Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 33>
Korisnik
Poruka
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 10:47
...i još jedan izraz...šćemlija, puno truda, lijepe boje, slikice...kao uvijek sve je tu...a prezentacija...da je manje bila bih jako razočarana...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 10:51
Mi Primorci to zovemo stolčić.Malo doprinosa učenju bogatstva naših narječja.Stolčić je prekrasan.ClapClapClapClap
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 11:34
............i šta na kraju reći kad je sve rečeno...........
Klupica je i mene na prvu podsjetila da je izrađena od tekstila i izgledala mi je napravljena kao iz tvornice (mislim kao tip male foteljice) . Kad se malo bolje pogleda i pročita njena povijest izrade saagledaju se svi fini detalji unikatnog umjetničkog djela. Sve pohvale!!!!!!!!!!smile211
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 12:20
mare: Thumbs%20Up odsad će svatko uz svoj komentar mog rada morati servirati izraz iz svog kraja za dotični predmet LOL
file, sanjam, mima051, Felina: dame moje, hvala od srca Heart

...vidim da sam vas lagano zbog te bordurne trakice navukla na pomisao da je stolček tapeciran Embarrassed
...imam problema s dokrajčivanjem stvarčica, već sam krenula nove, a ima nedovršenih...Confused
...i kad će više proljetni dani da mogu pred garažu i šmirglalicu u struju...Ermm
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 12:26
Draga ja doma imam hoklicu-klupicu pa ti je pošaljem, a ti mi je vrati tako lijepu i krasnu, podloške sam ocijenila tamo gdje ih je trebalo ocijeniti, i to ti je dosta hvalospjeva od mene Wink, a sad idem pogledati da li si što "frkala" dok sam bila u BaNani
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 12:27
može,samo što se u mom rodnom kraju to zvalo šamlica.......ali sam imala susjedu iz bosne koja je sjedila na skemliji...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 12:30
Tija: hvala i hvala Heart uf, frčem, ali ništa slika još Embarrassed jedino ak frkane roladice od pelena nisi vidjela Smile
mare: nisam mislila nužno rodnog kraja, može bilo čijeg Tongue
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 12:32
e sad se ona izvlači........mislim na mare
kami-izgleda ti ovako tapicirana s tekstilom jer je tako sjajna i mekana. Čovjeka privlači da legne na nju...........i da........smile45
Moramo gledati u nebo i nadati se lastama i gledati u zamlju i nadati se kornjačama čančarama = bez njih nema proljeća.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 12:40
Felina: rekli su da će se sutra nebo spustiti na zemlju, ledena apokalipsa Confused
Što se tiče mekano i sjajno, zato sam i oduševljena tim Satin akrilnim lakom jer ima baš taj podatni satenski, a ne stakleni sjaj Thumbs%20Up
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 12:49
smile61
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 13:01
Kami znam i spremno(psihički očekujem da dođe i prođe). Meteroolozi su obečali smirenje vremena u četvrtak , a preko vikenda lagano proljeće. Prije mjesec dana slušala sam talijansku dugoročnu prognozu i rekli su da proljeće dolazi tek od 01.04.
Cigani se cesele kada pada kiša, poslije kiše dolazi sunceWink
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 15:47
[QUOTE=Tija]Draga ja doma imam hoklicu-klupicu pa ti je pošaljem, a ti mi je vrati tako lijepu i krasnu
 
A ja  imam neoženjenog sina !!!Wink I ne treba ga vračati!!!
 
 
 
Znam da ti je dečko sjajan a i moja nezakonita snahica,al s tobom u paketu idu i pokloni...Thumbs%20Up
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 16:08
OPA počele su bračne ponude padati , pa neki (ne)bračni trokuti, obečane dote. Kami , stvarno dobivaš na cijeni!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 16:14
Kami nije me bilo jedno vrijeme, ali evo mene stižem sad i samo imam za reći klupica kak si ju uredila je f a n t a s t i č n a........smile120
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 17:04
maslina i Dorina: hvala puno na komentarima za klupicu Smile
Felina i maslina: sram vas bilo, ja sam već prodana Heart i nema te cijene za otkupit me LOL
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 21:54
Hej... oci su mi ispale na tu samlicu smile94(da, i u mom kraju se to tako zove)... osusevljena sam... ali malo me muci salveta... koje je boje? Ja imam istu takvu i moja je u smedjim tonovima... sad, ili mi se cini da tvoja vece na ljubicasto ili moram nesto poduzeti po pitanju vida?
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 23:46
Ok, za početak - ne radim šamlice (tako kažemo u Slavoniji), ali JA nisam prodana! Molim ponude na pp ili na mail! U obzir dolaze samo viši od 180cm!!!

Mala digresija... Embarrassed S obzirom da sam na neki način "prošla" uz tebe izradu ove klupčice (koja salveta, boja, lak i sve to) nisam na kraju mogla zamisliti kako ćeš ju točno srediti jer ti radovi uvijek obiluju neočekivanim i spontanim detaljima koji nas sve oduševljavaju! Nemam što drugo reći za šamlicu osim da je predivna i molim te - molim te ne nabijaj jadnoj sveki komplekse ako želiš da ti bude zakonita!!! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 08:25
lluvia: hvala puno Embarrassed i nemaš problema s bojama jer ja isto imam 1 primjerak smeđe-narančaste verzije te salvetice Wink cvjetni uzorak baš po mom guštu...

Izzy: hvala Big%20smile svaka čast ako si ti popamtila što sam ja to htjela s njom jer ja nisam LOL
Kako bi sveki nabijala komplekse, pa to je stolček za nju,
ona se ne bavi takvim kreativnim radom, a tuđe nek su slobodno ljubomorne ak im se dopada(m) Cool

Izzy on the love market (dolazi s uputstvima za tretiranje), recommended by kami
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 16:18
Moram sad malo balansirati studentske obaveze i neke stvari koje eksperimentiram i dovršavam pa evo barem nešto...
Ubuduće će biti još velikih i malih vješalica, a ova je za jednu buduću mamu i njenu curicu...



Inače nisam nešto bila za rozo-crvene kombinacije, ali na ovoj salvetici s noticama mi je sjela...





Dotična voli srca i leptire pa je vješalica srcolika, a na kroviću su leptiri (kućica sa šlapicama za njenu bebicu je u drugoj galeriji)...
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 16:41
Kami ovo mi je savršeno. Ova srca - note ma baš mi je baš po guštu. Tako nježno i romantično jednom rječju - cakano. Svaki puta kad vidim ove cipelice raspametim se. Zaista ću ih morati još jednom probati napraviti.....ne smijem samo tako odustati. Prelijepo sve
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.