Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 66>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 21:15
Idi pogledaj temu gdje si stavljala kaktuse malo sam je ponovila jer imam želju da uradiš ono s slikanjem---jer koliko je ovdje prelijepo onima sam tamo više oduševljenasmile120
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 21:58
svo cvijeće ti je prekrasno,ali ono kaj cvate bijelo me je oduševilo
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 17:02
prekrasno maslacak7
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 18:03
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:


Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

[IMG]http://i680.photobucket.com/albums/vv165/maslacak7/DSC02106.jpg" />
Sve ti je jako lijepo, ali ovo mi je nešto posebno[IMG]smileys/emot120.gif" align="absmiddle" alt="smile64" />


sve ti je lijepo ali ovo mi je broj jedan, vinca ili madagaskarski zimzelen
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 18:42
čekam slike vrtavaljamse.gif
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 12:55
ha,ha sad cu odmah slikat da vidis sirotinju...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:04
evo sad mog vrta...u kojem neka nista cvijeca skoro....sreca da imam sjemenja i da imam cinija i kadifica....     
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:06
nemojte se smijati...ja sam skupila sjemenke i sad sam ostala sa granama...al iduce godine krecem u ofenzivu....
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:49
nema ništa na brzaka (tako se ja tješim Wink) sa vremenom će tu biti prava cvijetna oaza..buš vidla Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 00:02
da bar...sad je bura,susa ucinila svoje...al u biti razmisljam da nemam nista za ljeto i jesen i zato mi je vrt prazan cvijecem...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 00:34
Maslačak, pa nije tak strašno kak se tebi čini, meni su tvoje biljke lijepe, a što će biti starije, to će biti ljepše....Big%20smile....već su ti cure rekle da vrt ne nastaje preko noći....samo se ti opusti i uživaj na svojoj prekrasnoj plažiWink .
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 00:35
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

zablokao mi mozak sad i da me tuces neznam nicemu ime...ako tko zna kako nju najbolje cuvati jer nikako da se izraste kako treba...prilazem sliku...
 
ovo ti je MARANTA Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 00:37
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

nakon par godina cekanja procvao...zaboravila mu ime cekajuci cvijetEmbarrassed
 
a ovo je CLIVIA Big%20smile
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 00:52
hvalasmile78...saznala sam u meduvremenu....mozak mi je bio u blokadi onda....samo me muci maranta...sve mi se cini da ce mi skroz propasti...
a imam problema s adamom...kako tjera mladi novi list tako jedan stari umire...sta mu je...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 01:01

Maslačak, tvoja je maranta leuconeura erythrophylla i ljeti je treba držati u sjeni, nikako na suncu, zimi na svjetlom mjestu, ali isto ne na mjestu gdje joj dopire direktno sunce. Zove ti se još i Maranta tricolor ili Spider plant. Ako je na direktnom suncu, gubi šare, a svaka temperatura ispod 16 stupnjeva za nju je fatalna. Zalijevati treba umjereno odstajalom vodom, kad se prosuši gornji sloj zemlje, ili u tanjurić.  Ljeti voli veću vlažnost, a zimi rijeđe zalijevati. Ako se pojave smeđe fleke na listu, nema dovoljno vlažnosti. Tada je povremeno treba prskati odstajalom vodom. Eto to sam našla o toj biljci, pa ti možda može koristiti. Wink

 
Za Adama neznam...nisam nikad imala pa neznam koji bi bio razlog opadanja lista.....već će netko znat od iskusnijih forumaša Big%20smile
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 01:04
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

Lijepo cvijeće za pohvalu.Clap....Ovo gore ti je vinca

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 15:08
Bit će to pravo lijep vrtek, sve je više truda uloženo i rezultati se postupno vide. Obožavam pratiti napredovanje vrteka u male osobne rajeve. Prekrasnosmile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 20:20
hvala smrcko  i ja se nadam da ce biti jos puno truda treba ....
lora  hvala na nazivu i setnji mojim vrtom...
flavia....joj krasna si...mada je s mojom sve kako si i napisala al opet zafrkava...mozda nije sudeno da mi raste...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 20:59
Ej a lijepo je bolan baš pravo---------ali sam se morala dobro ismijti tvojim fix idejama .......smile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 22:43
ajd bar sam zabavna...Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.