Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hercegovački vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hercegovački vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 76>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 23:36

 zimzelena perunika i njene crvene sjemenke
,


Uploaded with ImageShack.us

aspidistra


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us

šimšir,

Uploaded with ImageShack.us

 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 23:50
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

 Draga Antonija hvala ti što si mislila na mene i posadila mi ruseliju. Srce si! Ako ova moja preživi zimu, pokloni je nekom tko je nema.
Ja ću tebi zažilit ovaj puzavi i šarenolisni visoki abutilon. Papagajku sam nabavila početkom jeseni. Jednogodišnja je biljka i ne znam da li će preživjeti zimu. Cvijetala je već onda kad sam je nabavila, nadala sam se da će se bar koji cvijet  oprašit, ali od toga još uvjek ništa. Ako je uspijem razmnožit, jedna je tvoja.smile78
 


Ni ja nemam ruseliju Unhappy, i kaj ve sad, idem smile220
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 00:00
 Draga Free kad sam ti slala paket ni ja nisam imala ruseliju, dobila sam je nekoliko  dana  kasnije. Ako je do proljeća ne nabaviš podsjeti me da ti je pošaljem.smile79 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 01:48
Draga Tikvic , kaktusici u kamenu ? Predivan aranzman ! Fenomenalna ideja !  smile55
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 08:10
iako je dugo bila kiša ipak je ponešto ostalo rascvijetanoThumbs%20Up lijepa je boja ruže, kaktusići u kamenu su prelijepi, zanimljivo si ošišala šimšir, prelijep jeClap
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 09:26
hvala draga tikvić na ovako predivnom poklonu ruže u ovo doba, baš se veselim smile79
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 09:58
Hvala na ponudismile78, ali ako te ja moram podsjetiti onda od toga ništa, jer sam jako zaboravljivaEmbarrassed, osim toga CIF mi je too big, pa ako ja kaj nudim-grabi se odma jer ode misao o dobroj namjeri!!!!!Ok, čini mi se da ču trebat početi zapisivatismile178, ali ionako mi je već vaša bilježnica zatrpana!!!

Veliki smile78ti šaljem za zakorjenjivanje ruselije, a ako uleti još nešto plavo, nije bedd, mjesta barem imam a dobre volje još više!!!!!smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 10:51

evo me, tu sam! cijelo sam jutro u gužvi pa sam malo zbrisala u  tvoj vrt!!!  a ovdje me čekalo puuuuuuno finih stvari!

 zaista sam uživala! hvala ti!smile79
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 14:48

Tikvić, daj malo panoramskih  da mogu lijepo naći tvoju kuću i uzeti što mi se sviđa.Embarrassed

Šalim se, šalim se
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 18:48
 Draga Fee tvoja posjeta me uvjek posebno obraduje. Nadam se da si sada dobro i da ćeš za blagdane u Hrvatsku.smile79
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 18:59
 Draga Antonija hvala na posjeti i lijepim riječima koje svatko od nas ponekad želi čuti.smile79
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 19:04
 Draga Fani  izgleda da je ona ruža poslana u pravi čas, još jednom ti želim da se što prije oporaviš.smile79
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 19:09
 Draga Free ne moraš zapisivat, jer ja svoja obećanja nikad ne zaboravljam.
 Bit će cvijeća na proljeće samo da se bude zdravlja!smile79
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 19:12
 Vilmač podsjećaš me na pčelicu Maju, uvjek u pokretu i svugdje stigneš. Što ti je mladost!smile79
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 19:16
 Tomica ne treba ti panoramska slika da bi me našla. Ja nisam tako daleko od tebe, Nadam se da će mo se uskoro sresti i popiti smile142  a do tad smile78
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 21:46
tikvić, koliko ti je star taj orezani, kuglasti šimšir? Znam da sporo raste pa mi se neda sa njim imati posla. Ruže su ti predivne za ovo doba godine. Prekrasne boje imaš! smile141
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 21:54
prekrasne slikice
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 23:26
Draga moja kod tebe sve cvjeta,ma  uživanje za mene,jer kod mene sve već odavno spava,a teti se zahvali na ruseliji i znam da će kod tebe divno napredovat,te ću se odmah staviti u red za  jedan mali komadić,a a puzajući abutilon  kad ga na proljeće ošišam rado bih ga ožilila da ga mogu podjeliti ali ne znam kako,ako ti znaš ili neko javni te
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 20:09
Krasne slike ruža, malog kamenjara, ali ona s perunikom i sjemenkamasmile205
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 23:26
 Mira kuglasti šimšir je star nekih 7-8 godina.
 Sarajka ja sam prvi put ove jeseni zažiljavala puzavi abutilon. Jednostavo sam uzela vrh dugačak nekih 15 cm, odstranila dio listova, umočila u hormonalni prah i utaknula u mješavinu zemlje za cvijeće i sitnog pijeska. Do sad se dobro drži.
 Mari hvala na posjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 76>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.