Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Predstavljam vam svoju cvjetnu oazu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Predstavljam vam svoju cvjetnu oazu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 64>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 22:02
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Prekrasno kao i uvjek ali sa ovim si me ubila!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 22:42
draga nemam rijeći,imaš cvijeća kakvog nisam ni vidjela,a orhideja je prekrasna.....bome sam te izazvala,jer znam kad kod tebe ušetam nagledat ću se ljepote....smile93
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 20:36
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

i
Prekrasno kao i uvjek ali sa ovim si me ubila!

I MENE JE IZNENADILA,a ja sam u tvom vrteku vidjela nekakvo kamenjeLOL
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 20:42
Originalno poslano od člana flover flover napisao:

draga nemam rijeći,imaš cvijeća kakvog nisam ni vidjela,a orhideja je prekrasna.....bome sam te izazvala,jer znam kad kod tebe ušetam nagledat ću se ljepote....smile93

Ma ja stalno pratim tvoj vrt,draga moja i čekamWinksmile79
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 20:52
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

i
Prekrasno kao i uvjek ali sa ovim si me ubila!

I MENE JE IZNENADILA,a ja sam u tvom vrteku vidjela nekakvo kamenjeLOL
Malo sam šarmirala susjede, fali mi još malo a nema više koga šarmirat susjed potrošija ostatak
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:00
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

i
Prekrasno kao i uvjek ali sa ovim si me ubila!

I MENE JE IZNENADILA,a ja sam u tvom vrteku vidjela nekakvo kamenjeLOL
Malo sam šarmirala susjede, fali mi još malo a nema više koga šarmirat susjed potrošija ostatak

Baš si me nasmijala,sad  kreni malo dalje od susjedstvaLOLsmile78
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:21
jaca,jako lijepo ti je,ruža je prekrasna a sviđa mi se i oleander Clap
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:38
Originalno poslano od člana svesa svesa napisao:

jaca,jako lijepo ti je,ruža je prekrasna a sviđa mi se i oleander Clap

Svesa oleandri su stari preko deset godina,ostala su mi tri, a četiri takva velika sam poklonila.Problem je zimasmile65
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 22:33
jaca 133 našetala sam se tvojim vrtom imogu reći i umorila, nisam prvi put u tvom vrtu eto da ostavim i ja trag. Sve mi je predivno od sobnog do vrtnob bilja. Imaš prostranstvo koje brižno njeguješ a vidim i pomagača. E a Čupko je poseban
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 23:26
[QUOTE=aralija]jaca 133 našetala sam se tvojim vrtom imogu reći i umorila, nisam prvi put u tvom vrtu eto da ostavim i ja trag. Sve mi je predivno od sobnog do vrtnob bilja. Imaš prostranstvo koje brižno njeguješ a vidim i pomagača. E a Čupko je poseban [/QUOTE

ARALIJA-sretna sam što zalaziš u moj vrtek,uvijek si dobrodošlasmile188
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 23:39
Svaka čast Jaca, pravi raj za uživanje, ako imate vremena za sjesti. Da bi sve bilo ovako besprijekorno mora se puno raditi. Znam da to nije problem jer volite, ali želim i da uživate.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 23:48
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

i
Prekrasno kao i uvjek ali sa ovim si me ubila!

I MENE JE IZNENADILA,a ja sam u tvom vrteku vidjela nekakvo kamenjeLOL
Malo sam šarmirala susjede, fali mi još malo a nema više koga šarmirat susjed potrošija ostatak

Baš si me nasmijala,sad  kreni malo dalje od susjedstvaLOLsmile78
Mislila sam o tome ali nemogu se odlučit u kojem smjeru poći a i vruće je a sunce i ja smo na" Vi".Kad malo zaladi idem u akciju.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 21:38
Originalno poslano od člana zribal zribal napisao:

Svaka čast Jaca, pravi raj za uživanje, ako imate vremena za sjesti. Da bi sve bilo ovako besprijekorno mora se puno raditi. Znam da to nije problem jer volite, ali želim i da uživate.

Ma ima se vremena,meni je briga oko cvijeća odmor za dušu i lijek za stres,a i uživam usput kao i svi mi zaljubljenici u cvijeće na ovom forumu,samo to dođi u moj vrteksmile78
BELICEThumbs%20Up



Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 00:34



Baš je slatkiš! Pravi micek!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 00:43



Kako se zove ovaj cvjetić?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 00:46



A jesmo sipma cvjećar!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 05:28
kavica zapoćinje kod tebe..
Ma plumbago ti brzo raste, čini mi se da je svijetliji cvijet od mojeg.
Sanseveria cylindrica je divna, ali moram ti priznati da bih bila iskrena, više mi se sviđa kad nije spletena u tu pletenicu , sve se nekako mislim da je to ustvari vjerojatno mučenje za nju. Kako će rasti takva?
Nemoj to slučajno shvatiti kao kritiku Embarrassed

slikice cvijeća i kamenjara su mi baš pasale ovako rano ujutro.

ps. cotula hispida ti divno izgleda, s mojom se nešto fujasto počelo događati, suši mi se u sredini. Confused
belica,zagreb
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 13:23
MONSTERA--to ti je hoya i scindapsus zajedno--a čupko je komedija samo dok mi ne jede cvijeće,a nema toga kojeg bar malo nije gricnuo ili strgao listAngry
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 13:30
BELICA-plumbago divlja samo ima malo cvijeta,a što se tiće sanseverije, slažem se s tobom,a pošto  se nije  pomakla od prošle god,razmišljala sam i ja da je raspletemWinkcotulu možda previše zaljevašConfused
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 13:34
Samo ti nju raspleti, pa ona ni u prirodi ne raste spletena u pletenicu, to je moja neka logika.

Jel ti plumbago na direktnom suncu? ako nije samo ti njega šikni na drapačinu od sunca i cvijetati će kao blesav.
belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 64>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.