaida, Winkvrijednice prava!
Stalno premještaš i sređuješ - to je jako dobro - vidi se da imaš puuunnooo dobrih ideja.
Ali strpljenja - priroda će strpljenja - ne može sve onako kako bi mi htjeli!
Ionako ti je sve za pet +Clap, stoga sjedni, odmaraj i uživaj u svojim rezultatima!
 
Postoji jedna knjiga, meni predivna, Paula Hascheka, Dodirni Ozdravitelja u sebi: cvijećem pomagati, ozdravljati, moliti. Upravo me ova tvoja rečenica na tu knjigu podsjetila, a iz knjigice izdvajam nam citat -
 
"Divim se cvijeću - i rado bih imao njegovu ljepotu. Slušam žubor vode - i rado bih imao njezinu pokretljivost. Sanjam o pticama - i rado bih imao njihovu slobodu. Boravim na kamenu - i rado bih imao njegov mir. Prelazim preko cvjetne livade - i rado bih imao mnoštvo njezinih boja. Promatram sebe u ogledalu - i zahvaljujem Bogu što sam čovjek od Njega toliko voljen - takav kakav jesam."

Paul Haschek
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 12:53
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Svekrva ne živi s nama - pa je dobra LOLLOLLOL 
A, ponekad, sam i ja njoj dobra snaha (za sina jedinca) LOLLOLLOL 



 Ta ti je dobra ------PONEKAD--------- hahahahaha
Uh nije s vamasmile182, hvala Bogu.
Jedinac  .
---------


 hahahahah  koja radost -ja se baš ovdije nasmija dobrosmile96 Moja Anaida kako su krenule još ćeš biti nagovorena da kradeš cvijeće od svekrveLOLLOLLOL
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 23:24
Anaida reko bi čovjek po slikama da si negdje na moru, kamene dekoracije su super, obluci, ma sve je prekrasno.smile141
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.