Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali-veliki s(c)vijet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali-veliki s(c)vijet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 27>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 08:33
vauuuuuuu,pravo uzivanje je svratiti u tvoj vrt
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 18:11
Ja ću poludit, uopće mi nije jasno kak već prije nisam nanjušila ovu tvoju ljepotu, predivno je !  smile42
Čestitam ti na budućem majčinstvu smile99.  Samo se čuvaj i bit će sve u redu, poslije ćeš to brzo zaboravit i vidjet da se isplatilo.
Svaka čast i pohvala tati i bratu, stvarno su super !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 19:30

Raskošno rascvjetan vrtClap

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 08:27
Puno lipote u tvom vrtusmile64
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 08:34
prekrasno i rascvjetano u tvom vrtu, imala sam osjećaj da sam osjetila miris zumbula!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 08:51
I ja sam bila malo uživati u tvom prekrasnom cvijeću
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 20:29
Hvala puno svima na posjetama i lijepim riječima!!! Jako puno mi to znači i mojima doma koji se stvarno trude da ne propustim previše od onog što bi i sama radila da mogu. Ova cvjetna sezona bit će u potpunosti njima posvećena!!!smile79
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 20:34
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Zaista puno cvijeća već sada cvjeta u vrtu!
Lijepo je čuti kako ti svi pomažu oko cvijeća!Confused
Jučer sam posadila u vrt tvoje campanule glomerate (barem mi se čini da se tako zovu). Kad si mi ih lani poslala, posadila sam ih u jednu vazu, prezimile su i počele su izlaziti.......Nadam se da će biti lijepe kao i u tvom vrtu! Hvala ti  još jednom za njih!


Baš mi je drago da su se održale! Bit će ti lijepe, vidjet ćeš! Svake godine ih je sve više i više i kad se sve rascvjetaju to je prelijepo!
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 21:15
A sada - imam hrpu slika, braco se opet potrudio, pa da krenem...

Sljedeći procvjetani narcisi, jako krupni i jako sitni...





















Anemona blanda...










Čionodokse...










Ovdje su u krupnom planu, sitne su pa se slabije vide, al su jako slatke...




Maćuhice su u naletu...
















Saxifrage cvjetaju - roza i crvena...







Još malo zumbula, sad su najviše plavi u cvatu...













Bergenije cvjetaju...










Ovaj mi je jaglac najljepši...







Travnjak nam je ove godine prepun ljubičica...




Iberis i phlox samo što nisu...







Čuvarkuće su preživjele zimu...
















Dva nova klematisa i jedan stari, samo premješen - tata ih je posadio i napravio pergolu koju je mama danas pofarbala i čim se osuši ide uza zid. Dakle ovo je trio: tangutica (kupio brat Clap), Miss Bateman (kupio moj dragi Clap) i stari multi blue...




Još jedan narcis, ja ga zovem raščupani...




Ranunkul lijepo cvijeta...




Jedna mala aubrietica...




I za kraj - ovako ja i moja Ziva kod mojih provodimo veći dio ovih sunčanih dana dok mi je dragi na poslu - tu mi je mama punila teglice sa zemljom i donosila mi ih pod nos a ja bi samo spustila sjeme ili zapisala vrstu i zaljepila selotejpom, tako da se ne osjećam baš potpuno beskorisnom... Brat je naravno morao uslikati i mene, valjda si skupljaju dokazni materijal za kasnije Wink!  A jadni oni još dva i pol mjeseca samnom Ermm...


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 21:39
Draga Springy,pa zar nije lijepo što svi skaču oko tebe i paze te,imam i ja doma MPK,još mjeses i pol,samo da se bude u redu što i tebi od srca želimTongue
U vrtu ti je tako lijepo šareno i mirisno,meni je proljeće najljepše godišnje doba,kad se sve budi i buja...
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 00:08
Proljeće se u tvom vrtu doista probudilo i razbujalo. Tako je lijepo!
Sutra je novi dan.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 05:57

Šetnja tvojim, uvijek raskošnim, vrtom je pravi užitak! A još je veći užitak sresti tebe i Živu u njemu!

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 08:03

Springy iskoristi svaki trenutak za odmor jer ćeš ubrzo imati totalno suprotnu situaciju. Uostalom krasno vas je vidjeti dok odmarate ti i tvoja ljubimica..Wink

A rascvjetane biljke oko tebe zaista podižu raspoloženje...
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 08:40
Uživala sam,uživala u tvom cvićusmile93a bravo za tebe što čuvaš  i paziš svoj najlipši cvitić koji će doći za dva i pol mjesecasmile78
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 09:39
Vidiš da cvijeće osjeća tvoju ljubav i vraća ti je tolikom ljepotom da od nje zastaje dah. Ne smeta njemu kaj si ti u ležaljci, zna da ćeš mu se vratiti i to još sa pojačanjem !
Cijela obitelj je super i stvarno se ne smiješ žaliti, očito da nikome ništa ne fali.
One male anemone i čin...nešto su mi prekrasne !

smile79   svima
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 09:57
prava cvjetna fantazija u tvojem vrtu draga springy...čuvaj se
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 19:58
Retriver Sara, Anastazija, Mira021, Nataly, misty-da, lucy, mali kaktus - smile79smile79smile79
Hvala vam do neba!!!!!!!!!!!!!!!!! I hvala mojoj obitelji - najbolji su! I sretan rođendan sutra mome tati koji je najbolji tata na svijetu i obožavam ga!!! smile82
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 21:01
Evo da ja budem prva - od srca želim sretan rođendan tvom najboljem tati na svijetu  smile99.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 10:16
Vjerujem da uživaš u ovako rascvjetanom vrtu!Wink
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 19:21
Anastazija i Bergenija - hvala vam najljepša!!!! smile78
Slike koje ću vam sad pokazati su slike moga vrta koje su me dočekale nakon što sam se vratila iz bolnice u kojoj sam bila nekoliko dana zbog svoje pomalo problematične trudnoće. Strašno sam se bojala da će moj boravak tamo biti puno duži i da ću propustiti ono najljepše od svog proljetnog cvijeća tako da kad sam se vratila osjećaj je bio fantastičan - sve u cvatu!!!! Bolji doček nisam  mogla dobiti!!!Smile Sa saznanjem da mi je beba potpuno zdrava, samo se ja moram još više paziti i mirovati, mogla sam zaista uživati u toj ljepoti! Nadam se da će se i vama svidjeti!smile76

Tulipani još nisu baš svi procvjetali ali evo ove većine koja jesu:





















































































Presličice:










Saksifrage:







Narcise:













Phloksići:













Iberis:







Maćuhica:




Tratinčica:




Mali zimzelen (atropurpurea):




Bijela ljubičica (ili kako se mi doma zezamo - bijeličica Wink)




Lewizija:




Jagoda:







Jedan od brojnih pupoljaka anemone de caen - jedva čekam da procvjeta, a na slici vidim i da nisam jedina Wink:




Pieris se nakon cvatnje lijepo zarozio:




Pupoljci na vinci major:




I dvije u krupnijem planu:







I to je to zasad! Možda malo previše al nisam si mogla pomoći Embarrassed...
smile79










Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.