Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera - salvete i drugi papiri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera - salvete i drugi papiri

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 212223
Korisnik
Poruka
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 11:49
draga Primavera užitak je gledati tvoje uradke,kutijice su prekrasne smile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 16:33
Ne samo kutijice , nego i fotografiranje sa pomno složenom scenografijom, o đurđicama sam već jednom pisala i ne želim se ponavljati.
Gledam ove današnje več nekoliko puta ,tako precizno, uredno, na dosta tamnoj zelenoj podlozi, a tako se savršeno vidi, neznam kako , ja tako neću nikad nešto precizno i uredno napraviti.
               Pogledala sam ponovo i mislim da sam tek sada vidjela gdje prestaje salveta i poćinje slikanje , pa mi je i tamna podloga jasnija, odlično, je preslaba riječ ali bolju trenutno nemem
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 20:00
Primavera sve je PRIMA...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 20:10
Primavera, kad uđem u tvoju decoupage galeriju, vidim da mogu očekivati đurđice Cool
Tako mi je simpatično što uvijek djeluje kako nekako skromno i ponizno odrađuješ decoupage zahvate,
ali i u njima je nešto posebno i tvoje kao i u tvojim fimo uratcima Smile
Sviđa mi se što stopiš motiv s više nijansi pri prijelazu na ostatak površine, odličan dojam ostavlja Thumbs%20Up


Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 20:15
smile91jednostavno prekrasnooooooo!! smile71
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 11:35
...hvala vam puno drage moje Sarita, ValliSa, Nada, Kika, Kami, Biljana, Mare N... Thank%20YouThank%20YouThank%20YouThank%20You  ...premalo sam u ovom dijelu foruma i tim više griju vaše predivne rečenice... ne radim decoupage koliko bih voljela, ali upijam sve vaše korisne savjete i nastojim ih primijeniti...
@draga Nado, osnova na koju sam stavila salvetu bila je svijetle boje slonovače, a naknadno sam spužvicom i miješanjem zelenih tonova i bijele boje dobila mekane prijelaze, mada kod raspucavanja se vidi malo prijelaz, no ja još učim Smile
 
...i na kraju, za sve ljubiteljice đurđica i ovdje vam poklanjam predivnu pjesmu velikog hrvatskog pjesnika A.G.Matoša posvećenu upravo tom divnom cvjetku...
 
 
A.G.Matoš
SRODNOST
 
Đurđic, sitan cvjetić, skroman, tih i fin,
Dršće, strepi i zebe kao da je zima.
Zvoni bijele psalme snježnim zvončićima
Potajno kraj vrbe, gdje je stari mlin.
 
Pramaljeća blagog ovaj rosni sin
Najdraži si nama među cvjetovima:
Boju i svježi miris snijega i mlijeka ima,
Nevin, bijel i čist ko čedo, suza i krin.
 
Višega života otkud slutnja ta,
Što je kao glazba budi miris cvijeća?
Gdje je tajna duše koju đurđic zna?
 
Iz đurđica diše naša tiha sreća:
Miris tvoga bića, moja ljubavi,
Slavi drobni đurđic, cvjetić ubavi.
 
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
smatina View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smatina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 22:29
Divne su ti kutijice!!! Kakvom bojom si patinirala, uljanom ili nekom drugom? I kako da stavim svoje slike na forum?
Pusa
 
Hvala što si nam poklonila predivnu pjesmu "Srodnost" - A.G. Matoša - prekrasna pjesma, kao i sve njegove pjesme!
 
Moj blog
 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2010 u 05:39
Primavera, zbog nedostatka vremena bit ću kratka jasna:
savršeno, đurđice jako volim, a ova zelena boja okolo, ovako iznijansirana....opet ponavljam: SAVRŠENO!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 00:09
...hvala vam puno drage Smatina, Maredelmare Thank%20YouThank%20You
 
@Smatina, patinirala sam jednom metalic zelenom bojom sa zlatnim odsjajem, onako je kremasta više i meni se učinila pogodnijom za patinu nego za bojanje... što se tiče stavljanja slika na forum, stvar je prilično jednostavna, najprije si otvori tzv. account kod nekog od foto-poslužitelja (Photobucket, ImageShack i sl.) ako ga već nemaš i na njega stavi slike sa svog kompjutera, bilo bi dobro da ih prije toga smanjiš na veličinu od maksimalno 640x480 (to doduše možeš napraviti i na samom foto-poslužitelju).... zatim ovdje u ovoj sekciji ako radiš decoupage ili pod Ručni radovi i izrada nakita ili Razni hobi ukoliko radiš nakit, slikaš i slično, otvori svoju galeriju na način da stisneš u gornjem desnom kutu srednji gumb: Nova tema, daj joj neko ime i na isti način kako pišeš postove, "spusti" slike sa svog foto-poslužitelja na način da selektiraš tzv. Image Code za forume, napraviš Ctrl+copy, te u mjestu za post stisneš Ctrl+paste... eto, nadam se da sam bar malo pomogla, a ako ne, pogledaj malo u početne topice, ima dosta objašnjenja o tome...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 08:59
Primavera , draga , i ove đurđice su vrhunske,iako im više nije sezona ,rado bih ti za današnji dan poklonila buketić,sretan ti rođendan ,ja sam ga preživjela i nije loše ,samo da je više zdravlja što ti od srca želim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 09:33
sretam rodjendan lavice draga ,svako dobro ti zelim.smile75
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 15:33
Pridružujem se čestitkama sa željama za dobro zdravlje i što više tako prekrasnih uradaka.
Sigurno su se u trenutku rođenja zvijezde tako složile da si dobila na poklon tako raskošan umjetnički dar.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 19:07
smile166 Sretan rodjendan draga Primavera, puno zdravlja, radosti i ispunjenje svih zelje smile164
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2010 u 23:16
vidim da kasnim par dana, ali za dobre želje nikad nije kasno
pa ti želim sretan rođendan!!!!!!!!smile170
s obzirom da nisam baš posjećivala gelerije po malo to nadoknađujem.

prekrasne đurđice, vidim da si pravi profesionalac  i u decoupageu,
kutijice, pogotovo ove dvije zadnje, su mi prekrasne.
tako su fine, a opet malo starinske, poželjela sam ih za sebe...
ah...

a skužila sam da i pjesmu znam, vjerojatno iz srednje...
i baš mi je drago da si nas podsjetila na nju.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2010 u 14:26
...ajmeee, i ovdje ste me zasipale krasnim riječima i lijepim željama... hvala vam drage moje na tome, kao i na svim pohvalama mom radu sa salveticama, trudit ću se baviti njima još više, tako opuštaju... hvala vam redom: Maslina, Sarita, Elza Buba, Biljana, Šabica, srčeka ste...
 
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 21:08
kao prvo - sa zakašnjenjem čestitam rođendan smile57. kasnim ali nije me bilo....
kao drugo - đurđice su predivne. nemam riječi.....
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 16:00
đurđice su prekrasne,bravo primice!
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 10:21
Čekam nove radove
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 21:34
-mislim da lijepe želje nikad nije kasno izreći:iz sveg srca čestitam ti rođendan generacijo i da naredna godina bude bolja nego prethodna...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 212223
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.