Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adenium obesum - Pustinjska ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adenium obesum - Pustinjska ruža

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 407>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 09:02
niklo mi ih 5 ja prezadovoljna :) mozda jos jedna nikne a ove ostale cini mi se da su  trulkaste vec

e sad koliko im treba da im ona ljuska spadne?  vidim onim jacim vec skoro spala  bez obzira sto su kasniej proklijali a nekima ni mrd jos :(
Per aspera ad astra.



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 09:23
mira nema ga bas za kupiti zato sam ja i sadila iz sjemena jer nisam niakd naisla na njega nigdje nazalost :( a i cimi je pisala da je njezina kcer mislim naisla na jednog i isla ona vidit koliko kosta pa je bio cini mis e 700 kn dobro malo veci ali opet 700 kn :O
Per aspera ad astra.



Na vrh
lužnjak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lužnjak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:27
ja sam u zg-u, ali svejedno thanks na odgovoru.
Na vrh
zmaj View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zmaj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 10:06
Ja sam svojima pomogao skinut ljusku
Štapičem za uši sam je navlažio da omekša onda je čačkalicom smaknuo s biljkice
Neka ti je sretno s klijancima
Naručio sam još sjemenki pa ću posijat još jednu turu
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 09:57
Zvjezdana, hvala na informaciji. Neću toliko platiti za taj cvijet, možda ga bude u Pordenone povoljnije..  A ako ne, zadovoljit ću se onim što imam i bez njega.
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:28
Originalno poslano od člana joope joope napisao:

U Splitu, u City Centru 
Koliko košta!
Rijeka

Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 21:29
i jasam pomogla im skinuti dvije sam skinula ove druge su jos ful cvrste pa cu malo jos pricekati
Per aspera ad astra.



Na vrh
lužnjak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lužnjak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 14:05
Bok svima!
 
Imam jedno pitanje pa ako netko zna odgovor molim za pomoć.
Dali netko zna gdje se može nabaviti Adenium a da nijke sjeme nego biljka?
Da li netko od vas prodaje ili bi prodao jednu ili dvije biljčice?
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 19:36
A ja na samom istoku Hrvatske , daleko od  velikih centara Wink
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 13:40
skinula svima :) jedan mi je neki jadni a taj prvi isklijo a neki mali jadnicak osto  sad sveukoupno 5 imam nis vise niej isklijalo ali mozda jos hoce ko zna necu jos baciti

dolazim u napast da kupim jos sjemena :D
Per aspera ad astra.



Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 15:25
potpisujem lužnjaka
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 19:25

Blago vama Tongue , vi ste prave sretnice Thumbs%20Up !

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lužnjak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lužnjak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 15:34
Bit će mažena, pažena i voljena.
Na vrh
cvjetoljubac View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvjetoljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 19:48
Zvjezdana, provjeri ove što nisu isklijale, ako su gnjile onda ni neće, ako su tvrde i zdrave onda još ima nade. Wink 
Na vrh
joope View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje joope Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:02

Ja sam to viđala često po cvječarama i pazarima, mislim da sam nedavno vidila i u samoposluzi u nekom trgovačkom centru.

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 21:26
Ja sam kupila 5 sjemenki i sad se spremam posaditi. jednom sam sadila i nije nista niknulo pa me sad malo i strah jer ih toliko zelim imati... drzite figeThumbs%20Up
Na vrh
lužnjak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lužnjak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:07
Originalno poslano od člana joope joope napisao:

Ja sam to viđala često po cvječarama i pazarima, mislim da sam nedavno vidila i u samoposluzi u nekom trgovačkom centru.

 
Raspitivao sam se i nema nigdje. Bilo bi super kad bi se sjetila gdje si to vidjela.
Na vrh
cvjetoljubac View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvjetoljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 16:53
Ako netko želi sijati Golden Siam.....http://www.cvjetnodrustvo.com/shop
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 21:44
Koliko dugo pratim ovu temu, padam u iskušenje da kupim ovaj cvjetak! Baš mi je prekrasan! Vidim da ga vi sadite a ja neću iz sjemena, sigurnije mi je kupiti biljku. Gdje ga ima za kupiti, možda netko zna da ne tražim pa opet kupim nešto što nisam planirala.
Rijeka

Na vrh
joope View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 92
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje joope Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:20
U Splitu, u City Centru 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 407>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.