Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 44>
Korisnik
Poruka
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 15:55
sretno smile79
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 16:31
Joooj, nemogu se dočekati da se vratiš s puta puna dojmova, lijepih slika i naravno, debelooog novčanika! smile94
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 21:12
puno uspijeha ti zelim,nestrpljivo cekamo slikesmile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 15:00
Primavera vidim da si se ulogirala, pa sam potrčala vidjeti tvoje radove, znaš da sam nogu izvrnula trčeći LOL, a kad gle čuda....radova još nema!!!Disapprove
Ajde sada se lijepo iskuliraj i izvoli nam staviti radove i opisati dojmove, ali brzo, brzo!!!!smile104
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 15:53
oh%20yeah smile56    ...evo mene natrag u drago kreativno društvance....prije svega svima puuuuuuuno, puuuuuuuno hvala na lijepim željama, drage moje Mare N, Tajčica, Saara, Bubi, Lluvia, Monna, Kaća svima velike Kisses Kisses Kisses ... u Puli je bilo divno, prekrasna atmosfera, puuuuuuno posjetitelja, ali malo para....no, takav je život u recesiji, a i nije sve u nofcima happy%20roll ...poznanstva i nova prijateljstva ono su kaj ostaje poslije svega, a nofci se i tak potroše.... budući da ne znam gdje da stavim koju slikicu s Handa napravit ću to u ovoj svojoj galeriji, nadam se da gazde foruma neće imati primjedbi i da me neće jako špotati Tongue
 
Priča započinje....na samom ulazu u predivno zdanje Doma hrvatskih branitelja velikim plakatima poziva se pučanstvo na 7. Hand Made Fest, a sam Dom više izgleda ko kazalište ili luksuzni hotel izvana nego kao mjesto okupljanja kreativaca...
 
 
...ovako je izgledao štand nakon uredjenja prve, točnije nulte večeri uoči otvorenja, a rihtali smo ga od 7 navečer do negdje pola noći...a kasnije još doradjivali....
 
 
...i konačno petak, dan otvorenja, naprijed u foajeu navodno je gradonačelnik Pule muzao kozu ali ja to nisam stigla vidjeti, spremala sam se za dolazak posjetitelja i priredila za prvu prezentaciju na temu: salvetna tehnika, mada su mi okice stalno bježale uokolo po sali, toliko lijepih stvari na jednom mjestu...ccc, teško je odoliti...ipak, primila sam se posla i navalila na jedno platno prekrasnom salvetom s motivom konjeka u trku... za one koje ne znaju, ovu "vječnu" ogrlicu nosim ko zavjetnu svaki put prvog dana na nekom izlaganju Wink
 
 
...i začas se odnekud stvorila organizatorica Handa s tv ekipom i opet sam morala davati intervju i objašnjavati tehniku rada smile187
 
...sljedeći dan...subota, dok smo čekali da, "navale" kupci smile96malo smo si kratili vrijeme čavrljanjem i izmjenom "stručnih" savjeta o bojicama, kistovima i ostalom materijalu, a moja vrijedna kćerka je za to vrijeme priredjivala kompjutersku prezentaciju radova na laptopu...sve tehnike privlačenja kupaca smo pokušali primijeniti...
 
 
...oko podneva je iz Umaga pristigla moja prijateljica s jednog drugog foruma, koju sam jedva nagovorila da donese svoje čarobne 100-godišnje tavelice i kanalice (stari crijep s istarskih kamenih kućica) koje uredjuje salvetnom tehnikom i 3D efektom u das masi i to prečarobno... u pozadini prve slike, iza nas, čuči MM i nekaj traži pojma%20nemam
 
 
...i na kraju, nedjelja, zadnji dan, samo dobivam i dijelim poklone, to je lijepi običaj na HMF-u, fotkamo se skupa i polako opraštamo...osim ovih dragih cura s jednog drugog foruma koje su igrom slučaja bile i moje prve susjede, upoznala sam našu dragu Orcu, koja me nadarila k'o da je Božić, prevrijednu i požrtvovnu Leonardu, dragu i simpatičnu Sashu, našu mladu članicu i još brdo drugih simpatičnih ljudi, ponovo vidjela "stare" poznanike, a nakon Pule s cijelom familijom upriličila i 2-dnevni izlet u malo pitoreskno selo Petroviju kod Umaga i provela dva prelijepa dana s mojom prijateljicom...sve u svemu, predivan doživljaj s puno novih uspomena...
 
 
...na slikama rastanka jedini muški je naravno MM, a na zadnjoj slikici cura s trenirkom Pariza je moja predobra kćer, a mlade djevojke su susjede na štandu i su-forumašice s nakitiličkog foruma...
 
...slikala sam se i s Leonardom, ali tu slikicu mislim da ima ona u svom aparatu, pa ju molim neka ju stavi ako može ovdje u moju galeriju, stavit ću još par slikica s Festa vjerojatno sutra da malo "osjetite" atmosferu i vidite čega sve ima u ponudi...vidjela uživo predobre Luline radove i puno još drugih koje nisam uspjela ni popamtiti...molim sve da mi to oproste jer sam Fest sam obišla jedva dva puta, sve slikice su djelo mojeg "pratećeg benda" MM i MPK...
 
