Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I Iris je malo mackala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I Iris je malo mackala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 34>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:37
Iris hvala na odgovoru i
 
ovo zvonce je također preslatko.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:51
proljeće sad čekam tvoje radove...napoookoooon Tongue
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:59
Iris ma ove minijature od stiropora su ti ludiolo. Jedna ljepša od druge.
Preeekkkraaasssnnoooooo majstorice smile120
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 10:03
Prekrasne visilice Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 10:19
ajoj,ne mogu se odlucit koja mi je ljepsa visilica kad su obe prekokrasnesmile89smile141..ideja sa stiroporom je odlicna,bravo za R.smile211
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 11:34
Bravo Iris, mislim da si nam svima sada dala posla.
Na vrh
chiarita2 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chiarita2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 13:31
prekrasni su mi ti ukrasi od stiropora i izgledaju dosta jednostavno za napraviti, ali ja ne kužim po slikama koliko su veliki????
postala sam bogata 20.07.2007.g., a sad bi htjela biti još bogatija....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 13:37
super što vam se sviđa smile171Elza meni je najdraže kad svima zadam posla LOL
 
chiarita ovo srce je visoko 18 cm a zvono 20 cm
ali pravit ću i manje a možda i veće Big%20smile
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 14:22
Iris ti si hodajuća "zaraza" LOL.
Pročitala sam da me prozivaš za radove, a samo ću ti ovo napisati...išao mi je kolega danas u bau...i zamisli....kupio mi je dvije ploče stiropora od 3 cm (čini mi se predebel) i od 2 cm, taj će biti OK.
 
Sada si zamisli kako si "zarazna"???LOLLOLLOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 14:29
proljeće joooj što to volim čuti a sviđa mi se i biti zarazna LOL
 
kaže mi muž da svake godine sve ranije počinjem sa božićnim ukrasima
ali sam mu objasnila da nisam kriva ja....nego forum i prodajni centri Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 14:40
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

proljeće joooj što to volim čuti a sviđa mi se i biti zarazna LOL
 
kaže mi muž da svake godine sve ranije počinjem sa božićnim ukrasima
ali sam mu objasnila da nisam kriva ja....nego forum i prodajni centri Tongue
 
Imaš pravo, sada već poslije Svih svetih počinje Božićni sajam, a  ja jedva čekam da moj sin poraste pa da ja u miru mogu raditi svoj hoby, ali kako je krenulo i ove godine će sve biti u zadnju tren kod mene na žalost ili noći i noći ne spavati ( a to kod mene ne dolazi u obzir).LOLLOLLOL
 
Ali za početak, večeras svakako mislim probati ovo sa stiroporom, ako mi moj dragi mužić ne bude previše umoran to izrezati.LOL
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 15:22
I ovo zvonce mi se jako sviđa! I ja idem u nabavku stiropora!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 15:44
jinglle bell,jinglle ball pravoi božićni ukras smile71
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 21:18
Iris, sjajni su ti ukrasi! smile71 Mene je sad sram, nikako da se primim božićnih stvari, stalno mislim da imam vremena pa kad me stisne sve u zadnji čas... Ako ne budem stigla, tebe zovem, ti imaš predivnih stvari na lageru! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 21:41
Imam toliko "posla" po vrtovima da na ovaj pdf zalutam rijetko.
Ali ne mogu doć k sebi od čuda, koliko se vas umjetnika skriva ovdje!Iris!ClapClap
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 13:20

prvo da zahvalim baki jer mi je njen posjet ugodno iznenađenje smile78a hvala i ostalim curama na lijepim komentarima smile79

Izzy samo se ti javi jer ako nastavim ovim tempom sigurno će biti viška Approve
vazica za susjedu....za božićni aranžmanić...zadano mi je da bude crvene boje sa veselim motivom Big%20smile
 
 
 
 
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 13:24
prekrasni veseli snjegovići Clap
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 13:24
prekrasno smile91 nadam se da će susjeda bit zadovoljna,ako nebude bude to moje LOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 17:53
Ajoj, kako su slatki! Meni ti snjegovići izgledaju kao da su popili malo previše čaja s rumom... Ali vazica je za 5! smile170
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 17:58
hvala cure smile79  susjedi se jako svidilo Smile
Izzy možda si u pravu...nisu raspjevani nego pijani snjegovići  smile96 htjela sam još nacrtat note iznad njih /kao što je na salveti/  ali kad sam isprobala na papiru kako će izgledati....odustala sam...nisu mi note bile baš uspješne LOL  ko da sam i ja štogod popila su izgledale  LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.