Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 227228229230231 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 11:09
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Došla i ja u divan vrtek!!



lepe kate,samonikle...


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 11:14
[QUOTE=palcica] Gioiaa
nemam riječi a tek sam došetala na 100-tu str....nisam mogla skužit gdje ti je taj divan vrt i kuća...jer doduše ne čitam svaki napisan post...al zanimljivo je kako imaš ja bi rekla red snijega red sunca ..........
inače ne volim snijeg....
jezerce sa patkama je fascinantno...mace, pasić .. sve biljke .. svaka čast




drago mi je da si presla 100 stranica mog vrta ,kod mene su ljeta topla a zime hladne ,nisam ni ja odusevljena zimom.


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 11:31
Originalno poslano od člana palcica palcica napisao:

ma da htjela sam te pitat za onu snježnu SPIREU
jel to grmolika biljka, preživi zimu? sadnice se mogu negdi kupit? božanstvena je...koliko dugo cvjeta?


cveta u maju,to je listopadni grm,podnosi rezivanje...
kupila sam ga u jednom rasadniku
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 11:35
[QUOTE=mali kaktus] Prošetala sam se tvojim prekrasnim vrtom Clap
cmokic za setnju

i slak je samonikla biljka u mom vrtu,cesto napravi haos


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 11:37
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

U moru prekrasnog cvijeća ovaj put izdvajam cosmose [IMG]smileys/emot171.gif" align="absmiddle" alt="smile120" />






Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 11:38
Originalno poslano od člana palcica palcica napisao:

Gioiaa ... stigla ja na kraj puta tvog vrta...jedva čekam nove slijemajko moja, jel postoji biljka koju ti nemaš....raj na zemlji .. skupa sa svim ljubimcima[IMG]smileys/smiley27.gif" align="absmiddle" alt="Heart" />[IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />





draga palcice postoje biljke koje bi rado imala u mom vrtu,i nadam se da cu ih jednom udomiti
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 22:21
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 22:40
Preprekrasno, baš se i ne primjeti da je bila sušaClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 23:18
Krasno ClapClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2011 u 10:19
Hvala Silvestra
Lora,pomoglo je redovno zalivanje

moon







Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2011 u 14:10
kod tebe more cvijeća kako kaže Lantana, izdvojit ću samo jednu sl. radi posebnog kolorita

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2011 u 17:34
Uf, sve me ruke bole od" šetnje" ,srčeka mi lupa kao blesasto... puno tog cvijeća ostalo mi u sjećanju iz vrta moje Stare mame (mame Moje Kraljice Majke, tako u Zagorju zovu baku), neke stvarno dugo, dugo nisam vidjela, Stara je mama imala i patkice s kojima smo se igrale,  pa svaki puta kad sam u tvom raju imam osjećaj da mi je Stara mama bliže, tu negdje kraj mene... a nema je dugo, dugo. Draga, prelijepo je biti s tobom!
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2011 u 19:39
kakva raskoš boja, da se raspametimsmile93, i uopće nemam osjećaj da je kod tebe nedostajalo vode. kod mene je živi teksas
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2011 u 20:43
Hej Gio, često sam ovo ljeto mislila na tebe i zamišljala kako bi bilo super da se sretnemo, no nije bilo moguće-iduće ćemo ljeto kad dođeš na more to ispraviti.
Dugo nisam bila u tvom dvorištu, ljeto koristim punim plućima, pa nemam vremena biti za kompom, više me vesele neke druge stvari.
No evo vratila sam i našla tvoju baštu još puno, puno ljepšu nego što sam je ovo ljeto vidjela.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2011 u 22:42
Opet prošetala i palo mi na pamet koja bajna bašta Clap
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2011 u 08:44
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:





Uf, sve me ruke bole od" šetnje" ,srčeka mi lupa kao blesasto... puno tog cvijeća ostalo mi u sjećanju iz vrta moje Stare mame (mame Moje Kraljice Majke, tako u Zagorju zovu baku), neke stvarno dugo, dugo nisam vidjela, Stara je mama imala i patkice s kojima smo se igrale,  pa svaki puta kad sam u tvom raju imam osjećaj da mi je Stara mama bliže, tu negdje kraj mene... a nema je dugo, dugo. Draga, prelijepo je biti s tobom!


drago mi je da si svratila i da te moj vrt sjeca na vrt Stare mame ,hvala na divnim rijecima

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2011 u 08:46
[QUOTE=kamilica] kakva raskoš boja, da se raspametimsmile93


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2011 u 08:53
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hej Gio, često sam ovo ljeto mislila na tebe i zamišljala kako bi bilo super da se sretnemo, no nije bilo moguće-iduće ćemo ljeto kad dođeš na more to ispraviti.
Dugo nisam bila u tvom dvorištu, ljeto koristim punim plućima, pa nemam vremena biti za kompom, više me vesele neke druge stvari.

No evo vratila sam i našla tvoju baštu još puno, puno ljepšu nego što sam je ovo ljeto vidjela.


nemas pojma koliku sam imala zelju doci na okupljanje,ali nije bilo izvodljivo ,ali nadam se da cu jednog dana wsebi ispuniti tu zelju
ni ja nemam puno vremena za komp,nije da sam samo uzivala u ljetu,vec ove godine bilo je previse posla,sad se situacija malo smiruje i cesce svracam na forum,preletim vasim vrtovima,ali zimus cu uzivati uz CIF


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2011 u 08:54
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Opet prošetala i palo mi na pamet koja bajna bašta Clap


tvoj komentar mi prija

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2011 u 08:57








Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 227228229230231 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.