Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rajčica - Lycopersicon esculentum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rajčica - Lycopersicon esculentum

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 78>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 21:53
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

@mememe izgleda,ne dam saburu i vizardici da me prestignu.
sabur salim se,ali na slikama su ti poveliki parad.i na njivi.ja sam izbrojala 150 komada posadjenih sadnica mojih.
WinkČik ak možeš prestigni me, moraš još malo više vitamina dat i sebi da bi me prestigla ha ha ha LOLLOLLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sabur View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 28 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabur Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:03
Ja i wizardica smo amateri spram Pustolovke. LOL
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:21
viid ti njih!? :D ja kazem 150 komada imam,a njima smijesno :P
stigla sam ja tebe vizardice dok sam ti sve preparate za prskanje pokupila LOL jos ako vama dvoma ne rodi trazit cete vi od mene sjemena
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:27
TongueŠišaj draga,Pustolovko samo tako, ja sad mogu biti mirna, banka sjemenki je tu.
Na vrh
Sabur View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 28 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabur Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:33
pusti sjemena eto me sa gajbama, gotovina (nije ante) me zanima. LOL
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:37
Wizardice, pomagaj! Probala svašta ali ne znam naći Planta (nick) na njuškalu kako bih naručila Stupicu! smile157
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 22:46
Originalno poslano od člana jadranka4 jadranka4 napisao:

Wizardice, pomagaj! Probala svašta ali ne znam naći Planta (nick) na njuškalu kako bih naručila Stupicu! smile157
Odi na njuškalu na --sve za dom pa rolaj do dole sve do opreme za vrt i vočnjak.Vidjeti češ jedini ima puno sorti jako dobrih i starih rajčica i ostalog.Ajd javi ak si našla.smile186
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 09:01
....pozdrav  svim  pomaljubcima!!!
 
...stvarno  puno  pricate  a  nista  slikicaWinkLOL......sala    mala!!!!....poslikala  sam  nase  pomadore,  plodovi  su  zeleni  i  razlicitih  velicina....razocarani  volovskim  srcem  iz  Konavala  -  kilavi...
 
...trcim  raditi,  slike  veceras  stizu...
 
 
...Wizardica,   ruzmarin    nije  se  primio Cry  ali  pripremit  cu   novi  tako  da  znas  da  nisam  zaboravila....sorry....
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 11:54
Sve 5 Manči!
Na vrh
Sabur View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 28 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabur Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:08
Da li je ko od vas testirao sađenje paradajza u posude?
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:14

Sabur, kak misliš u posudama, daj malo konkretiziraj.

Na vrh
Sabur View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 28 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabur Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:15
Pa uzmeš kantu/vazu/posudu/kofu (šta bilo) od 5-10l i u nju presadiš paradjz koji bi inače išao na njivu.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:23
Aaa-haa, e pa vidiš, ja svaku godinu sadim cijelom dužinom balkona i sa strane, al tegla mora biti dublja, ja sam prvenstveno sadila zbog toga što miris rajčice kakti tijera muhe pa se pokazalo vrlo zgodnim da se nađe i za konzumirati i op, produžila ja red do kraja balkona.Super uspijevaju, probaj!Wink
Na vrh
Sabur View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 28 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabur Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:24
Koje sorte si sadila?
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:31
Gle, sadila sam sav višak koji nisam mogla u vrtu i bilo mi je svejedno dal če se izkrižati jer su mi na vrtu sorte od sorte dovoljn udaljene da si spremim sjemenke za nagodinu.
Imala sam ,BLACK FROM TULA, TIGERELlU,EVERGREEN, SWEET 100 I STARI SAMOBORSKI .Bilo je oko 24 tegli.rađali su neki do prvih mrazeva.
Na vrh
Sabur View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 28 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabur Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:32
Ja sam ove godine 7 sadnica udario u vaze, pa ćemo vidjeti kako ide i 9x u dugo korito gdje inače ide cvijeće, samo kratka verzija (Red & Yellow currant). :)
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:35
U ime oca i sina nek se  Saburu rode zrele rajčice!LOL
Šala mala, biti će kao i na vrtu.
Na vrh
HomoVegetus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje HomoVegetus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 23:26
pozdrav, ne znam da li vas zabrinjava ovo vrijeme koje nam stiže, ali mene lagano zabrinjava da mi se ne uniste sad svi fini plodovi paradajzića koji mi rastu ko ludi Embarrassed da brinem il da ne brinem? Confused
Na vrh
Sabur View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 28 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabur Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 08:06
HomoVegetus

kad bi ti nam kazao odakle nam pišeš možda bi znali komentirati vremenske (ne)prilike. Ja sa Australijom i Južnom Dakotom nemam baš puno kao ni sa vremenom u Zagrebu.
Dobronamjerna šala. :)
Na vrh
HomoVegetus View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje HomoVegetus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 11:27
sorry,evo tu gdje uvjek najviše pada kiša, sjeverni jadran naravno,Rijeka i okolica :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.