Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 19:54
Ajme ludilo kakve su to, gdje si to kupila, fantazija.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 16:42

Sada kad su te tako lijepo obradovali bit će kolačića... njami...

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 17:51
Trisa,nije u pitanju plasticna vreca-izvini ako sam se izrazila pogresno , to je kao jedna vrsta platna,ja sam kupila od 3 m,pa sam ga poslije sjekla i uredjivala oko staklenika kako mi je vise odgovaralo..vidjala sam da ga raja koristi u vrtu,preko rasadnika..nadam se da ces naci jer ja ga imam vec 2 godine(i sad koristim komad platna od prosle godine ) i stvarno sam zadovoljna..cvijece unutra je bas lijepo!!   
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2008 u 22:40
E Triša, koja sam ja vještica! Otvarajući ovu tvoju temu, pomislila sam da si možda nešto napisala o onom tvom maštovito improviziranom stakleniku. Kad tamo imam što vidjeti! Ovo se zove dobro pogođeni poklon, stvarno da ti srce iskoči. Oduševio me kao da sam ga u najmanju ruku JA dobila. Doista odabrano s puno pažnje. Koja si ti sretnica. Ma zapravo, sigurno si ga i zaslužila, moja krilatica je da se uloženo kad-tad vraća.
Vidim da ima još mjesta unutra, treba to popuniti  Wink
(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 21:59
Slika plastenika nam je upalila lampice u glavi. Već vrtimo neke konstrukcije ...
U našoj blizini je pogon za proizvodnju plastenika. Moram im pokazati slikicu pa se možda i njima svidi ideja o mini plasteniku.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 22:41
Plastenik je stvarno super!!! E takve poklone i ja volim Smile
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 23:19
Bravo ja smile213smile213uspjela sam naći Trišin vrt i baš su mi smile203, ma šta ispale tražim ih ispod stola. Sve je smile120, akoliko tek ideja za ukrasti. Evo ti šaljem tisućusmile79 za tvoje lijepo cvijeće.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 09:54
Trisa , cestitam za plastenik.
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 21:50
Hvala svima, ja sam baš sretnica, svima se hvalim plastenikom, ma baš mi je dobro došao, a ove godine možda nabavimo još kojega, ako se to pokaže dobro.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2008 u 21:11
Mislila sam da će mi srce puknut kad sama raspakirala božićni poklon, koji su mi pod bor stavila djeca mm. Jedva sam čekala da ga mm smontira, pa sam odmah u njega posložila kaktuse, a po noći još preko sebe dobije dekicu, za svaki slučaj.
 
 
Iako je hladno i ništa se u dvorištu ne radi vesele me ostići koji ne posustaju. Bojim se za njih jer su prošlu noć temeperature bila -1, a izgleda da će i noćas. Doduše pod zidom su, pa možda ne smrznu.
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 21:09
Plastenik je super i nadam se da je u zavjetrini jer meni je jednom nešto slično (od pleksiglasa)  bura odnjela kod susjeda i palo mu na auto.
život je more
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 21:38
Triša poklon ti je super i već sam u njemu vidjela jednu ideju koju ću ostvariti na proljeće.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2008 u 07:07
Nisam kupila i nemam, ali sam potražila na netu tu biljčicu koju si ti kupila i stvarno je prekrasna
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 18:51
plastenik je ludilo,morala bi i ja sebi jedan takav kupit,stvarno odličan poklon! Clap
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 21:30
Sretnice jedna, kod mene već 2 tjedna smrznuto, temperatura zadnjih dana niža od -10 stupnjeva noću, a kod tebe cvate...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 09:12
Triša, želim ti da ti euphorbia bude ovakva
 
 
 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 16:38
Prekrasan darak!!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 17:16
Džomba da imaš pravo, ja ga po noći pokrivam dekom, ta plastična vreća bi me spasila, jer mi se ipak nešto smrzlo u plasteniku, moram to potražiti u vrtnim centrima ili cvjetarnama - baš ti hvala.
 
Zadovoljna današnjim čišćenjem, pregledavala sam malo lukovice, mnoge već izviruju iz zemlje, brzo će nas neki vjesnici proljeća obradovati.
Sad kad nema u dvorištu ničega vesele me rijetki pupoljci pokoje ruže:
 
 
 
 
 
Ostići su ispod zida kuće, pa me još uvijek obraduju pokojim cvjetkom, iako mislim da ću ih morati porezati.
 
 
A u hodniku kalanhoe, koje su već bile skoro u smeću u nekom restoranu MPK starija donijela doma "moja će ih mama spasiti". Očistila sam ih i pustila da se malo oporave, čini mi se da će biti u redu.
 
 
Vani je nezaštićena aloa ostala na -5 i opstala za sada.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 14:24
Baš je predivan plastenik. Svaka čast djeci :)))
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 22:53
Trisa,ja imam takav jedan,samo sto je visociji,recimo tako na 3 sprata ..!
Samo sto mi je prosle godine vjetar odnio tu plasticnu vrecu sto je preko tako da sam otisla i kupila platno koje se koristi u cvjecarama i koje podnosi temperaturu i do -5 stepeni!! Ljeti ga razmontiram u 3 dijela i koristim ga kao podlogu za moje cvijece tako da nemaju direktan kontakt s betonom!
Lijepa stvar..vidjet ces samo pricvrsti na neki nacin taj plasticni prekrivac,bilo bi mi zao da zavrsi kao i moj..mada i sa ovim platnom sam prezadovoljna!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.