Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 215216217218219 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:52
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

SAmo ti njega slikaj dok se na naljutiš na njega,pogotovu kad radi pi-pi u tvoje tegliceLOL



Ma da ga ne ureknem, sada radi pi-pi u svoju kutiju s pjeskom !!! Star Ali uči sam otvarati ulazna vrata, siluje mi vrata i kvaku na vratima od jutra do većeri !!  Možda milijunti pokušaj uspije i sam nauči otvarati vrata !!Big%20smile
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:56
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

pri tebi sakaj lijepega i finega



smile147   Mari, lepega sve više a finega sve manje !!!Confused        smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 15:21

Kao da snjega nije ni bilo, sve se zeleni kao u proljeće, a cirkusantu valjda vruće pa se raširio , bolje tako nego van na hladnoću , evo mu prijateljice u sličnoj pozi

 
Uploaded with ImageShack.us
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 22:00
Istina, sve je opet zeleno !!  Al sam morala pošišati i orezati gaure i trave, a tak su još bili lijepi !!  Baš ih je snijeg uneredio !!smile220

A naše mice....baš im je teško s nama !!smile72
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 22:52
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Kod mene nije premokro, palo dva puta po 22 kapi kiše !!  Al mogu reči..... zebe za ruke, zemlja hladna !!  Al kaj se mora - mora se! Neke stvari zbilja nemogu ostati za neki drugi put !Embarrassed

Koji hibi ti je poseban, Aralija, da ga stavim na zakorjenjivanje ? Krvavo crveni,

tkij8h1tvrzc2lb9lp1h.jpg
 
f17xje0e78gq8dlhn78.jpg

rozi jednostruki ili ......

obyzz14ziqc4i4h9s0by.jpg

rozi dupli ! Il možda žuti ? U zamjenu za tvoj žuti sa crvenom sredinom !!WinkWinkWinkWink


OVO JE FENOMENALNO NEMAM RIJEĆI MORAM NAPISATI VELIKIM SLOVIMA
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 23:44
Fany, znači .... pišem...reznice hibija (orezivanje u veljači !) !!Wink  A za svaki slučaj zapiši i ti !!smile86

Meni je fenomenalna...... tvoja roza brugsmanija !! E, sad mi reci, jel zbilja tako jako roza i u živo ili samo optička varka ??  Jer moja je ...tek malo roskasta !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 11:37
http://www.zaslike.com/files/d64pluudbt6egt7sgu6k.jpg

mm8e7rkl0uu9rcvd490q.jpg


hhvpto02hdpqrsjtf08.jpg
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 11:37
27x9vzgjapi5omyybhyu.jpg
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2012 u 01:15
Draga, sretan Božić tebi i tvojima!
 
Rijeka

Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2012 u 07:21
belica,zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2012 u 20:40
Christmas%20HomeSretan i blagoslovljen Božić
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 04:17
Draga Free sretan Božić i sve najbolje tebi i obitelji!!

sutra je novi dan
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 12:19
Mira smile150   Belica   smile165smile165  Aralija    smile149 Jagoda smile147 Od srca vam hvala na lijepim željama !!

Puno, puno, srečice i sitnih životnih radosti u cijeloj novoj 2013., od srca vam želi vaša Free  !!smile154
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 13:33
lijepa je
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2012 u 13:47
Mari,još je ljepša ako se zna da je cijelo ljeto i jesen živjela vani a unesla sam ju nakon snijega, kada sam vidjela da se napunila cvjetnim pupovima !!
Hvala na posjeti , draga Mari !!smile219!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2012 u 01:23
Eee, kada ću Free ja imati ovako lijepi vrt... pa to je arboretum, a ne vrt. Prvu ljubav prema biljkama mi je usadio moj deda, Gusti. Međimurski geni.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2012 u 13:43
Stvorila si sebi prelepu cvetnu oazu...božanstveno
Šta sve vredne ruke mogu postići
Uživala sam
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 20:13
Draga Free, tebi u novoj godini želim slijedeće:
- neka ti biljke zablistaju punim sjajem, kao nikada do sada...
- neka ti se dvorište pretvori u botanički vrt
- kako si krenula, želim ti da imaš i ZOO-vrt...
- želim ti najljepšu kolekciju kamenja na tvom " imanju"...
- i želim ti što prije unučad da ti sve to pomognu pospremati...

i na kraju, tebi i tvojoj obitelji, želim svu sreću ovoga svijeta !







...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 20:42
Sretnu Novu, puno zdravlja, sreće , uspjeha i cvijeća 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 22:23
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 215216217218219 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,360 sekundi.