Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 219220221222223 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 10:36
Koja romantično! smile96Da si bliže pomogla bih ti lopatat!!!Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 21:07
snijega i kod tebe za izvoz
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 14:56
Sve je bijelo, sve je bijelo - grad i selo.... Uvijek je pijepo i veselo kod tebe, tako i u ovim bijelim danima i večerima.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 16:49
bijeli se kod tebe .a u kući sve zeleni,cvjeta,uživa,a noviteti  su bez komentara,ko ih ne bi poželiosmile79
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 18:43
lijepe su mi ove snježne slike, već kad je zima, neka se onda i bijeli, kod mene ni s od snijega, samo kiša, kiša i kiša...
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 01:01
Vidim da je i kod tebe debeli snježni pokrivač. Ako niš drugo, kod nas barem nema golomrazica, snijeg nam štiti biljke od niskih temperatura. A klupa bu se već osušila na vrijeme. Sad barem uživaš u svom zimskom vrtu, imaš lijepi pogled.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 21:30
Free, nis ti ne zavidim, u istom smo sosu, za lopatati ga ima previse. A biljke uzivaju, njima je ispod bijelog pokrivaca toplo. Jedino se bojim da bude i polomljenih grana kod visokoh grmova i drveca jer se sad snijeg sledil.
Vidim da su ti stazice u vrtu lepo zglancane.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 18:16
46znwf156oqo9el9b69.jpg

Današnje sunce je otopilo dosta snijega, ali još ga ima, pa je ljepše biti unutra !!  Za sada, vanjske radove (hehehe..lopatanje!) ostavljam dečkima !!!

gjleo80dckmewxgvi3hr.jpg

Vandica, raspuštene kosice, baš nikoga ne ostavlja ravnodušnog! Koliko pitanja, pa kako bez zemlje???

o4eic8tnn2tcms0toqhi.jpg

I ludisija cvate već duže od 2 tjedna!!

hmgm8qj274su8q91vgz8.jpg

Jedna teglica s achimentesima je baš uranila !!

adgh1htejy5cwm3lwp.jpg

Sveti Nikola mi je donio s mandarinama i jabukama i jedan kaki ! Jednu jedinu  sjemenku sam posijala odma i do sada je narasla mlada kaki jabučica već 20cm !!

f0zj2aws60pqtdeaz0y.jpg

Travin cikas mi samo povećava apetite !!

o905f8pkegjsmbuzwypy.jpg

Mladica mimoze jako dobro podnosi uvjete u zimskom vrtu, ali uz svakodnevno špricanje listića, tako da imam dvije prijateljice koje se svako malo tuširaju (mimoza i vanda) !

 nihfdh00oexholmo4i0.jpg

Uz put kojiput špricnem i aralijicu !!

xa7xq3hibmdx4zt7vc76.jpg

I gloksinija je i uranila i modificirala se !!  Jedna grana je potpuno roza !!

y5tj1hew023crof1y9i.jpg

I Glikičine sure su se udvostručile i to sve !!

lzaq6swod2v6zrosub.jpg

Lovrek, a ovo je lukovica tvoje ciglaste krasotice !!  Jel i tvoja u takvom stanju ?

cv5anspcfikvqyovmpl3.jpg

Još jedna krasotica je otvorila prve cvjetiće !!

knm1knnj60ryrey3jnr.jpg

Lili, (iako je muško Big%20smile) već je bila svuda, samo ne ovdje......a danas je..... ljenčina  prespavala cijelo poslijepodne na Draženovoj hodalici !!

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 18:20
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Koja romantično! smile96Da si bliže pomogla bih ti lopatat!!!Wink


Draga, ako ti dođeš, ja ću lopatat u društvu s tobom !!!smile81  Hvala ti na posjeti, baš si me razveselila, geeneracijo moja draga !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 18:22
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Sve je bijelo, sve je bijelo - grad i selo.... Uvijek je pijepo i veselo kod tebe, tako i u ovim bijelim danima i večerima.


Mari i Anaida, hvala na posjeti, nadam se da ste obje uživale u bjelini !!Big%20smile
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 18:24
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

bijeli se kod tebe .a u kući sve zeleni,cvjeta,uživa,a noviteti  su bez komentara,ko ih ne bi poželiosmile79


Draga Sarajka, smile117  došla si mi, baš si me razveselila !!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 18:26
Originalno poslano od člana Fanika Fanika napisao:

lijepe su mi ove snježne slike, već kad je zima, neka se onda i bijeli, kod mene ni s od snijega, samo kiša, kiša i kiša...


