Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 152>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 00:35
jedan "panoramski" pogled na vrt:
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 08:35
ClapVrt već dobija lijepi izgled. Bit će gušt u njemu odmarati!Thumbs%20Up
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 00:30
malo seduma prije kiše:
 
 
 
tu su i kamenjarke, delosperma i neka što cvate bijelo:
 
 
bilo je oblačno pa gazanija nije htjela podignuti žuti pogled:
 
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 08:34
Opaaaa,velika razlika od prošli puta, šteta da ti nije bliže taj tvoj vrtić da mu svaki dan pridodaš malo sebe Unhappy, ali onda ne bi bio tvoj senjski vrt Wink! Ova trava by Konte je upravo ona o kojoj smo razgovarale LOL ali i dalje ponuda stoji Wink.Drago mi je da ti je passiflora konačno krenula, stvarno bi bilo šteta da nije izdržala zimu.Meni su zanimljivi ovi tvoji "kamnenčići" za obilježavaje LOL, koje stavljaš ako sam dobro shvatila da znaš gdje je što Wink!
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 16:41
Wow sara baš sam uživala šetajući kroz tvoj lijepi vrt smile93
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 00:45
i ovaj dio vrta sada dosta dobro izgleda, ali ga još trebam nadopuniti:
 
 
pogled s druge strane na isti dio vrta, u donjem desnom uglu vidljivo je da "projekt lupinus u Senju" za sada dobro napreduje:
 
 
 i pogled s treće strane na taj dio vrta:
 
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 08:59
bome sad stvarno ima svega u tvom senjskom vrtu i sve lijepo napreduje Clap
meni je još draže što je pasiflora krenula LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 00:15
u ovaj dio sam posadila mojeg ljubimca, Pinus mugo
 
 
 
 
 
pinus mugo dobio je narančaste vrhove cvjetova:
 
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 08:11
Baš sam ti htjela danas napisati, Cimi,  da ne misliš da ju nismo posadili!
Posadilo smo je, ne brini, na sigurnom je, samo je fotkanje bilo naprasno prekinuto zbog pljuska kiše.
"mošusna lavanda" uživa u društvu oleandera, na sunčanoj južnoj strani.Smile
 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:42
Vrt je vceć sada prekrasan..Posebno mi se svidio pinus mugo..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 00:57
Ovo mi je poklonila Jurica, zaboravila sam što je (Jurica, pomoć!):
 
 
i ovo je od Jurice, mislim da je dunjarica:
 
 
iza ovog smilja, desno od kadulja sam posadila hoyinu tritomu, iza je Juričina ruta koja ima pupoljak:
 
 
još malo preslica:
 
 
ovo brdašce od šute je počeo zasađivati moj sin posadivši sve Kontine phloxove i nešto pupaljke, Lantininu pacifičku krizantemu, a na vrhu  je hoyina tritoma. To je budući Krešin kamenjar.( kamenjar s Euphorbiom je Ivin kamenjar ,moja nećakinja, ona je "pomagala")
 
 
aucuba je dobila nove listiće:
 
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:09
Sarić, super ti je vrtek! Valjda bumo nekad uspjele kavu u njemu popit!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 00:09
Ova ljepotica je nova vrsta u mojem vrtu, Carex Kontesaa (to se ja šalim, to je šarena trava-Phalaris):
 
 
jorgovan je ovo proljeće prepun cvjetova:
 
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 01:04

i za kraj, zaboravila sam prije preokrenuti sliku dijela sa Pinusom mugo, u društvu niskih kamenjarki, yucce, gailardie i još nečega, ne sjećam se kaj sam posadila:

 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:43
Sara, sjećam se tvog dolaska na forum i prvih senjskih slikica.......izgledala si mi pomalo razočarano jer ti malo toga uspijeva, sve ti uzme suša i bura.... a vidi sad, malo po malo, savjet po savjet, biljka po biljka (naravno ciljano za te uvjete)...tvoj je vrt dobio jedan novi štih a s godinama će biti još ljepši Hug
Već je sad jako lijepo a cvate samo preslica, njevica i kreće jorgovan...
Bravo za tebe i tvoje pomagače, bili ste jako vrijedni Clap
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 00:41
bojala sam se da je pasiflora smrzla, ali je ipak počela bacati listiće, jako, jako kasni ovo proljeće:
 
 
Bromina zlatoglavica u društvu Covulvusa i Kontinog carexa, lijepo im je zajedno:
 
 
perunike su čvrste i zdrave, a imaju i nove male prijatelje, Kontine mini irise:
 
 
Eonimus također lijepo napreduje:
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 08:52
smile141lijepo napreduju novoposađene biljke
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 00:11
i ružmarin se zaplavio:
 
 
Heuchera BB se lijepo popunila:
 
 
Sedum palmeri cvate mi prvi put:
 
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 07:43
A gdje je završila  "mošusna lavanda", nigdje ju ne vidim?
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 10:56
apsolutno se slažem sa korijenkom..vrt ti ipak poprima drugu dimenziju Big%20smile iako su uslovi  borbe teški vidiš da si uspijela,istina da polako napreduje ali već će tvoj vrt naći svoje mjesto pod suncem LOL pa niko nije uspia prek noći .znaš kako su pitali engleze u čemu je tajna njihovih divnih travnjaka,a oni pa samo ih svakodnevno šišamo i polivamo...e da i  tako jedno 500 godinaLOL...hehehe...zekam se ma vrt ti je već superiška Clap  
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.