Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I Iris je malo mackala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I Iris je malo mackala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 34>
Korisnik
Poruka
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 21:57
Da znaš da sam danas mislila na tebe i di si,zakaj nema niš novih radova.
Slikice su ti prekrasne,tacna isto jednostavna i lijepa.
Na čemu si radila slikice?






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:14
hvala monna i piramida Smile
 
piramida morala sam se malo odmoriti i napuniti baterije....baš lijepo što si me se sjetila Hug
 
slikice su na drvetu odnosno na daščicama
evo još jedna
 
 
čak sam i na prezentaciji poradila LOL
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:28
I slikica i prezentacija +5!
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 22:50
Da da...nekad je pozadina toliko potrebna da pokaže sav sjaj tvojih radova....već sam se zabrinula....đes..ba....
bravo za radove....
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 00:23
smile126jeeeeeeee...super,super,ne zna se sta je lipsesmile141
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 10:21
...ma preodlično draga Iris, svima nam je ponekad potreban odmak i odmor...kasnije ideje same navru...što se lijepo može vidjeti i iz tvog primjera...sve je jako lijepo, ipak po duši se odlučujem za ovu posljednju slikicu u zlatu....predivna, predivna mi je  Love%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 10:23
Slike su mi lijepe, ali tacna me bas odusevila Smile
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 15:34
Sve prekrasno, ne znam šta bi izdvojila smile93
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:36
Eeee Šime i ti se vratila,pa bilo je i vrijeme.I to u velikom stilu ,s puno radova i s tano nekom finom tkaninom onako kao nemarno prebačenom.Iris tacna mi se jako sviđa a i ostali radovi su ti super.A tek prezentacijaThumbs%20Up
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:27
Odlično, sviđa mi se što je rađeno na daščicama, posebno mi se sviđa tacna!
ANĐELKA
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:48
tacna odlična,pločice fantastične,a zlatni anđeli predobrismile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 11:17
Hej iris konačno si opet tu!!!
Vidim da si i ti u predblagdanskom ozračju.
 
Radovi sve jedan ljepši od drugoga, ali to si nas i navikla.
Samo mi reci da li si koristila ovaj snijeg u tubi, ili si ti opet nešto miksala po svome.LOL
smile141
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 11:58
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

hvala puuuno svima smile79 kao što ste mogle viditi opet sam ljenčarila Tongue i sad sam napokon nešto napravila:
 
 
 
iris majstore ovo je predobro,al ni ostali radovi ne zaostaju za ovimeWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 13:26
hvala svima smile79
 
proljeće to je snijeg po monninom receptu: drvofix pomiješan sa sodom i malo bijele boje
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 14:48
Iris prepre pre krasno, tacne posebne, a i sve ostalo, okviri, anđeli, i of kors prezentacija je za +5 smile71
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 09:08
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

hvala svima smile79
 
proljeće to je snijeg po monninom receptu: drvofix pomiješan sa sodom i malo bijele boje
 
 
To sam si i mislila.LOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 10:12
pametna si ti žena LOL
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 10:36
Prelijep zadnji rad, nisam ni očekivala ništa drugo kad to Iris složi, uvijek ispadne prekrasno! smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
just me View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje just me Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 10:46
hey! radovi su ti stavrno prekrasni,svaka cast! :) ja sam nova u ovome pa me zanimju neke stvari,vidim da si napisala da si printala motive,kako se onda to lijepi? ja sma kupila onaj decoupage papir u hobby art centru i grozno mi je ispalo,sve mi se namreskalo..a sa salvetama mi uspije,tako da ne znam u cemu grijesim? i da gdje nabavljas ove divne tacne? hvala ti puno! :)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 13:15
hvala monna i just me smile79
 
just me  nisam nikad radila sa decoupage papirima nego samo sa printevima na deblji i tanji papir za printanje...ali valjda to nije velika razlika od decoupage papira
lijepim sve sa malo razrijeđenim drvofiksom
printane motive smoćim u vodi a onda osušim malo sa krpom....toliko da ne bude kapi vode na njima
namažem podlogu drvofiksom i polako spustim print na ljepilo
malo udaram odnosno tapkam po tome suhom krpom da se bolje prilijepi
sačekam da se dobro osuši...ako sam nestrpljiva osušim fenom za kosu  
nakon toga malo obojam oko motiva da se manje vide rubovi....i na kraju sve lakiram barem u dva sloja
 
a tacne sam kupovala u emezzeti
koštale su od 15-35 kuna...zavisno od veličine
 
nadam se da sam bar malo pomogla Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.