Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 221222223224225 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 10:07
Predivan vrt,brački kamen i miris mora,mislim da nema lipšeg,a to nam tako lipo pokažeš svojim slikamaThumbs%20UpClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 10:15
najljepše na svijetu što se može doživjeti je u tvojem vrtu draga moja.
prelijepe panoramske fotke dočaravaju istinsku ljepotu mora i otoka.
A, sigurna sam da ti svi ljubitelji lantana, uključujući i mene, zahvaljuju za rozu ljepoticu.
kraljice naša, lijepi pozdrav
Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 19:33
smile227što drugo reći kada se vidi ova ljepota u tvome savršenom morskom vrtu.....bugenvilija, lantane, ruže, cikasice, more......smile169
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 16:16
Prekrasno je sve draga Lantana, bez obzira što iz razumljivih razloga nemaš dovoljno vremena brinuti još i za cvijeće usred sezone....baš super da si nam podarila par panoramskih sličica da i mi malo uživamo!  Pozdrav za tebe i malog Roka! smile79
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 23:48
draga moja da mi je samo malkice tog tvog prelijepog cviječa,ma uživancija prava hem  cviječe ,hem more,hem dobra duša koja sve stigne ,ma prekrasnosmile220izgleda da samo mogu roniti suze i napraviti od njih more i imati takve biljkice
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 09:47
Lantana hvala na ovim divnim slikama
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 11:28
Predivne slikice tvojeg komadića raja.. Uživala sam kao i uvijek!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 11:57
Znam da nemaš vremena ali razveseli nas sa još malo slikica iz svoga raja smile113
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 13:49
heheheheheheh samo vi tako gledajte -ima neko radostan da je sve to vidiooooooosmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 14:02

Draga Lantana,

gledajući tvoje slike, jako se nadam da će do nagodinu biti zdravlja a nadam se i novca (jer bez njega ništa) i da ću konačno umočiti noge u to prekrasno plavetnilo.
Imam, molbu... daj umoči noge u more i slikaj to, pa da imam osjećaj da ja stojim i uživam....smile143
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 23:13
Anči nisam ti odgovorila za lampinjone, mislim da mogu kod vas vani jer oni zimi nestanu i u proljeće ponovno potjeraju,  jako su invazivni i svukuda se šire, bit će i za tebe (uz one želje Wink).

Bromi hvala i veliki pozdrav

Medo nemoj plakat sve će ti poplivati LOL

Konte, ma nesmijem priznat smijali bi mi se LOL, ali sam zato evo danas opet bila na plaži.

Hoya hvala na lijepim željama za turističku sezonu, jer da je onakva kao lani nebi bilo dobro Embarrassed

Alisa i tebi šaljem uz pozdrave malo sunca i mora.

Cimi uvijek nam fali ono što nemamo

Mari Wink

Anči samo da te nebi prošla volja kad bi sve terase morala pomesti i oribati LOL

Smrcko oprosti ni tebi nisam odgovorila. Lantane sam ja posadila kao gotove biljke ili sam je uzgojila iz reznice, sijala nisam, ali vidjela sam da rastu neke male u pitaru. Kod mene je ovako ove u zemlji su dobre, a u pitaru slabe, ili ih ne zaljevam dobro ili im nešto fali. U svakom slučaju traže puno sunca i vode (ali ne premokro ako su u pitaru).

Misty možda jednom i sjednemo na tersu...

Mira mi smo ipak Dalmatinke Wink

Sara roza posađena

Kockavica nije te bilo dugo, a nadam se da se opet vidimo na zimu.

Flavia hvala

Sarajka ma nebi ja rekla baš za cvijeće jer tvoje je prekrasno, a more...

Gio, Anaida, Bromi smile78

Niho šalji slike ono gdje su se naši muževi ukrasili sa cvijećem s Havaja i onim manekenkama.

Kamilice evo danas za tebe samo malo žala i mora da smočiš noge

Moj Roko na plaži kupi školjke



život je more
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 23:16
Lantana, pa gdje je ova rajska plaža?!
Divno!
I ja imam Roka!

 Za tvojeg Roka jedna veeelika smile78
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 23:22
Imam ti ja prijateljicu koja se nije kupala od kada su joj djeca bila mala, a sada se ponovno kupa jer vodi unuke na more.

A Roko baš uživa na toj prekrasnoj plaži.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 23:26
Waterlily ova plaža je malo izvan Bola zato i nema gužve, takova je cijela južna strana Brača male uvalice i plaže, samo treba doći do njih LOL
Pozdrav tvome Roku
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 23:28
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Imam ti ja prijateljicu koja se nije kupala od kada su joj djeca bila mala, a sada se ponovno kupa jer vodi unuke na more.

A Roko baš uživa na toj prekrasnoj plaži.


Ma ne baš toliko Confused, ali da me Roko natjerao i to je istina LOL
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 09:49
Najprije svratim k Otok, ona mi je ipak bliže, a nakon toga k tebi naravno, jer znam da ma kako bila slabe volje tvoj vrt će me raznježiti i razveseliti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 15:38
Neka bar Roko uživa  !
Evo tebi  jedna smile142 pa ti sjedi na jednu svoju prekrasnu terasicu i odmaraj ,nedjelja je danas ,uspori malo !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 15:49
smile79smile79smile79
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 22:14
samo ti nama lijepo uživaj!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 08:04
E ovako ja zamišljam idealan godišnji na moru, poluprazna, skrivena plaža na osami a ne da se tučem za centimetar prostora sa nabrijanim turstima koji se cvare na suncu od jutra do večeri da bi što pregoreniji se vratili s mora Wink LOL.
Uživaj Big%20smile!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 221222223224225 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.