Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - jedan friški vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


jedan friški vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 27>
Korisnik
Poruka
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 07:42
predivne ruze ,a posebno mi lijepa ona slika agave i ruze ...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 08:41
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

sve je lijepo, rozasta ruža penjačica mi je naj..Clap ali i ove sitne "zvjezdice" jel to neki ukrasni luk ili tako neštaBig%20smileClap
Zvjezdice su campanula poscharskyana, i mene su ugodno iznenadile kad su krenule, dogodine se nadam još bujnijem grmiću!
 Rozu grmoliku penjačicu (Fantin Latour) mogu preporučiti svima, jako zdrava, bujna i mirisna ruža, pogodna za vruće položaje 
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 09:03
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

lijepe ruže, ono rozasto su campanule zar ne?. Hostu ti je pužić možda malo njamio.
Hvala, belice. Jesu campanule..  A pužić,hmm. Malo čudna priča - vrt mi je prepun puževa svih vrsta, uvijek ih mičem van, ali ne čine neku štetu.
Lani su obje hoste listale i cvjetale bez problema, a vojska puževa ni da ih takne! Pretpostavila sam da su im hoste ovdje nepoznate biljke i da ih jednostavno "ne doživljavaju".
Već sam planirala kupovinu novih, sad više ne znam. Je li moguće da korijenu naškodi zemlja (na tom je mjestu glinasta)? 
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 09:11
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

predivne ruze ,a posebno mi lijepa ona slika agave i ruze ...
Hvala, činilo se nemoguća kombinacija
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 22:32
Džunglica na cca 3 m2


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 22:39


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 22:42


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 22:56
Radovi na uređenju travnjaka (nastavak)


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:01
Dvije čajevke


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:07
Sve je lijepo, a džunglicu nemoj dirati. Djeluje tako prirodno, sve je baš tamo gdje treba biti.
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:11
Dvije penjačice


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:11
I mene nije bilo neko vrijeme, ali izgleda da sam stigla baš na vrijeme pogledati nove slike tvog vrta. Ona ružičasta ruža je jako lijepa.
Sutra je novi dan.
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:14


Uploaded with ImageShack.us

Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:17


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:27
predivne ruze
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 23:14
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Sve je lijepo, a džunglicu nemoj dirati. Djeluje tako prirodno, sve je baš tamo gdje treba biti.


Hvala Embarrassed
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 23:21
Lucy, kamenjar i svima koji prođu kroz moj vrt smile79
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 23:44
Prekrasan vrt uživala sam u šetnji i slikicama tvojih ruža smile76
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2012 u 22:56
Malo kasnije u onoj džunglici



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2012 u 22:59


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.