Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 113>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 13:06
onda ok, jer bi ih sada ja...grumpf....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2008 u 13:47
ja sam ljuta na postu i postare! dosli su mi medići od moone1,svaki mi je dosa ostecen! zaljepit cu ih,nadam se da ce ljepilo to drzati,al stvarno nerazumim kako mogu tako sa posiljkama,dali se to slomilo u transportu ili je na silu to gura u sandučič pa puklo,ko će znat. nadala sam se da je makar jedan u komadu ali nazalost... Cry
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 08:29
Dobro jutroooo
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 08:34
Otok.. baš sam se nasmijala ovoj molitvi od jučer!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 08:39
Dobro jutro,
tako mi se nije dolazilo na posao, ali samo još danas pa gotovo za ovaj tjedan!!!
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 08:41
jutrooo! nisi jedina, proljeće...i ja još spavam...al me tješi da sam onda 3 tjedna domasmile213
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 08:56
jutreeeeeeeekkkkk
 
a ja slobodna od24.12-05.01...lalaaaaa
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 09:30
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

jutreeeeeeeekkkkk
 

a ja slobodna od24.12-05.01...lalaaaaa

Isuse, ženneeee pa u kakvim vi to firmama radite
Ja ak dobijem 3 dana prije ILI poslije blagdana...mogu skakat od veselja

Kaj morti išćete kakšnu čistalnicu v preduzeću???
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 09:31
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

jutreeeeeeeekkkkk
 
a ja slobodna od24.12-05.01...lalaaaaa
I ja sam, možda čak na Badnjak ne radim, to jest možda će mi zadnji radni dan biti utorak do 12,00 sati...i onda frei do 7.1.2009.
 
Zar to nije divno...TongueTongueTongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 09:32
Ah da ovo drugi tjedan ni ne računam da radim...jer još idemo negdje na ručak, tako da taj dan ni ne računam, jer se ne vraćamo u firmu nego  ravno doma....
Ma u biti mislim da sam za ovu godinu fertig!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 09:34
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

[QUOTE=jassi] jutreeeeeeeekkkkk
 

a ja slobodna od24.12-05.01...lalaaaaa

Isuse, ženneeee pa u kakvim vi to firmama radite
Ja ak dobijem 3 dana prije ILI poslije blagdana...mogu skakat od veselja

Kaj morti išćete kakšnu čistalnicu v preduzeću??? [/QUOTE
Pazi ti kako pišeš, mislim da te više nitko neće htjeti razumjeti....LOL
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 09:36
vidiš da je sad popularan apel bojkotiranja slovenskih proizvoda, a ti na slovenščinismile60LOL
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 09:41
nemojte vi mene zezati cure , kakva slovenscina, ja i janezi smo na VI..hiihihihihihihihihi
 
za sad ne trebamo, ali bi mi kuci jedna bila dobrodosla
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 13:57
Onda bum po zagrebčanski iliti ga po purgerski
kad se već, prosim lepo svi tak ko nori falite.....obaviještavam presvetle godpodične i godpođe da bum i ja na vrlo zasluženim ferjima od 29.12.2008. pa sve tam negdje do 05.01.2009.
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 14:08
A kaj ne buš s nama tipkala tada? Šmrc šmrc
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 14:18
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

A kaj ne buš s nama tipkala tada? Šmrc šmrc


Ma draga moja djevojčice...ja sam smo rekla da bum na odmoru od FIRME ali ne i od vas i foruma

Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 14:24
Oooo već sam se pobojala.. i smišljala koji ću si kofer ponjeti da ti dođem bliže!! smile73
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 14:31

ha i ja idem na ferije, kak veli hana

24.12-07.01.2008.
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 14:37
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Oooo već sam se pobojala.. i smišljala koji ću si kofer ponjeti da ti dođem bliže!! [IMG]smileys/emot129.gif" align="absmiddle" alt="smile73" />


...joj da mi se riješiti svega toga....puna mi je kuća.....sutra većinu selim na Britanac...valjda bu se nekaj i prodalo....a onda, udri pospremanje....pečenje kolača i ostale predblagdanske i blagdanske aktivnosti
Sam..sve si nekaj razmišljam da mi ne bu kao i na ljetnom dopustu...nakon par dana bez decoupagea...otišla u lokalni hobby dućan, kupila osnovne potrepštine i udri po maminim starim stvarima u viksi
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 14:56
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sad me razje....o direktor da sam se cendrala franjici u autu-zena me prvi puta vidla pa valjda misli da sam luda skroz...ti pas ma.. i oc... kak me zaz.......oooooo smile43
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.