Fanika, kod tebe kiša, kaj bi ja dala da i kod mene samo pada kiša !!  U poluvremenu između dvije ture, ja bi i posadila nešto !!

Jel tako, Anabistrica, al od ovog snijega već nam je muka !!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 18:29
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Free, nis ti ne zavidim, u istom smo sosu, za lopatati ga ima previse. A biljke uzivaju, njima je ispod bijelog pokrivaca toplo. Jedino se bojim da bude i polomljenih grana kod visokoh grmova i drveca jer se sad snijeg sledil.
Vidim da su ti stazice u vrtu lepo zglancane.


Carol, i ti si sa sekicom doskijala !!  Stazice su zglancane, zato kaj ih mm ima prek !! Pa je u sosu samo on !!  A polomljenih grana još nema !!  Sve se jako dobro drži !!LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 19:14
Prelep ti je vrt i ovako...pod snegom,al' želim ti brz dolazak proleća jer to znači puno novih prelepih prizora na ovoj temi.
Sobne biljke ti se odlično drže i lepo napreduju...svaka čast
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 19:21
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Prelep ti je vrt i ovako...pod snegom,al' želim ti brz dolazak proleća jer to znači puno novih prelepih prizora na ovoj temi.
Sobne biljke ti se odlično drže i lepo napreduju...svaka čast


Draga Betty Boop, svima nama, želim da proljeće čim prije dođe !!  I ja se unaprijed radujem novim djelovima svog vrta da zasjaju u novom sjaju  A biljčice se dobro drže...zato što nemaju grijanje uključeno ! Dosta im je kaj topline dođe kroz dnevni boravak !!  Big%20smile  A naravno, vole da se stalno bdije ned njima !!  A kako nebi bdjela nad njima kad svaka biljka u mom vrtu, svaka biljčica priča svoju priču  ........  o dragoj cvjetnoj prijateljici od koje je došla !!  I donijela mi divno prijateljstvo !!Heart
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 20:37
draga moja.moram ti reći da imaš jako strpljive muškarce u kući.kud god se okreneš cvijeće.i u kući i pred kućom i u vrtu.svaka čast.
samo nemoj da oni ovo vide da pomisle da sam na njihovoj strani
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 11:08

Hmm, Free, dečkima lopatanje, a ti u zimskom vrtu. Bome od tebe ne treba učiti samo o biljkama, već i još puno toga.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 13:48

Draga Međimorka. Kod Fanike si ostavila koristan savjet za sjetvu pakujaca. Na vrijeme sam pročitala, pa ću i ja sjeme posijati odmah po zemlji. A sada dalje, iskusna vrtlarice. Što ću napraviti sa sjemenom lupinusa (vučjaka). Kupila sam ga prošlog proljeća u teglama, nije imao gomolj već samo korijen. Presadila sam ga u zemlju i preko ljeta, unatoč redovitom zalijevanju, jednostavno je nestao. Uspjela sam sakupiti sjeme i mislila sam ga posijati u teglice sad u veljači. Je li tvoje iskustvo drugačije ?
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 22:33
Ajme ljepote kod tebe, nezna se da li je ljepše vani (što bih dala za malo snijega mada bi morala lopatati) ili unutra. Vani zima , bjelina očaravajuče, unutra proljeće zadivljujuće. Uvijek rado svraćam i divim se tvojoj ljepoti. Eto što znači prvenstveno znati a onda i voljeti tako da  znanje pretočeno u ljubav daje ovu ljepotusmile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 11:16

Ajme Aralija, tako si me nahvalila da će mi još i krila narasti !! Ali mi je drago ako sam nekome pomogla svojim iskustvom !!  Ali i ljubavlju, da još više zavoli svoje biljčice !!Embarrassed

Bucka, bila sam sigurna da sam ti pisala o lupinusima, il je možda u tvojoj temi !!Wink  Eh..godine !!

Ajama, ja znam da si ti na mojoj strani, ma kako ti hvalila moje dečke !!Heart

Pucike moje drage, i velike i male, i nove i stare, hvala vam na posjeti mojoj temi....a kaj da vam još velim, puno mi značite, i još mi dajete krila !!  Sve vas puno volim i mislim na vas !!smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 219220221222223 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.