Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 43>
Korisnik
Poruka
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 11:45
smile99
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 14:59
Tvoja bauštelica je ful rascvjetana i tako ljupkasmile106
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 15:25
Ivnice, lijepe slikice si nam darovala. Bauštelicu sam u više navrata hvalila i samo se mogu ponoviti - sve je ljepša i ljepša!! Rascvjetanija, bujnija, šarenija, mirisnija.. Ova suručica je wwwwaaauuu - nek se primi, nek se primi (kiša će joj u tome pomoći) i nek ti predivna raste!!
 
Čuj, za puževe ti proporučam Ferramol (LOLLOLLOL), meni je zaista pomogel!! Imam ih u puno, puno, puno manjem broju. Hvala ti na savjetu i pomoći!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 15:28
Krasno napreduje tvoja bauštelica..biljkice su krasne..a ti ih samo promatraj i slikaj, sve ostalo se stigne, bum ti ja došla pomoč pljeviti travu..LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 20:46
Bravo za Ivnu i njeno cvijeće, fuj za puževe, i mene jako ljute.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 22:15
bate patak pa zakaj ti cmoljiš? Confused
bauštelica je postala pravi prekokrasni cvijetjak, a astilba, najvjerovatnije, cmolji jer ti cmoljiš LOL ma pusti ju da raste kak se spada Wink
fakat ne vidim razloga nezadovoljstvu Tongue
daj si gušta među svojim cvijećkama pa vidiš kako ti se hvale Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 22:24
Kod nas cmolji kiša ,a baš smo mislili iči na pecanje.
 
Plan se promjeno pa sam spremala kuču i povremeno izlazila van da ispraznim vodu iz podmetača moga dvorišnog cvijeće.
 
Takva su nam prvi dani ljeta u Slavoniji.
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 23:48
Vrt prekrasno izgleda, sve se razbujalo, bauštelica se popunila, balkonska ograda savršena, a nove gazanije veličanstvene!ClapClapClap
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 01:20
smile161      smile141
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:34
Lijep pozdrav
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 15:04
Ivnice, di si??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 19:27
IIIJJJUUUUU kako dugo nisam bila kod tebe draga moja !!!!
Ali ne brini sve sam pregledala i stala sam zabezeknuta od ljepote i šarenila u tvojoj bauštelici..kako je sve lijepo procvalo i nabujalo a oleanderi su WOW prelijepa crvena boja i ja se nadam da će i moj uskoro da procvate jer neznam koje je boje .. pusaaaa dragaaaaa !!!!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 19:59
Evo mene, evo.Malo sam ovih dana okupirana drugim stvarima ali hvala vam što se "brinete" Embarrassed smile78!
Evo što ovih dana cvate u mom vrtu, nije Bog zna što (vjeeečito nezadovoljna LOL ) kad virnem u vaše vrtove ali ipak mene razveseli svaki novi cvijetić!



Procvali i moji ostali  oleanderi, polako ali sigurno Wink














Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 20:04















Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 20:07











Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 20:15


Na ovo sam silno ponosna, moja rajčica u tegli Embarrassed





još jedna začinska polica, jedna fiksna nije bila dovoljna



džumbus u kutu balkona LOL





ode i jasmin uza zid ali nikako da počne cvasti kao prošle godine (baš sam nestrpljiva Embarrassed)



Lantanina crvena bugica




Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 20:16
čestitam jako lijepo! vidi se da njeguješ svoje cvijeće s puno ljubavi ima i noviteta, barem za mene, ali ja ne znam nazive pa ne mogu posebno napomenuti
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 21:18
Sve ti je lijepo, ali ruselije su prve na top listi.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 21:25
Ne trebas biti nezadovoljna,i ja se slazem da je ruselija prva,pa sve ostalo
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 21:40
Meni se kod tebe sve sviđa,,a ruselija je i meni zapela za okosmile94Neznam čemu to tvoje nezadovoljstvo sa vrtom,već sam ti jednom rekla da tvoj vrt ima poseban šarm i lipotuThumbs%20UpDraž i je u tome što su vrtovi različiti i svak ga kreira po svom guštusmile161U svakom tvom cvjetu se osjeti puno ljubavi i pažnjeSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.