Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lilian
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lilian

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 25>
Korisnik
Poruka
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 21:40
Hvala cure.. To je obicna drvena kutijica.. dobila sam horoskop salvetu..pa eto shta je ispalo...

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 08:42
smile227 Kutija je za 10!!! Volim reljefne stvari!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 11:10

To što je ispalo , ispalo je super ...prekrasno...ovaj reljefni izgled mi je mrak...

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 11:53
Big%20WOW...prekrasna kutija, super mi je ovaj reljefni izgled, a motiv...što mogu reći...astrologija je moja ljubav već 15 godina i obožavam ove motive, a ti si savršeno uklopila u ovu jedinstvenu kutijicu Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:48
Hvala vam :)
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:57
Kutija s horoskopom je odlična,originalna,vješto napravljena,nikad viđena ali u ovu sa kalama sam se zaljubila i u ovu finu čipkastu mrežu pukotina.smile89
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:58
ne znam kako mi je promakla kutija sa kalama. prekrasna je!
a super su mi ove utisnute zvjezdice na horoskopskoj kutiji. kako si to napravila?
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 16:56
ajme kakve prekrasne kutije... kale na crnoj podlozi, jako elegantno...Smile
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 17:38
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

ne znam kako mi je promakla kutija sa kalama. prekrasna je!
a super su mi ove utisnute zvjezdice na horoskopskoj kutiji. kako si to napravila?


Utisnula dechijom igrachkicom LOL

U kale sam i sama zaljubljena ... nose sa sobom jedno ogromno iznenadjenje pa mi je ta kutija prirasla srcu vishe od ostalih

U svakom sluchaju drago mi je da vam se dopadaju Wink
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 18:18
jedno pitanje,samo nemojte mi se smijati,  tek sam poćela koristiti salvetnu tehniku i svugdje što sam proćitala na tu temu spominju se dijelovi salvete, a što je s onima gdje se mora staviti cijela jer se nemogu kidati djelovi. Je li to moguće
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 19:24
Originalno poslano od člana bubi12 bubi12 napisao:

jedno pitanje,samo nemojte mi se smijati,  tek sam poćela koristiti salvetnu tehniku i svugdje što sam proćitala na tu temu spominju se dijelovi salvete, a što je s onima gdje se mora staviti cijela jer se nemogu kidati djelovi. Je li to moguće


Naravno da je moguce...zavisi na chemu radish, kolika je podloga, itd itd.. No retko koja salveta ima sliku preko cele osnove 30 x 30...  Npr na kutiji sa kalama iskorishcena je chetvrtina salvete iscela, a ostatak koji je "virio" obojan je u crno...
Jel sam dobro razumela pitanje? Shta ti zapravo zhelish da izdekupazhirash?
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 23:24








Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 07:35
Krasna kutijica, a ova podloga mi je posebno draga, i ja sam jednu kutiju radila s njom. Daje joj tako nježnu profinjenost i jako je zahvalna za rad. Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 08:16
jako lijepo :) i ja radim s tom podlogom trenutno
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 09:30
Ma ti si stvarno profesor(dobar profesor)za ove kutijice,i ova je krasnasmile211
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 13:13
ako kombiniram više salveta i jedna ide preko druge jeli moram ćekati da se osuši ili ih mogu odmah preklapat
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 14:46
Horoskopska kutija je jako lijepa,ali ova nježna mi je još ljepša.
Jel to salveta ili print?
Bubi,dobro došla,samo ti pitaj ,nitko ti se neće smijat.
Za ovo preklapanje salveta,ne znam jer nisam preklapala salvete jednu preko druge,ali ak i treba čekati ne treba valjda dugo,kad se ljepilo dosta brzo suši.Budu ti odgovorile cure koje su to radile.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 16:24
opet prekrasna kutija... Clap
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 01:02
Originalno poslano od člana bubi12 bubi12 napisao:

jedno pitanje,samo nemojte mi se smijati,  tek sam poćela koristiti salvetnu tehniku i svugdje što sam proćitala na tu temu spominju se dijelovi salvete, a što je s onima gdje se mora staviti cijela jer se nemogu kidati djelovi. Je li to moguće
 
bubi sve je moguće i stavljati cijelu salvetu na veliku površinu i trgati komadi koji se odmah kombiniraju nemoraš čekati da se osuši...moguće je izrezati motiv do daske i slagati...slobodnoj pitaj zato smo tu...Smile
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 01:04
[QUOTE=lilian]





Znaš...ovo si prekrasno napravila i iskombinirala sve do maksimuma i rižin papir i prekrasnu ledu ...koliko vidim i 2k...naša lilian ne da je majstorica...ona je supermajstorica. Bravo draga...prekrasno
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.