Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 225226227228229 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 11:42
I ja sam skoro promašila one predivne panoramske slike, koje pokazuju u punom sjaju svu ljepotu tvog prekrasnog vrta!Thumbs%20UpClapClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 21:45
anaida imaš predivan vrt ,volim doć k tebi,ne ostvaljam trag al sam kod tebe svako malo..svaki put odem na prve stranice pa ih onda usporedim sa ovim sadašnjim...stvarno prelijepo...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 22:05
i ja sam primijetila koliko je vrt utrostručio volumen u odnosu na prve slike...stvarno sam se iznenadila vidjevši ove najnovije panoramske...više se i ne vidi ona zanimljiva ograda od kamenja u žici...nalik našim mocirama, ali u žici.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 22:45
ovdje je jesen stvarno prekrasna ali uz tvoju veliku pomoć
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 16:50
Prekrasno. Sva sreća da sam otvorila i zadnju stranicu inače bih ostala uskraćena za predivnu ljepotuThumbs%20Up
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 20:01
Draga ANAIDA,
Došla sam ti u tvoj vrt,nauživala se cvijeća,
osjetila toplinu tvoga doma,odmorila se milujući tvog Fifija,
Jako se veselim svakoj tvojoj sličici,vrijednica moja.Hug
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 11:06
nema veze što nema novih slika, ja sam isto sretna prošetala po tvojoj predkući u zlatnim bojama jeseni!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 16:30
Je, je, je, nema veze kaj nema novih slikica,  ali ........ mi sve bauljamo smile65 po tvom vrtu!!!  I jako nam je mima!!! A nemamo se čime ugrijati!!!

Tak si blizu a tak se dugo nismo vidjele , moglo bi se malo poraditi na smile142, !!!!!
smile219              
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 18:02
šetkam i uživamsmile113
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 04:47

Dočarala si nam prekrasnu zlatnu jesen u tvom vrtu, a ja stalno svraćam u nadi da ćeš nam pokazati i ovu zaleđenu?

Time is something you can never get back..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 10:18
i ja zato svratim
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 22:09
Mislim da ćemo još malo pričekati na zeleđenu bajku kod Anaide!
Nije tak jako hladno...mislim da se i kod nej za stupanj-dva ugrijalo....

U Minhenu sam se sjetila tebe...oko autobusnog je bila ona predivna ograda od kamena u žici...!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 18:37
Nikad nije kasno prošetati nečijim vrtom. Pun prekrasnog zelenila i cvijeća. Fotografije cvijeća tvojeg prijatelja-profića su divne. I meni je ona treča zapela za oko, oni žuti cvjetići kao da plivaju na vodi.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 22:22
Ma dobro ne treba slike vrta, ali di su božićne dekoracije, željno očekujem.
Pozdrav i čekamo te!
život je more
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 00:12
Boze kako je divno kod tebe !   smile128
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 06:32
smile78
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 11:24
Kad gledam moju biljčicu Crossandru sjetim se tebe. Kako je tvoja biljlka? Moja daje nove mlade listove i šprickam je po listovima da povećam zračnu vlagu.

Predivna jesen u tvom vrtu. Šaljem ti pregršt pozdrava
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 12:17
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Ha,ha,ha,a ja mislila da si otišla u profesionalce,da imaš novi fotić.
Neka,prijatelj ti je napravio savršene fotografije tvog savršenog vrta.smile71
 
Hvala da si nam pokazala svoj vrt i Fifi kroz oko profesionalca, ma prekrasno! A imaš i što pokazati Clap
 
Tako je i meni, kada je Nataly bila sa Držislavom u Njivicama napravio nekoliko slika, čak je i nas slikao pa je razlika drastična od moijih slikaLOL
 
Ja odoh na tečaj kod Držislava, definitivno me to zanima pa ću se proslaviti u ovim godinama kao Helmut Hewton LOL
 
 
Zaista, kod tebe vjećiti red i sklad smile141
 
Rijeka

Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 14:02

dugo nisam šetala ovim vrtom ,sve neke obaveze da nestignem ali veće je zadovoljstvo kada poslije dužeg vremena svratiš i vidiš sve ove promjene i ljepotu tvoga vrta ,jesen je predivna u njemu a da ne ponavljam ovu sliku tvoga vrta koju su mnogi komentarisali samo da kažem da sam se oduševila. pozdrav za tebe i poljubac za fifi od mene i hugasmile79

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 17:55
Svima, svima koji mi dolazite - šaljem topli osmijeh!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 225226227228229 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.