Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta - komentari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta - komentari

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 48>
Korisnik
Poruka
senći View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Lokacija: Heard Islands
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje senći Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 11:42
Kaća, da li imaš još koju salvetu sa srcima sa 1. str.?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 15:56
rose stigle su salveticesmile79 super su i hvala za perlice...bas sismile84
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 15:57
nema na cemu,drago mi je da ti se sviđaju!Hug
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 16:14
BITNA NAPOMENA:
Ovo vrijedi za Zagreb, ali vjerujem da na to treba paziti i za manje gradove i ostale poštanske urede.
Meni se događalo da mi ne stigne kuverta ili paket ako je poslano na poštanski broj 10000 umjesto 10040...
To se događa zato što Zagreb ima 6 glavnih poštanskih ureda (pa time i poštanskih brojeva) i jako je bitno napisati točan poštanski broj jer je inače rizik da se pošiljka automatski preusmjeri u krivi ured, tj. u krivi kvart.
Samim time adresa, tj. ulica postaje nepostojeća, tj. nepripadajuća poštanskom uredu.

Pripazite na to kad šaljete nekome u Zagreb nešto jer stara priča da 10000 vrijedi za sve u Zagrebu
očito više ne vrijedi jer danas poštari ne preusmjeravaju pošiljke u pravi kvart kao prije Embarrassed

Eto da se ne bi nekom ponovilo...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 16:17
e, to nisam znala,hvala na obavijesti!
Na vrh
senći View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Lokacija: Heard Islands
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje senći Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 10:44
Originalno poslano od člana ana_s ana_s napisao:

ovo je još ostalo..ima ih pa kome treba nek kaže...
može samo pomoć kako umanjiti rezoluciju???Confused malo sam zbunjena..hvala..
 
IMG]http://i306.photobucket.com/albums/nn265/fotke_album/salvete/DSC00313.jpg[/IMG]
      Da li imaš još koju salvetu od ove zadnje, sa vinom , sirom i grožđem?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 11:09
Originalno poslano od člana senći senći napisao:

Kaća, da li imaš još koju salvetu sa srcima sa 1. str.?

senci malo si me zbunila,neznam na koju salvetu tocno mislis..koliko znam neman salvetu sa srcima..ajde napisi koja je po redu da znam odgovorit ti..Smile
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 12:55
tatjanabajcic stigle su mi salvetice,hvala ti punosmile78
Na vrh
senći View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Lokacija: Heard Islands
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje senći Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 11:57
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

Originalno poslano od člana senći senći napisao:

Kaća, da li imaš još koju salvetu sa srcima sa 1. str.?

senci malo si me zbunila,neznam na koju salvetu tocno mislis..koliko znam neman salvetu sa srcima..ajde napisi koja je po redu da znam odgovorit ti..Smile
     Oprosti kaća, moja greška. Dobila si poruku namijenjenu TaTjani .                                                                                                            
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 15:45
file stigle su mi salvetice,hvala punosmile79
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 14:43
drage forumašice..
 
smile56 dugo me nije bilo...Embarrassed ispričavam se ovim putem što salvete nisu dobile one koje su ih i zatražile..komp mi se pokvario i tražio je malo ljubavi a ja sam ostala bez podataka kome ide što...
 
moram ponovno staviti salvete na forum pa da se odužim..ako nije bilo za Božić valjda će se naći nešto za Uskrs..  Wink
Na vrh
kika24 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika24 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 14:51
danči27, tatjana43,file...stigle su salvete super su i hvala...
danči salvete sam poslala danas pa se nadam da će ti brzo stići...pozz
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 15:01
senči oprosti što ti još uvijek nisam poslala obećane salvete........malo je kriva moja zaboravnost a malo i nedostatak vremena........šaljem sutraCry
Na vrh
Danci27 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Danci27 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 15:37
Kika stigle su salvete.Hvala
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 12:33

ima li netko suncokrete al više salvetica jer mi jedna nije dovoljna..trebalo bi mi za napraviti poklon.. ;)  hvala...

Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 11:42
Maslačak i frida salvete krenule prema vama!!!
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 21:47
Drage moje spakirala sam salvete koje sam duzna Proljece, TaTjani43, Bubi,a Felini markice, ako sam koga zaboravila molim vas da mi se javite jer stvarno nisam stigla od obaveza i problema, saljem ih sutra i u utorak.


MOLIM VAS JAVITE SE AK SAM KOGA ZABORAVILA

HVALA
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 22:35
frida stigle salvete, hvala
maslačak... stiglo pisamce
...hvala vam curesmile75
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 13:56
jelika stiglo i meni pisamce od tebesmile79,hvala ti puno preslatke su salvete...dragi me odmah pitao imam li i od njemackog ovcara ( to je nas pas)LOL
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 17:23
ana s....stigle salvetice, puno hvala
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.