Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 243>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 18:20
Svakim danom sve naš više iznenađuješ na svim poljima! Bravo Triša!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 22:45
Sad ću odmah mužu razbiti domižanu !!!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 20:52
Bocun je super, našla sam nekidan pored kontejnera jednog velikog, uzela ga kući, pa možda napravim nešto s njim...
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 09:33
U mom podrumu cvate plumbago,
 
 
Graničice krupirovog grma koje sam zapiknula u zemlju isto se nalaze u podrumu i zamislite skoro nema listića, ali ima nekoliko pupoljaka i jedan predivni cvjetić
 
 
 
 
Vani se sprema procvjetati jasmin, pun je pupoljaka, ali se još ne otvaraju.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 18:12

Ajme koji ukras. Triša presladak ti je!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 20:57
Bocun je visok 42 cm do čepa, a u promjeru na najdebljem djelu je 25 cm, ni prevelik, niti premali, ništa posla oko njega, a baš je ukrasni dodatko mom cvjetnom hodniku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 20:44
Baš bi mogla malo uslikati onaj bocun što si ga sadila, vidim da je sve poraslo, ali ne vidi se baš najbolje¨!!! Wink

smile141 za kućnu džunglu!!!!
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 22:47
Trisa,Fitonija je smile39...a sto se tice cvijeca u boci..i ja imam jednu staklenu vaznu,povelika je,ali nemam nikakvog cepa..ubacit cu sliku ovih dana pa me interesuje tvoj savjet..a citala sam i ja njoj..nesjecam se gdje..Embarrassed!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 20:19
baš si me iznenadila sa ovim bocunom  odličan ti je 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 19:14
Stari forumaši su pratili početak mog vrta u boci, koji je negdje na forumu kao posebna tema, ali ja ga ne mogu naći. MM mi je dao bocun, gledala sam na TV u abecedi vrtlarstva kako se radi i stvarno je nezahtjevan, jer ga uopće ne zaljevam.
Unutra imam fitoniju, spatifil, marantu i još neke akvarijske biljke, i sve se biljke dobro drže i da stvarno je ukras tamo gdje stoji - malo neobično.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2008 u 22:35
vrt u boci je super,ali se ne mogu nadiviti onom božićnom kaktusu koji se tako lijepo rascvao smile71
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 19:42
Slike su trebale biti veće, ne znam što se dogodilo u photobucketu, a baš sam obratuila pažnju na veličinu.
Malo je mjesta, ali stalno me neka biljka vuče da je kupim, pa mogu neke visiti sa stropa, pa mogle bi biti u spavaćoj sobi, ali ja sam vam od onih praktičnih, volim dobivati korisne stvari, volim kupovati korisne stvari, volim biljke koje imam imati na "oku", a u spavaćoj sobi i ne vidim. U mojoj kući baš nema nekih ukrasa, par sličica, hrpetina knjiga i puno cvijeća, to su mi najdraži ukrasi. Sve ostalo ima neku svrhu, jer u stanu od 30 kvadrata i nemožeš drukčije, ali imam sve što mi je potrebno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 20:58
joj Triša prekrasno je.To kod mene nebi dugo trajalo,moje cure bi idući dan sve to istresle iz boce.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 16:34
Krumpirov grm ti je zakon Clap I meni su se primile gole grančice, ali su potjerale listiće, ne kao tvoj cvjetiće.
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 17:16
Triša, prekrasan ti je ovaj vrt u boci. Jesi li ga sama napravila?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 23:55
Koliki ti je taj bocun? Ne mogu odrediti ovako po slici!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 10:26
Bocun je super, ne znam ni od kuda bi počela tako da ću ja uživat u tvojoj kreaciji.
Krumpirko je prva liga, neda se on, cvate sve u šesnaest, inati se, ljuti se na zimu, doziva proljeće.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 17:07
Evo moj vrt u boci, lijepo napreduje i od proljeća kada je napravljen nisam ga nikada zalila, a kad se previše vlage navuče i orosi iznutra, onda izvadim čep na neko vrijeme.
 
Ima negdje tema za vrtu boci, ali je ne mogu naći, pa neka bude u mom dvorištu.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 23:21
tu je tema
Triša,vrt u boci ti je fenomenalansmile64Istina da ni ništa manje nisam očekivala od tebeWink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 23:47
svi imaju krumpirca,samo ja nemam e pa definitivno mi je prvi na listi za nabavku,jer je stvarno fenomenalna biljka Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.