Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - piramida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


piramida

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 33>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 09:06
ova bijela kutijica sa plavim motivima se jednostavno mora dopasti tvojoj sestrični...ak joj se ne dopadne, onda nekaj s njom baš ne štima, jer ova kutijica je prelijepa...obožavam kombinaciju bijeloga i plavoga...menije super...
a kaj se tiče muškrac ai poslova, valja uvijek probati, iako sumnjam u postojanje teorije da se to uspije...ili, to meni ne uspijeva...
taj uradak, piramido moja, tije jednostavno...najljepši inajsavršeniji... mislim na maloga peglača... prelijep je
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 14:20
Draga Piramida, tvoja sestrična je prava sretnica... i ova bijelo-plava ljepotica je savršena, a po pitanju vaze doista nema mjesta tolikoj samokritičnosti jer se nikakve greške uopće ne vide, a vaza je krasna, vrlo romantična i čak da je prazna lijep dekorativni komad u prostoru smile95
 
A limač je presladak, kak mu samo dobro leži pegla
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 14:44
Joj cure zlatne ste,baš ste me razveselile.Ma i meni se kutijica sviđa jer volim plavo bijele kombinacije,još kad je sredim iznutra,bit će odlična,a i vazica mi se već više sviđa.Mislim da sam vidjela kod Anđele ogledalo sa takvom salveticom,šteta kaj moje nema okvir,pa da stvarno imam komplet.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 23:05
gledam ja kako je piramida bila vrijedna i puno lijepih stvari napravila. sva sam oduševljena i zadivljena i onda ...
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

a je...najteže se vratit sa godišnjeg...ali nakon par dana ćeš zaboraviti Smile
 
šta zaboravit???? godišnji??? pa iris, nemoj mi to raditi! ja danas došla s mora, imam još dva dana slobode i onda opet sve po starom. i onda da zaboravim na godišnji - ne dolazi u obzir! 
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 19:13
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Dada,nažalost taj mali slatkiš nije moj, a kakvo je stanje sa našom državom i novom zakonu o potpomognutoj,još dugo ću čekati na takav slatkiš,a do tada,uživam u tuđim slatkišima.Cure hvala za pohvale,odmah dobijem krila,i sva si postanem važna



Oprosti. Ne znam što bih rekla na sve...imam dvoje djece i znam koliko mi znače, a ovaj novi zakon je totalna pušiona...bolje da ne napišem što mislim o tom zakonu i gospodi iz vlade...
Nemoj odustati, sigurno će se već nešto riješiti.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 09:13
Plavo - bijela kombinacija nije moj stil, ali moram priznati da mi je jako lijepo za gledati, pa tako i tvoju kutijicu! Ne kužim šta ti je pošlo po krivu, izgleda mi savršeno! Imaš inspiracije draga....! Heart
Mali je premedeni - jel' pegla bila slučajno upaljena?!?!? smile180Ne brini Spiderwoman, i ti ćeš dobiti svog slatkiša, sigurna sam u to... smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 10:20
Dada,Izzy,hvala vam,teško je kad nešto jako želiš,a ne možeš to imati,a bez tog malog slatkiša ,mislim da život nije potpun...valjda će jednom i meni svanut sunce,a do tad,uživam u mackanju i trackanju i ne mislim na probleme,zakon,glupog ministra...i vjerujte da mi je drago da sam slučajno nabasala na ovaj forum,obožavam se družiti sa vama,uživati u vašim radovima.Ma dosta pisanja,idem nekaj mackat da vam imam kaj pokazat
smile79
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 22:59
Odlična mi je ova zadnja kutijica. Preslatka, shabby ti baš leži...i sat mi je super. Radovi s rižinim papirom (barem mislim da je rižin) su mi odlični. Bravo, samo tako!!!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 10:08
plavo bijela kutijica je predobra. taman da neku kuhinju a unutra vrecice miomirisnih cajeva (to je kutija za caj, zar ne?!). prelijepo Clap
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 10:42
To je stara kutija od nekakvog duhana koju mi je sestrična dala da je malo uredim,a kak imaju plavu kuhinju i plavo bijelih sitnica,odlučila sam i tak napravit kutijicu.
I ja sam već mislila da je to odlična kutijica za čajeve(zato sam stavila gore šalice,vrč..)
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 12:08
cekaj malo,pa ja sam propustila komentirat zadnje radoveEmbarrassed,plavo bijela kutijica je preprekrasnasmile141..a malom slatkisicu pusa,bas je medensmile79
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 16:28
evo i mog anđela,kutijica nije ispala ni blizu onog kaj sam ja zamislila,ali nema veze


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 16:29


Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 16:43
piramida, kutijica mi izgleda zanimljiva, ali je slika malo mutna pa se baš i ne vidi.Jel to struktur pasta ili?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 16:48
jako ljepo
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 17:33
Cleopatra nije,to ti je obična boja za beton,prvo smeđa,a onda bijela i sve skupa šmirglano.Ma dobila sam kantu te boje,ali je jako gusta i teško se maže,a nisam znala da je moram malo razrijediti sa razrijeđivaćem.Kutija je sad zapravo glatka,ali se to ne vidi,izgleda mi kao da je stara 100 godina.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 17:40
Spajdi je dobio društvo,posudica za olovke


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 17:48
jedna obična kutijica


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 17:59
flašica mami za maslinivo ulje


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:00
već viđena slikica na moj način,poklon prijatelju za klet


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.