Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Franjicine kopanjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Franjicine kopanjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 51>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 22:44
Nađi nekog da sredi fotkicu jer ja ne mogu srediti dvorišće!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 23:48
nije savršeno ispalo...ali ipak kasna je ura...nemam snage za bolje Tongue
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 23:50
Franjice tvoja ležaljka pomalo poprima ljudske osobine.....čitajući tvoje bilješke, zamišljam je kao živo biće koje te strpljivo čeka i umornu prima na oporavak poslije posla.....pogledaj ima tako dostojanstveno držanje u centru vrta....Cool 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 09:34
Slikica savršena bez štrika i štipaljki, Iris majstorice, ma kako to sve znate, a ja ne znam ništa - pa kad ću to naučiti kad budem imala 90, znači u desetoj deceniji.smile226
Printer koji sam dobila za rođendan još uvijek stoji, jer se bojim sama krenuti u akciju montaže.
Neka neka imam ja vremena, ta tek mi je 60.
 
Franjice, e pa tvoj dnevnik postaje svaštara, ali tako se lijepo tu družimo da postaje "mini brbljaonica"
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 13:27
....me necu makli mi stipaljke, a meni bas bila fora i htjela sam rec WOW cak su i stipalke zute, onako mi je bio vise domaci ugodaj
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 19:47
Evo, ušminkano mi i dvorišće!  Od kada se družim s vama sve sam uspješnija i uspješnija.
Sad bu mi Julka završila pranje bijelog veša pa uljudno molim da mi posudiš štrik i kvačice preko noći., Iris!
Imam još jednu molbu Iris, rekla MPK da se ne može udavati dok ne stavim fasadu na kuću, MPS predložio radi hitne realizacije stavljanje fasade samo na prednji dio kuće, vidim da je ovo najjeftiniji način, lijepo ti meni smile143 stavi fasadu na kuću pa da opoštenimo dečka MPK, nema smisla da čovjek živi u na divljaka, možda bi najbolje bilo reči u sustanarskoj zajednici smile96, kak bi to bilo zgodno da stvarno preko noći zalijepi se fasada (da moram i drvenariju promijeniti, vrijeme je!)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 17:04

E ljudi moji, zadnjih dana od skitanja i druženja ne stignem napraviti ništa. Danas poslije finog ručka u Maksimiru u čast netjakovog prvoprišćenja(otvoren je opet onaj restoran na ulazu, dosta uređen, malo ima socijalističkog ugođaja pa je jedna dvorana sa oko 150 mjesta jedinstven prostor, papica je stvarno fina. Vele da petkom sviraju za moju generaciju (jasno ako ima nekog još tko to može) sviraju za ples Crveni koralji i Boris Babarović, jurila sam doma  namjeri da se pozabavim svojiim najnovijim ljubimcem

 
no ništa od toga jer svako malo rominja kišica pa onda tračak sunca, pa onda opet deset velikih kaplji. Moram samu sebe pohvaliti da je ipak došlo do rada mojeg velikog mozga i logičnog zaključivanja da mi to baš i nije neka ideja ejr još uvijek kašljucam a i grlo grebe.
Barem ima vremena pročitati što ste ovih dana lijepo napisali i pofotkali.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 19:08
...znaci mjesto za ples vec imamo kad se nademo na tulumu
 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 21:00
Dobra ti je nova makina. Do koje brzine ide?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 21:19
Hvala bogu sad i ja vidim bicikl, već sam se pobojala da je nešto izbrisano,ali tu je , a vidim da kod Rijeke već svi plešu, znači tulum je u tijeku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 22:04
Baš vas je lijepo vidjeti na druženju kod Branke......( pogledala sam slike )
smile78 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2008 u 22:22
Silvek, kaj ti misliš da ja mogu fest terati pedale, daj dijete ne nori, pa znaš da mi se moji štosdenferi (ono kaj mi je ispod leđa, a smješteno na sicu) vuče po cesti i koči smile96.
Zamisli da je brzinac, pa obišla bih Lijepu našu i za vuheko povukla puno cvjetoljubaca zbog apsolutno nikakve reakcije na akciju SOS Ladimirevci.
E pa baš smo društvo od velikih riječi ali od malo akcije!
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 23:06
smile79
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 09:51
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

 .... SOS Ladimirevci. E pa baš smo društvo od velikih riječi ali od malo akcije!
 
ClapClapClapClapClap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 21:00
Pokušavam Branki pokazati fotke, ali ne ide, pa ne ide! Ostale slike iz mog dnevnika vidi ali slike svojeg raja ne vidi!
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 21:07
sory franjice ali niš opet od slika 
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 21:12
Ovo je pravi putopis. Bravo!!!!Clap
 
često idem ovim putem jer imam šogoricu u Petrinji i isto uživam u starim kućama i rodama na stupovima. Moram priznati da me uvijek iznova oduševljeve ovaj krajolik
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 21:29
Ha, malo bu sad zbrke, htjela sam da Branka vidi slike pa sam ih privremeno stavila u svoj Dnevnik jer ostale slike ovdje vidi, no nije uspjelo, kao da se sve urotilo kako Branka ne bi uživala. Inače sve se opet može vidjeti u Cvijeće foto - Moje malo carstvo
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 21:49
Pa dobro, onda ću pojasniti da sam uletila na privremeni Franjicin putopis i iskomentirala ga, ali on sad više nije ovdje. Franjice ti samo potvrdi da nisam luda i da mi se ne pričinjavaju tvoji putopisiLOLLOL
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 18:14
ja sve vidim kaj ovdje piše , skup saslikama , ali gdje su rode , toga nemam 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.