Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 100>
Korisnik
Poruka
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 15:51

ajde me uputi gdje je to, ja mali Mujo nikud neidem osim što šećem po ovim galerijama i onim u raznim hobijima...

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 16:00
I slika od Mare, već na zidu Big%20smile
 
 
To ti je inače pod Okupljanje forumaša.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 16:06
Ovdje se ne vidi najbolje ali skinula sam sliku Lorinog novog psića tu s foruma i dekupažirala ga na teglicu,S doradom i sjenčanjem
 
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 16:09
Nemam riječi mare, imaš zlatne ruke smile120
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 16:16
Hehe Dorina zeznula si se, imam prljave ruke.Tapkam temeljnu boju na neku kutiju i baš sam sretna.lula me je sprašila pa moram.....smile208 LOLLOL
A šta si ti dorinice zaštekala ,nema bojica ili kao i ja nemaš inspiracije?
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 16:26
A ja sve nešto kemijam, i nemam baš vremena a ni inspiracije.
MM mi je polakirao moju kantu i još jednu kutijicu koju sam radila u nedostatku ideje. Pa ću to možda sutra staviti. Pere me gastritis i depra od ovog zg. vremena.
 S čim ti radiš takve fantastične prijelaze boja (slika s maćuhicama) ak nije tajna? Mislim samo malo natukni jel su vodene boje u olovci ili nekaj drugo?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 16:29
mare radovi su savreni,slika je fantastična,kako si lipo napavila sjenčanja smile94
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 16:39
Vodene boje u olovci sam prije par dana vidjela u Artu,12kn komad!!!!!Angry
ovo na slici a i inače prelaze i sjenčanja radim akrilnim bojama.Smuljam najsličniju nijansu i pomalo kistićem,spajam s motivompa još preko toga namackam malo bijele i sve to potapkam spužvicom.I tako ako treba par puta dok ne budem zadovoljna rezultatomsmile182
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 16:54
Thanks mare osima kaj si velika umjetnica zamrljanih ruku Tongue pravi si mi uzor. Thanks na savjetu tj. tajni, probati ću danas pa da vidim kako to ide. smile79
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 16:59
   Wink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 17:13
mare famozni su ti ovi pokloni sta su cure dobile,sijencenje je mraksmile120
mare imas u nb hobby vodene bojice u olovci,12 komada 55knWink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 17:21
Hvala kaćice na informaciji.Nisam znala da imaju vodene bojice a prošli tjedansam naručivala kod njih.Ali dok ja sve to naručim iz nb,chemaca i lumosa pa dok me opale za poštarinu mogu mirne duše smile98 do Zg.I još možda i popijem kavicu s nekom dekupažisticomWink.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 17:23
ja sam na drugom forumu kupila akrilne bojice od jedne cure sto ih je prodavala. netaknute su 24 komada za 51.90 a ja sam ih kupila za 20
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 17:32
E pa sad sam ljubomorna Angryhoću i ja to po toj cijenismile213
A meni ženska u Artu nudi 24 kom za 2xx knExclamation
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 17:36
sta su ti ova 2 xx? a meni trebaju akrilne boje za mackanje kakve imas ti,one male bočice su 13 kuna jedna ,one u tubi 27kn/kom  e to nije fer
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 17:46
200 i nešto kuna.Skuplje je ali u konačnici isplativije kupiti one u tubi,toga malo staviš u temeljnu pa traje.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 17:49
to ja i govorim da te u tubi i jesu najskuplje,a meni treba iha ha boja i boja bankrotirat ću kad ih krenem kupovat LOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 17:58
Polako,ja sam najprije kupila smeđu i zelenu.Te mi najviše trebaju.A poslije sam kupila i druge boje i još uvijek nemam sve.A jel koristiš one male u bočicama Dipove?One su isto dobre za nijansiranje i ne razlivaju se kao tempere.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 18:05
imam dipove boje  nesto malo oker i modre i to je sve sto imam od boja
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 18:17
Pa s tim se baš i ne možeš kreativno razbacati
Radi shabby,bijelu imaš a za podlogu možeš i tamni auto lak
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,418 sekundi.