Eto, za danas toliko o ovoj temi, a slijede i nastavci u  radovima i još pokoja fotka s Handa....puse svima smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 16:02
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Primavera vidim da si se ulogirala, pa sam potrčala vidjeti tvoje radove, znaš da sam nogu izvrnula trčeći LOL, a kad gle čuda....radova još nema!!!Disapprove
Ajde sada se lijepo iskuliraj i izvoli nam staviti radove i opisati dojmove, ali brzo, brzo!!!!smile104
 
 
 
....evo meeeeeeee šefice smile58   ....treba vremena da se sve stavi a još k tome danas me veza zeza...ha, koja rima....idem se sad prebaciti u decoupage galeriju, imam nekih noviteta, tak da imate kaj gledati, a bit će i nakita, samo po redu i zakonu smile178 Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 16:55
Draga sretno nam se vratila!!!smile79
Vidim da je bilo sretno i berićetno u Puli ali sve ćeš ti to nama potanko....
Nedostajala si nam na forumuSmile
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 16:58
Knačno si se vratila! Vidim da vam je bilo prelijepo!!! Slike su prava priča, ima svega kad se malo zagledaš!smile213
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 18:13
smile214ajmo, ajmo čekamooooooooooooooooooo
 
 
još slikica prosim lijepo smile56
 
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:05
Hvala ti što si nam ovim krasnim fotkama popraćenim iscrpnim opisima prenijela barem mali dio ovog krasnog festa gdje ste sigurno svi uživali! Štand ti je bio pravi proljetni, jako vesel i lepršav, a vidim da si imala asistente posvuda! Još da znamo u kojoj emisiji ćeš hrvatskom narodu pokazati svoje vještine salvetne tehnike - uuuuuuuu! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:33
primavera uzivala sam gledajuci slike,i nestrpljivo cekam ostatak..osijeti se da ste uzivali u druzenju i hvala sto si nam prenijela bar dio atmosferesmile120
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 21:12
....hvala puno drage moje vjerne pratiteljice: Mare, Monna, Tajčica, Izzy, Kaća, na lijepom dočeku smile83...kolikogod mi je bilo lijepo u Puli i kasnije u Umagu, ipak se volim vratiti doma, a to je i tu na forum...štand je mogao biti i ljepši, ali nisam baš očekivala da će biti ovako veliki, iznenadila me organizatorica, tražila sam samo zericu veći, a dobila doista veliki štand za kojeg treba i podosta pomoćnog dekorativnog materijala, malo smo i improvizirali i eto, nije bilo loše, ali učimo svaki puta na vlastitim greškama i uspjesima drugih  Embarrassed ...kaj se tv emisije tiče, pojma nemam gdje bu to prikazano, ali obećali su iz organizacije da ćemo dobiti CD sa snimljenim materijalom, pa ću krenuti u svehrvatsku promociju smile96... ne znam zakaj uvijek mene nadju, i prije dvije godine sam im isto davala intervju, valjda sam učiteljski tip Wink..
 
 
...no, dosta brbljanja, red je da vidite i nešto od nakita, ipak se sa štanda baš i ne vidi kako treba... prvo dvije cuff narukvice, opet naravno sve od polimerne gline iliti fima, u kombinaciji s pasent naušnicama, a može i bez njih, kako ko voli...
 
...royal plava cuffica u kombinaciji s malo zlatno-bakrene polimerne gline i chatoyant efekta ("mačje oči")...
 
 
 
...crna cuffica i naušnice s efektom lažnog vulkanskog kamena i lažnog tirkiza...
 
 
...a može i zajedno...
 
 
...za danas toliko, slijedi još fotki, a vi budite stroge i pravedne, jednako kao i pohvale vesele me i kritička mišljenja, pomažu u otklanjanju grešaka...
 
 
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 21:16
Ovo sve bi se dalo jako dobro iskoristiti u nekom od budućih nastavaka Star Treka! Svemirski dobro!!! smile93
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 21:21
...ccc, kaj si brza draga moja...pusim te za ovu metaforu Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 21:32
Ajmeee, kako su dobre!!!! smile91
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 22:22
odlično,prekrasno,predivno smile71
A crna narukvica s tirkizima je savršena smile58
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 22:55
lijepo i prekrasno
 
 
pohvale stižu smile115  i radujemo se   smile126 novim slikicama
 
 
 
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 23:52
smile213evo je....hvala ti što si nam kroz ove prekrasne fotografije prenjela dio atmosfere. Žao mi je što osobno nisam mogla doći, ali nadam se da ću dogodine ipak se nekako organizirati. I preko slika se osječa ta jedna posebna vibra među ljudima koji su na istim valnim duljinama. Danas sam čak imala u ruci jedan uradak tvoje drage prijateljice ...čula sam bezbroj prekrasnih dojmova, pohvala tebi i tvojim radovima...Svim ostalim curama...i eto iskreno sam sretna što vam je bilo lijepo...i dao nam onaj gore da vama , nama , svima dogodine bude još i ljepše. Neka si nam se ti vratila....HeartHeart
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 23:54
A nakit ...opala sam u tri nesvijesti...fenomenalno....Smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 08:18
Baš kako Lula kaže.... da padneš u nesvjest od toliko prekrasnih radova. Uopće nije moguće nešto posebno izdvojiti. Sve je toliko savršeno!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.