Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lika1-moje cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lika1-moje cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 25>
Korisnik
Poruka
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 17:33
Je,je Natalija to je taj cvjetak,nadam se da će biti i moj toliki,čovjek rekao da može biti na suncu i da ne traži puno vode,ali ovaj moj stalno nešto žedan,sav se objesi......Naravno na jesen dolaze pelcerići za cijelo društvo sa zd kavice!!!Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 17:38
Evo i mojih englezica,za sada imam nekoliko boja još dvije nisu procvjetale ali samo što nisu pa slikice slijede
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 18:16
Ovu ljepoticu sam dobila za Uskrs od svoje mame,pošto sam je stalno spominjala ona ju je kupila....
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 18:27
Evo malo sam gledala neki dan i vidila da je moja palmica izgleda procvjetala,uslikala sam pa mi oni koji znaju neka kažu jeli to cvijet ili....
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 18:33
Znam da ovo nije cvjetić ali tako je sladak da nisam mogla odoliti stigao je za Uskrs
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 21:09
Lika1, imam i ja palmicu i isto tako cvjeta...neugledan je to, ali neobičan cvijet...često ostanu tako zelenkaste loptice mada su kod mene jednom bile i bijele...
..a pilić je presladak...nego reci mi gdje je on sada? nije ti valjda u stanu?
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 21:13
Cvijeće je predivno,a pile je slatkićTongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 21:46
Ono "blu" što je natalija prepoznala predivna biljka, i ne samo zato što je plava, zapisano za nabavku na riječkom sajmu ako ga uopće bude.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:09
Ma Frida pilić je kod bake u dvorištu ali da se pitalo mog maloga sad bi on meni šetao i kakio po stanu!!smile42
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:15
hehehehe, ovo s picekom me podsjetilo na davne dane kad smo za uskrs dobivali male ofarbane piceke (kad bolje razmislim soroti oni...) koji su nekoliko dana nakon našeg dječjeg maltretiranja završavali kod bake na selu. Za neko čudo, kada bismo preko ljeta dolazili kod bake, nismo ih više mogli pronaći, a svi su uvijek izmišljali neke priče o tome gdje su i kako su zapravo pobjegli u divljinu.... Kad smo malo porasli i počeli shvaćati gdje zapravo završavaju, prestali smo ih dobivati...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:25
Evo od jučer je još jedna englezica procvjetala
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:27
Pa stiže još nekoliko kaktusića u cvatu
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:30

A ovako izgledaju skupa

Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:38
I moj ešinant se oporavio i sada ima dosta pupoljaka,samo se nadam da neće otpasti kao prošle godine
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:52
Pa koliko ti imaš tih englezica Liko Wacko?! Predivne su boje ali ova "krvavo" crvena je prelijepa. Goluždravi pilić me je dobro nasmijao LOL.A što ti je ovo na zadnjoj slici , ovaj ešinant, moram priznati da ne znam što je to Embarrassed ?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 21:03
malo da došetam do tebe. A raskoš boja englezica moram i ja pohvaliti!
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 14:49
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Pa koliko ti imaš tih englezica Liko Wacko?! Predivne su boje ali ova "krvavo" crvena je prelijepa. Goluždravi pilić me je dobro nasmijao LOL.A što ti je ovo na zadnjoj slici , ovaj ešinant, moram priznati da ne znam što je to Embarrassed ?
 
Draga moja niti ja nisam znala što je dok ga nisam ugledala u Pevecu prošle godine,imala sam još jedan primjerak ali ovaj je poseban jer ima kovrčave listove,zove se aeschynanthus twister,na forumu ga još imaju Zagorka i Flavija pa pogledaj i kod njih da vidiš tu ljepotu.Kad procvjeta naravno slijede slikice!!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 15:05
Lika1, aj mi zapelcaj taj ešinant...davno sam od Donate dobila pelcerić, ali nije se uhvatio...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 17:05
Joj tako sam bezobrazna prema tebi ali stvarno odradiću nešto samo mi reci adresa je ista---smile232
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 19:09
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Lika1, aj mi zapelcaj taj ešinant...davno sam od Donate dobila pelcerić, ali nije se uhvatio...
 
E draga moja i kod mene je taj problem nikako da se uhvati pokušavam i pokušavam ali bez uspjeha,sad sam mislila probati sa povaljenicama pa možda uspijem.Onog drugog sam dala Nataliji i ona kaže da izgleda da ima pupoljke!!!Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.