Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj raj na zemlji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj raj na zemlji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 108>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 20:06
sanja,prekrasno je smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 20:08
Hvala, Svesa
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
radoja956 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 17 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 198
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radoja956 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2012 u 21:57
sanja123, koliko to tamo imaš prostora, a koliko tek ljubavi za sve.  Zavrtjelo mi se od širine i ljepote. Prosto sam zadivljena tvojim vrtom.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 12:58
Dobrodošla Radoja. Hvala ti. Da, veliki je plac. Ima oko 1700 m2. Dovoljno za voćnjak, cvijeće, druženje,igranje....Volimo svaki centimetar.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 17:53
Evo malo i našeg voćnjaka. Rodan i plodan. Ovako to trenutno izgleda



















U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 18:34
SANJA-sve je Clap našla sam kod tebe cvijetak koji me je zainteresirao takozvani prkos,koliko sam skužila to je trajnica ,baš sam i ja tražila ovo proljeće tako nešto što cvate cijelo ljeto u kamenjaru,ali nisam našla,ponuda je bilaWacko
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 19:31
Voćnjak je stvarno rodan i plodan, baš krasno izgleda. Potvrđuješ izreku - ljubav se ljubavlju vraća-, vidi se da je sve njegovano s puuuno ljubavi.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 07:53
Jaco, ovaj prkos kod mene je neka drugačija vrsta od uobičajenog. Obični prkos, portulaka, se sam rasijava sjemenom. Nije trajnica. Kod svih (osim kod mene valjda) raste kao blesav i popunjava sve praznine. Ja sam ga već nekoliko puta pokušala sijati i prenositi kao izraslu biljku i nikako da mise održi. Na proljeće kupi sjeme i posij. Slabo ga prodaju u kalićima kao izraslu biljku.
Ovaj moj je, kaže trgovkinja, puzajući prkos. A taj se razmnožava vegetativno. Budući da sam ga tek kupila (kod nas na tržnici)u ovaj podatak se još nisam uspjela uvjeriti.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 07:54
Hvala ti Dadinice. Ulažemo stvarno puno truda i ljubavi. Mislim da svaku travčicu u svom vrtu poznajem.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 09:44
Evo malo ovotjednog cvijeća:

Hibiskus kao da ne shvaća da +42C znači da smo usred ljeta....malo je uranio









Slak sam morama utopiti u vodi da barem malo živne



Prva jadna, mala kadifica dobila je cvijet. Mislim da sam ja hrpu sama isčupala misleći da je ambrozija



Ove ružice još nisam uslikala do sada.

Ova je na liječenju kod mene. Još malo boluje, ali bit će ona meni lijepa, zdrava i prava



Jedna roza



Kada je ova stigla kod mene jer je bila višak, nisu mi rekli da se radi o penjačici. Ja bih rekla da je penjačica. Vidjet ću do jeseni, a onda će se morati preseliti. Miriši božanstveno



Moja Black Baccara



Ova krizantema je unatoč pinciranju malo više porasla i već ima pupove



Noćna frajla pati zbog nedostatka vode, ali izvući ću ja nju

U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 18:08
Kada se sjetim davne 2002. godine....Bili smo mlađi, luđi i puni entuzijazma. Vjerujem da se sada, deset godina kasnije, više ne bi upustila u istu avanturu


















A vidi je sada....samo da mi ju je još okrečiti...nikako da dođe na red...Uglavnom smo sve radili sami, rijetko koji majstor je bio u našoj kući (osim nas samih)








I onda kažu da će porez na vikendice dići deseterostruko. Stvarno je to sramotno i žalosno.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 18:15
Originalno poslano od člana Sanja123 Sanja123 napisao:

Jaco, ovaj prkos kod mene je neka drugačija vrsta od uobičajenog. Obični prkos, portulaka, se sam rasijava sjemenom. Nije trajnica. Kod svih (osim kod mene valjda) raste kao blesav i popunjava sve praznine. Ja sam ga već nekoliko puta pokušala sijati i prenositi kao izraslu biljku i nikako da mise održi. Na proljeće kupi sjeme i posij. Slabo ga prodaju u kalićima kao izraslu biljku.
Ovaj moj je, kaže trgovkinja, puzajući prkos. A taj se razmnožava vegetativno. Budući da sam ga tek kupila (kod nas na tržnici)u ovaj podatak se još nisam uspjela uvjeriti.
DA baš takav prkos puzajući trajnica,,,ne onaj obični,a gdje si ga kupila

Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 18:21
Prije dva tjedna na tržnici, slučajno sam na njega nabasala
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 21:53
hahaha Sanja, kao slučajno, ma nemoj !!! A na kojhem dijelu tržnice si bila, u ribarnici ? Jao mudrice jedna, tako i ja "slučajno" uvijek nešto nabasam.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 22:12
za majstore
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 22:41
Pa "slučajno" se cvijeće kod nas na tržnici nalazi baš pored povrća....tu pogled jednostavno mora odlutati
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 22:56
ajoj,koje krasne i slasne slike tamo gore.....Winksmile64
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 09:04
Šljive već jedemo, nektarine još koji dan, a i jabuke će brzo doći
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 09:59
Informacija za moje osječko-baranjsko društvo....samo da vas izvijestim da će u petak 6.7.2012. i u ponedjeljak 9.7. 2012. u vremenu od 17 do 20 sati udruga "Prijatelji o Osijeku" u pothodniku organizirati razmjenu pelcera, kao i razmjenu iskustava oko sadnje i savjeta i adresa. Ova akcija bi trebala biti stalna svakog petka i ponedjeljka. Kažu da nije nužno donijeti pelcere, najvažnije je druženje.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 14:32
Sanja krasne biljke imaš,kamenjar super,voćnjak za 5,u avanturu bi vjerovatno uskočila sad da nisi ranije a i sam život je avantura i samo još za krizantemu ako ne želiš da ti sad cvita slobodno otkini popove zapravo pinciraj pošteno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 108>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.