Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje male i velike mezimice-Dzomba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje male i velike mezimice-Dzomba

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 48>
Korisnik
Poruka
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 17:59
Ajme što je ovaj kaktus prekrasan jedva čekam da svi cvjetići procvjetaju to će biti da ti oči ispadnu od ljepote.Koliko ti je star taj kaktus,ja sam imala sličnog 6 godina i nikad nije cvjetao?smile183 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 21:56
Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Ajme što je ovaj kaktus prekrasan jedva čekam da svi cvjetići procvjetaju to će biti da ti oči ispadnu od ljepote.Koliko ti je star taj kaktus,ja sam imala sličnog 6 godina i nikad nije cvjetao?smile183 
 
 
Tek sam ga kupila i dan poslije je vec cvijetao EmbarrassedEmbarrassed...a i ja se nadam da ce se otvoriti i ostali cvijetovi Tongue!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 22:27
puno puta sam prelistala ove tvoje mezimice i nikad ništa nisam napisala je3r stvarno nemam riječi predivno je sve neznam šta bi izdvojila.lijepa kolekcija kaktusa ali kako postižeš da je sve tako veselo i zdravo i cvjeta šta treba cvjetati i zalani se šta treba biti zeleno svaka čast.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 16:15
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

LJepi kaktusići,a ona aloja me podsječa na svekrvin jezik .
Bilo bi lijepo da jeste Stefica jer svekrvin jezik trazim vec dugo vremena za moju mamu,treba joj za nekog lijeka!! Smile


A DŽomba ja ga imam i šta sad kako da ti dam taj kaktus reci
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 20:25
Originalno poslano od člana inaja inaja napisao:

puno puta sam prelistala ove tvoje mezimice i nikad ništa nisam napisala je3r stvarno nemam riječi predivno je sve neznam šta bi izdvojila.lijepa kolekcija kaktusa ali kako postižeš da je sve tako veselo i zdravo i cvjeta šta treba cvjetati i zalani se šta treba biti zeleno svaka čast.
 
 
 
Bas lijep kompliment,Hvala ti najljepsa!!! EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed...pjevam im,tepam im...radujem se njihovom cvijetu kao malo dijete...inace u ovom periodu uzivam u lijepim danima..neke zelje su se konacno ostvarile pa mozda i oni osjete moju radost i zahvaljuju mi istom mjerom EmbarrassedTongue!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 20:27
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

LJepi kaktusići,a ona aloja me podsječa na svekrvin jezik .
Bilo bi lijepo da jeste Stefica jer svekrvin jezik trazim vec dugo vremena za moju mamu,treba joj za nekog lijeka!! Smile


A DŽomba ja ga imam i šta sad kako da ti dam taj kaktus reci
 
 
 
 
 
 
 
Niho,vec sam ti napisala u tvojoj temi...Ja cu za Bosnu u aprilu i kao sto sam ti vec tamo napisala,javi mi cijenu i adresu a i ja cu ti javiti gdje ces mi moci poslati,u Bosni Tongue!! Hvala ti od srca!!!!! Big%20smile
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 21:48
Cvjetajući novi kaktus - me oduševio boja mrak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 22:12
Moj s tim rozim cvjetićima nikako da procvate,a ja čekam i čekam! CryCry
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 23:20
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Cvjetajući novi kaktus - me oduševio boja mrak.
 
 
Izgleda da bi se mogli otvoriti i ova 2 cvijetica blizu ovog,vec procvjetalog! Tongue..Inace danas sam vidjela da bi se i cvijetic od Echeveria Pulidonis mogao otvoriti Big%20smileBig%20smileBig%20smile..zute je boje... Tongue!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 23:21
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

Moj s tim rozim cvjetićima nikako da procvate,a ja čekam i čekam! CryCry
 
 
Sad ce on Lilly...kad se budes najmanje nadala on ce procvijetati TongueTongue !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 16:19
Ovih dana sam i previse zauzeta...jutros sam prebacivala stvari u novi stan..i evo dok se odmaram uz kaficu rekoh da prebacim slike na photobucket i da i s vama podijelim moje prinove Tongue...
 
Begonija:
 
 
 
 
 
Da budem iskrena,ovo neznam sta je Embarrassed..
 
 
 
 
 
 
Kupila sam sebi jos jednu Orchideu Ludisia EmbarrassedBig%20smile:
 
 
 
 
I u mom vrtu je pocelo da cvijeta Big%20smileBig%20smile:
 
 
 
 
 
Zumbul je vec procvjetao ali pada kisa i nemogu ga slikati Confused :
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 16:24
A evo i ovdje da ubacim slike cvijetica od Echeverie Pulidonis i Crassule marnieriana Wink :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eto...toliko od mene Tongue...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 17:06
Hoces me ubiti vdim, jedva mi se otvaraju slike (bezicni kretenski internet) ali vrijedilo je. Predivno moram to vidjeti u zivo jednog dana, a mozda i prije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 19:43
Ovakvu krasulu na zadnjoj slici imam i ja...znači cvjeta, baš super, valjda bu i meni jednom procvalaSmile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 20:33
Dzo sve je za 5,  begonija je strašno ineresantna, a ono što ne znaš je neko drvo života i baš je posebno.
život je more
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 21:01
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:28
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hoces me ubiti vdim, jedva mi se otvaraju slike (bezicni kretenski internet) ali vrijedilo je. Predivno moram to vidjeti u zivo jednog dana, a mozda i prije.
 
 
Trisa,trebas biti jedan vikend moj gost Smile...i sve cu i pokazati Big%20smile...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:30
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Ovakvu krasulu na zadnjoj slici imam i ja...znači cvjeta, baš super, valjda bu i meni jednom procvalaSmile
 
 
Bas tako,cvijeta Tongue....ja nisam vjerovala da ce se otvoriti i ovaj mali pupoljak ali ipak me je iznenadio i bas mi je drago zbog toga Big%20smileBig%20smile...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:33
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dzo sve je za 5,  begonija je strašno ineresantna, a ono što ne znaš je neko drvo života i baš je posebno.
 
 
WoW..taj cvijet mi je falio,Drvo zivota Tongue!! Hvala ti na ocjeni,bilo me je strah da necu dobiti 3 LOLLOL...ako te interesuje begonija,javi mi,citala sam da ju je lako razmnoziti WinkTongue..!! Hvala ti draga moja...i izvinite sto sam slabo ovdje u zadnje vrijeme...u frci sam...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:35
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

 
 
 
Hvala Embarrassed...Hvala Embarrassed...Hvala Embarrassed...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,236 sekundi.