Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rainovi vrtni prijatelji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rainovi vrtni prijatelji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 39>
Korisnik
Poruka
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 15:34
E imaš sreće pa drugi zalijevaju, zalijevaju... a ti se napokon odmori - zaslužila si
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 15:51
Već me sve boli od odmaranja!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 17:48
Odmaraj moja draga rain jer kad prestane kiša imat ćemo pune ruke posla od toliko koroava u cvijeću!
Oduševile su me hoste u mahovini - genijalno! Čekamo slikice da vidimo kako će napredovati!
A za ostalo cvijeće isto tako - čista petica (jako si dobro skombinirala clematis sa heucherama u podnožju. To bi mogla biti ideja za ukrasti, ako se smije)Wink
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 20:56
Kak se ne bi smjelo!Kod mene su Heuchere posvuda!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 21:06
Ako kiša pada kod tebe kao kod mene, onda više ne trebaš donositi mahovinu, ona će i sama narasti.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 21:10
Prekrasne hoste si posadila,baš me zanima kako će napredovatismile57
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:11
Otok,kiše ko u priči,al biljčicama niš ne škodi,jedva su dočekale,i mahovina uživa,mislim da se sad već prilično dobro ukorijenila.
Mali kaktus,hoste su se primile i već po malo gibaju.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 07:13
Rain, Grožđica i ruke zlatne (ili blatne, nije li to isto kad je riječ o vrtlarima?) i eto vrta ko iz priče!

Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 08:35
ma ti si carica! kako su ti oni klematisi od Bakkera? Da ne polomim jezik jel budu imali barem koji cvjetak da vidimo kakvi su?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 08:42
Postaješ ozbiljna konkurencija "susjednom bregu", ma vi "tamo" ćete taj dio Hrvatske tak zrihtati da bu to jedan lijepi "Zagorski cvjetnjak" .
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 09:52
čuuj Rain, da ne brineš, ona ženska kaj hoda vamo tamo po tvom vrtu i stalno se vrti u krug, od jezerca pa do mahovnjaka sa hostama smile42 pa do clematisa sa heucherama pa po stazi ...e to sam ti ja tak da ne brineš...samo sam se malkice izbezumila smile39sve bude ok LOL
stvarno svaka čast
negooo...pitanjce Wink na sličnu foru sam zamislila staze u svom dvorištu, ali imam dosta jaku oporbu pa je borba u tijeku LOL kako ste radili stazu ako smijem pitati? Smile

skoro sam zaboravila...pakujci predivni smile39 spremiš koju sjemenkicu? Embarrassed
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:51
Misty,blatne,blatne,glavni tekvizit za po kući mi je sapun za flekove i kefica.A kaj mogu kad ne mogu s rukavicama u zemlju.
Hanči,živi i živahni,mislim da budu se pokazali ove godine,imaju po koji pupoljčić!
Tijica,susedni breg i ja smo ti dream team,nema konkurencije!
Kontessa,staza je improvizacija,da je po pravilu i propisu,bilo bi prvo geotekstil,pa šljunak,pa sipina,pa tek onda oblice.Ja sam stavljala bagremove i hrastove oblice debljine 10-tak cm direktno na zemlju,a između njih sipinu.Valjda bu trajalo par godina,računam da su i bagrem i hrast izdržljivi,a onda ponovo.I mogu ti reći da nije tak lako ni jednostavno kak sam si mislila,velik posel.Al dobro zgleda,još par kiša i sve bu sjelo na svoje mjesto,već sad je staza čist fino stabilna.Ak se dočepam još drveta,nastavljam.
pozdrav,ovaj put drveni,svima!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 12:00
Ja mislila, nove slike a ono samo brbljanje. Ajmo, aparat u ruke ...smile198
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 20:31
Ajme divote!! Kako je kod tebe lijepo!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 00:34
Svaka pohvala za instalacije sa panjevima! Vrlo lijepo i atraktivno, a opet prirodno i nenametljivo...
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:17
Cimi,prva za tebe!



Clematisi su krenuli i kod mene







Prva faza otvaranja cvijeta Silbere fountaine



Esheverie





Cherianthus



Rhododendron



Dicentra



Campanula



rekli su da je morska zvijezda,ja ne znam



Penstemon



Kolkwitzia





Rannunculus



Irisi



Aquilegia



Tradescantia



Lupinus



Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:25
dovoljno je ovo
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:26
Weigelia



Peršin



Alchemilla



Lewisia,prezimilai procvala,Baka Bea,koja je?



pelargonija



Oxalis



Inula



Veronica



Heuchere





ivančice,došle same




Ribiceee,di steee,idemo paaapaaatiiii!




Radovi u tijeku




Pusa!!!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:28
OVO je peršin!



Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:30
moram jos jednom
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.