Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 222223224225226 243>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 12:02
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Triša ti ćeš to povrće morati početi prodavati - znaš ono, voziš ulicom i vičeš - krumpiraaaa, kapuleee 
 
A možeš i ovako--Kalampera,kalampera,
                            Kupite kalampera,
                            Zamotanog v papera.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 13:19
Baka, naravno, veselim se tom velikom okupljanju,. a u to vrijeme biti će i gotovih proizvoda iz vrta, a nadam se i voća, trebao bi to biti nezaboravan piknik!
Kaktusiću. ,mi ćemo po svom, a ti možeš po tvom, nadam se da i ti stižeš u Skradnik!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 13:36
Rascvitale se ruže,povrtnjak ima svegaThumbs%20Up,voća,a jorgovan sa toliko cvića,mora da miriši...smile64
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 18:33
Stvarno vrijedna žena. Stigneš na sve strane: kod kuće, u Skradniku, kod kćeri u Bakarcu, u vikendici na moru. Pa cvijeće pa povrtnjak, pa još i student. Ma svaka ti čast

A da svratiš malo i kod mene

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 20:54
vidi..bolan ja je kritikujem a ona meni pelca duša mojaaaaaaaasmile43..e neću višeeeeeeeeeee...izviniiiismile52cccccccc
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:19
Cure hvala što ste čekale, evo opet malo novosti iz mog dvorišta
 
Vikend u vikendici (a gdje drugdje) čistilo, se, čupkalo ,betoniralo, kosilo, ali i uživalo.
 
Najprije svi pomidori 18 kom i 5 paprika mraz spržio, to ti je tako kad sadiš prerano, kaže susjeda, sada ću ponovo.
 
Posadila sa hostu, kraj jednog kamena u podnožju jednog bora, koji je prozračan, a u blizini jezerca. Hostu sam dobila od malog kaktusa i vjerujem da će se kod mene snaći.
 
 
Visoka (za sada je mala) euphorbia od bake Bee, našla se u ogradi sa Hoyinom vrbom
 
 
Kariola nakon farbanja napunjena zemljom koju su "pripremile" krtice i u nju posađeni neveni i narančasta celosia.
 
 
Tu u ovom ograđenom cvjetnjaku caruju santoline i tamnog lišća, brzo šireća lysimachia ciliata.
 
 
U istom vrtiću su i ove dvije hoste, no mislim da ću im naći bolje mjesto
 
 
U šupljem panju ovaj šaš, koji naprosto obožavam, predivan mi je
 
 
Ostalo u Skradniku kad počme cvjetati i neke stvari još uređujem.
 
Iz mog dvorišta u Rijeci u punom su mahu visoke kampanule, sve su plave, osim jedne bijele
 
 
 
Dva ceanotusa smjestila se u jednu veliku, veliku teglu
 
 
Još malo plavog u malim kampanulama
 
 
Plavi se i jastučac, a u sredini je bijela angelonia
 
 
Plavo-ljubičasti pericalis sačuvan od lani
 
 
Još malo plavog - njeno veličanstvo felicija!
 
 
Biljka koja definitivno ostaje u mom dvorištu, da sam ih bar kupila više
 
gaillardia i to niska
 
 
Žute loptice krase moju kotulu
 
 
Pakujac iz Buzeta - šteta što nije plavi
 
 
Nastavljamo u roza tonu i imamo male karanfile, rado ih zovu klinčići
 
 
Naravno da je tu i on - lamparantus (Duda hvala što je bio pun pupoljaka, ni u snovima se nisam nadala da će nastaviti cvjetati, jer je praktički bez korjena
 
 
Djetelina koja vas nikada neće razočarati, bujna ljeti i zimi
 
 
U roza boji je i ova mamilaria
 
 
Uskoro očekujem cvjetanje još nekoliko kaktusa i sukulenata
 
 
 
Krenuo je i žuti noćurak, puzajući ogromnih cvjetova
 
 
Pogled s balkona
 
 
 
Na kraju moje ruže - kraljice mog dvorišta
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 14:58
smile227 ruža je sve ljepša i ljepša.
Puzajući noćurak je zakon!!, tako mi je drago da smo ga kupile u Buzetu, meni je već dupli od lani ali još nema cvjet
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 16:03
uskoro će tvoj rođendan, a ja ću ti vratiti milo za dragosmile40
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 16:14
Predivan vrt sa puno vrsta cvića i puno boja i oblika,a na kraju šlag na sve rascvitana ružasmile64
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 16:19
takle triša ovdje je ko u raju i na jednoj i na drugoj strani ....svaka cast ....
p.s.(ne posjecujem te cesto ali vidim da cu morat )
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:37
smile139..ružeeeeeeeee..ubijajuuuuusmile137
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:43
Korijenko, noćurku se upravo večeras otvorio prvi cvjet!
Mari, sretan ti rođendan!
Miro, hvala ti što svratiš, drugi puta ćemo kafenisat u Splitu!
Pandice, dođi mi opet, zajedno ćemo uživati.
Niho, izgleda da će ruža biti tvoja, a da samo znaš kako miriše!
Svimasmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:50
Triškica,pogledala vrt u Skradniku,i vrtić kod kuće,i došla do zaključka da šteta što nema plave ruže,ona bi sigurno bila kod tebe.Wink
Morala sam se malo našaliti kad si počela s plavim,ali ova crvena ruža mi je prekrasna.Tongue
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:51
felicija zaslužuje naziv "njeno veličanstvo", tu biljku nisam vidjela uživo, ovako na slikama mi je prekrasna!
jako lijepa su ti oba vrta!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:53
Lijepo, lijepo, zadovoljna sam s tobom.Wink
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:53
Triša, predivno ti je sve!
Na vrh
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 21:56
 
  SVE TI JE LIJEPO  .
 
       smile57
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 22:34
zgodni su plavi zvončići u skladu s ostalim, moji su jako visoki pa ih vjetar savija

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 22:56
Svega si ti tu lijepoga smjestila, ali moj pogled se ne da skinuti s tvoje kraljice ClapClapClapClapClapClapClap
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 22:57
Triška, obožavam tvoje vrtove zbog njihove bujnosti i raznolikosti, a posebno me svaki puta odušebvi tvoj riječki vrt...malo prostora, a cvijećki više nego u rasadnicima  Thumbs%20Up gailardie me uvijek oduševe Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 222223224225226 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.