Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 19:53
Bršljan,odlično izgleda u kolicima.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:40
Clapza citat. Meni će sutra trebati. Cijeli dan ću provesti u pokušaju da sredim potvrde komunalno, vodu, struju za kuću. Bez toga nema gradnje.Na 5 mjesta moram pokucati. Treba sačuvati živce i ovo ponavljati da ne poludim.
Nekoga saslušati, ne sudeći prebrzo i ne osuđujući-ja bioh dodala nedaveći nikogaLOL.
Danas sam imala radni dan po kiši.

Možda mravci tragaju za ušima pa su slučajno navratili, sreća.smile113
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 19:56
Prekrasno!!!! Eto i trava ti je sve zelenija,još malo i nebude ovih smeđih"fleka"smile71
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:45
"ja bioh dodala nedaveći nikoga"..smrcko kad se radi o našoj administraciji..nema šanse pa kaj misliš zakaj su postavili ona stakla na šalterima? LOL 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 20:11
Divota je, anaida, pratiti napredak u tvom dvorištu. Lani je bilo lijepo, ove godine ima dušu ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:48
Hvala na citatu, prekrasan je Smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 16:01
Danas vam, nakon lijepog ali meni dosta radnog vikenda ostavljam par detalja iz mog vrtića. I radosnu vijest da trava raste SmileSmile, gora zelena.. Ali kiša ne pada nego Anaida nosi kante i zalijeva... No, meteorolozi rekoše da će u idućih par dana oblaci ispustiti svoju prtljagu i nad Međimurjem, pa neću nosat kante, kante, kante...
 
Evo moje čuvarkuće
 
 
 
Mladi bijeli jorgovan samo jedan cvijet ima
 
 
 
Detalj nedavno stvorenog cvjetnjaka
 
 
 
Bršlljan je prezimio u kući, a sad se šepuri vani na kolicima - za koje me redovito susjeda pita da li se ne bojim da će mi ih netko ukrasti. A ja se više "bojim" za cvijeće, a ne kolica. LOL Koja su mi lepeka..
 
 
 
Evo nas na sredini okućnice...
 
 
 
Zelenimo se, zelenimo...
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 09:23
Sve krasno izgleda. Marljive ruke!I ideje!
 
Nadam se da će i moj jorgovan od Korijenka, za koju godinu ovako brzo procvjetati!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 14:54
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Divota je, anaida, pratiti napredak u tvom dvorištu. Lani je bilo lijepo, ove godine ima dušu ...
 
 
Hoya... Hvala, od sveg srca...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 18:17
Anaida kamenjar ti je lipo osmišljen a kolica i bršljan su mi super ideja
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 13:14
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Jako lijepo i čuarkuća ti dobro napreduje. Mene je taj cvijet uvijek fascinirao, a tako je jednostavan. Što bi sa bubama na božuru?smile99
 
Ja ih ne vidim. Gledala sam pažljivo i pozorno, ali nisam uočila ni jednu bubicu... Možda ih ipak nema, iako je neobično što su mravci na pupoljku. Ali ne grickaju ga, to mi je najbitnije. Uzgred budi rečeno - procvali  mi plavi irisi, nisam stigla slikati prije posla, ovih ću dana to sliknuti.. Tri godine je prošlo otkako sam ih posadila i do sada nicu cvali, a predivni su...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 14:59
Wow! Tak sve ljepo napreduje!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 18:22
Jako lijepo i čuarkuća ti dobro napreduje. Mene je taj cvijet uvijek fascinirao, a tako je jednostavan. Što bi sa bubama na božuru?smile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 13:31
"Svaki cvijet se po sebi razumljivim malim radom, danima i tjednima, oblikom, bojom, mirisom i medom, intenzivno pripravlja na to da ga posjete kukci, kad svoj cvat drži otvorenim.
Koje preduvjete stvaram ja da bih mogao biti uspješniji, veseliji, slobodniji, bolji? I ja zaista mogu mijenjati svoj svijet i na nj utjecati, samo ako hoću i ako za to nešto učinim.
Sutra ću učiniti nešto.
Nekoga saslušati, ne sudeći prebrzo i ne osuđujući.
Biti zahvalan za male znakove pažnje koji mi se sviđaju i dobro mi čine. pozitivno razmišljati i govoriti bez kritike i prigovaranja.
Biti OTVOREN KAO CVIJET - i razveseljavati svojom prisutnošću.
Zar se ne isplati biti takav? "
 
Paul Haschek, Dodirni Ozdravitelja u sebi
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 15:08
Dobre moje, knjigica je za svaku preporuku - ja sam ju davno dobila na dar od drage mi prijateljice. Tada još nisam ni slutila koliko ljubavi, radosti i ushićenja možemo doživjeti uz cvijeće. Uzet ću si u zadatak povremeno naći neki lijepi citat za sve nas (zapravo je cijela knjiga za sve nas, zaljubljenice u cvijeće i biljkice) i ostaviti ga tu... Pa ćemo svi zajedno sanjariti uz misli o cvijeću, nama, odnosu božanskog i ljudskog...
 
Hvala vam na svim iskrenim i lijepim mislima! Ljubim vas!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:02
Anaida, sve je poprimilo drugačije dimenzije i pomalo vodi ka savršenstvu, zbilja uživam u idejama koje imaš i kako to ostvaruješ - super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:53
Ako se više ne javljam znajte da je bilo . Dođite mi u posjetu s kojom teglicom cvijeća i može štrudla.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 15:42
Prekrasno cvijeće,a i prekrasna rečenica.
Mislim da je cvijeće nešto posebno i da ako mu pružiš ljubavi i  pažnje ono to vrati i nagradi nas divnim cvjetovima i mirisima.
Ja ne razumijem da postoje ljudi koji ne vole cvijeće.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 09:15
Anaida oduševio me tvoj jorgovan!!! Tako mali a već cvjeta....super.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 14:45
I danas vam samo citat poklanjam, slikice budu kad se okućnica malo okupa suncem...
 
" Neka moja budućnost bude radosna, Gospodine! Hoću iščekivati dobre, lijepe, vesele stvari i osloboditi se negativnih misli, jadanja zbog pogrešaka i stvari koje nisu dobre. Ne želim bojažljivo misliti na jutro, a od Tebe očekujem i dobro i lijepo i već se sada svemu tome radujem. Znam da me ljubiš i da ćeš mi dati sve što trebam za sebe i svoje drage.
Daj mi da budem ispunjen radosnim iščekivanjem da bih živio s pouzdanjem i radošću."
 
Paul Haschek
 
P.S. Sretno! HeartHeart  (malo moram privatizirati forum jer je duši od čovjeka rođendan)
 
 
Smrcko naša, nisu te plavci u'apsili??? Jel' sve prošlo OK?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.