Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 220221222223224 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2010 u 23:17
Dugo me tu nije bilo i niš se nije promijenilo!
Sve je i dalje smile39
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2010 u 23:16
Došla sam malo prošetati po tvom raju prije spavanja.... e sad stvarno mogu u krpe.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 07:03
Lantanček, javljam ti da kod mene raste mnoštvo bračkih biljaka i da te se svakodnevno sjetim gledajući njih!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 08:42
Orhideja je prava ljepotica, tako nježna! Ali mene i dalje oduševljavaju tvoje ruže i lantane, posebno ova bijelo-žuta! Bugica daje poseban štih tvojoj kući-dvorcu, nažalost na kontinentu joj ne bi prijalo Unhappy
A vrijeme mi je za mali izvještaj o biljčicama koje su stigle od tebe. Tvoja maslina na kontinentu se dobro drži mada nema plodove, mlada je još. Pogriješila sam s don huanom čiju si mi reznicu poslala, smjestila sam je preblizu ograde, pa su je dokrajčile susjedove kokoške Cry Sirotica mi se osušila, jesam li je previše zalijevala? Glicinija krasno napreduje, prekjučer sam se presadila u veeeeeliku lončanicu, bojim se da je oluje koje ovuda haraju zadnjih dana ne oštete, pa je selim svaki dan, navečer u kuću, ujutro vani (već me kičma opominje da je prenaprežem!) Lonciera se posušila već nakon dva dana Unhappy, ali zato gazanije cvjetaju već drugi put! S kantariona sam pokupila cvjetiće i (uspješno!) napravila kantarionovo ulje, a ostatak stabljika posadila u vrt. Bio je prilično posušen pa sam stabljike još podrezala, možda ipak ponovo potjeraju iz korijena? Sjeme paulownie sam nakon dvodnevnog namakanja u mlakoj vodi malo gricnula s grickalicom na vrhu i posijala prije desetak dana, već imam dosta mladih klijanaca!!! Slikat ću ih ove dane, pa budući da brzo rastu neke ću morati i udomiti ako se nastave ovako uspješno razvijati.
Valjda sam ponešto i preskočila, ali da je i samo jedna tvoja biljčica kod mene opstala stalno bi me podsjećala na tebe iako me zapravo i ne bi ni trebalo ništa podsjećati kad si mi uvijek u mislima Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:29
Lantana, draga tvoje slike uvijek pomno gledam, jer ne samo da imaš najljepši vrt, već  su i slike slikane s toliko pažnje i ljubavi, pa sam sti tvoju crvenu ružu i nebo stavila u pozadinu kompa da je gledam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 21:41
Par slikica tvog raja..................dosta nam je .............mi se zadovoljimo i s malim!Wink
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 23:18
Mjehurice tj. lampioni jel to jednogodišnja ili višegodišnja biljka ?
Mora li zimi biti unutra na kopnu ili može vani prezimiti ?
Možeš li mi koju informaciju dati .
Lijep pozdrav !  smile169
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 11:33
tvojem dragom Roku prenesi iskrene čestitke za njegov imendan!

Dragi Roko živio nam ti i budi na veselje svojoj baki! Sretno!smile112smile67smile111smile86smile130



Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 13:00
E da, Rokova je danas, čestitke i profeštajte bar malo.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 15:06
Evo već dva sata na poslu šetam vašim vrtovima, baš sam se lijepo odmorila, a nije zvonio ni mob. ni telefon, ko da sam na godišnjem LOL

Hvala Otok i Mari na čestitkama mome Roku, vodila sam ih jučer na SV. Roka na picu, a bio je i na nekoj maloj procesiji s mojim bratom, nosili su kip SV. Roka i to mu je bilo jako interesantno. Bili smo se i kupati, nesmijem ni reči nakon koliko dugo vremena sam se kupala i sunčala u hladovini Wink

... i hvala vam svima da ne nabrajam pojedinačno, ova dva mjeseca samo zalijevam koliko stignem i sretna sam ako sve preživi, posebno pazim samo na neke pridošlice kao crvenolisni javor i klematise, a ovo ostalo kako bude...

Ipak uvijek ima nešto novo procvalo...

Za sve ljubitelje lantana, malo roza lantane






Abelia


Stolisnik


Kamenjar


Cikasice odozgo


Malo panorame za sve ljubitelje mora













život je more
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 15:14
preljepo draga moja i lantane i more i cikasice i sveeeeeeeesmile94
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 15:50
Prekrasnooooooooooooooo!!! Ja bi malo na more!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 16:34
pa da te pokoči Wink

sam ovako možemo izgledati nakon ovih prekrasnih slika mora smile46
a lantane su prva liga Clap...nadam se da je mi je nikla koja iz tvojih sjemenkica i to ove boje Smile

Lantana ajde priznaj koliko dugo nisi bila na plaži prije ovog kupanjca Wink
Hug



Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 17:15
E pa ti i sa suhim cvijetom napraviš umjetničku sliku, u njemu nalaziš inspiraciju. Sve si ti slike super. Želim ti što dužu turističku sezonu, ali što više ovakvih dana kao danas: bez telefona i zvonjave, ali zato sa nama!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 17:39
Za svakog po nešto!Slike su divne.Uživala sam u šetnji tvojim morskim vrtom!Lantana,cikasica,stolisnik..Sve je lijepo..
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 20:04
Baš si dobro napisala da ti dođeš k nama na kontinent da se nauživaš zelenjave i hladovine, a mi kod tebe dođemo da se divimo plavetnilu mora i tvojeg vrta.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 21:59
ClapStar
HeartClap
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 22:52
Lantana prekrasna ,cikasica još ljepša .
A pogled -vrti mi seu glavi od te ljepote.
Da ja živim u tvojoj kuči ne bi silazila sa terase stalno bi upijala tu ljepotu
smile213
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 22:57
Ponavljam pitanjce, imaš li kakav savjet za lantane. Posijala sam ih iz sjemena , nilkle su mi ali slabo rastu. Imaš li kakav savjet, možda đubrenje ,što bi ih ubrzalo i poguralo?Smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 10:01
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:



Za sve ljubitelje lantana, malo roza lantane









 
Kao i svaka tvoja, i ova je lantana prelijepa! A panoramske slike koje nam daruješ, jedna ljepša od druge! Ovu ističem jer mi pruža osjećaj da sjedim na tvojoj prelijepoj terasi i sve ovo gledam u živo! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 220221222223224 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,703 sekundi.