Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetni spomenar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetni spomenar

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 32>
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 22:21
Kamenjar ti je super.Baš mi se svidja
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 22:22
Hvala , nije to tesko, treba volje,mašte, malo vremena i malo novaca :) Pitaj slobodno sta god te zanima....one su sve sada svijetle jer su suhe ali cim kisa padne potamne naravno :) i to mi je super sto su uvijek razlicite...bas prirodo djeluju...a boju mozes kakvu zelis dodavati, pa ces dobiti i tamnije...pisi mi na pm, sta te zanima...Smile
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 22:46
Lilika draga...ma ja sam ti ovu zimu spavala zimski san kao svaki lički medo i zato sam slabo bila po vrtekima LOL sve mi je lijeno bilo, ali sa dolaskom proljeća se sve mijenja kaj ne? i međedi se bude Wink
uškicala sam svoju tihu patnju, a to su stol i stolice na ovoj predivnoj terasi i znam da će jednom bii slični kod mene Smile
nadam se da se vidimo na kakvoj kavici poslje Uskrsa Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 22:52

Uvijek volim doći k tebi, jer znam da ću uživati u ljepoti smile94.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 23:26
I evo me, na tvoj poziv odmah sam došla - jer volim boraviti u tvom vrtu. Tvoj kamenjar mi se baš sviđa, vidim da imaš i novu ptičicu u njemu. Vodilice u cvjetnjacima su super. Uvijek me oduševiš nekim detaljima.smile186
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 07:04
I ja skoknula na osunčanu terasu i sjedila, uživala u miru, ljepotama koje me okružuju i divnoj, divnoj žutoj boji u svim nijansama!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 07:41
smile211Ka
                  pa   dolje,sve ti je tako lijepo složeno kao jedna priča.
 
 
 
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 10:31
divno je u tebe!
reci mi molim te, ona  dva klematisa u grastama pored vrata, jesu li ispod tarace! kako napreduju u takvim uvjetima.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 16:24
Prekrasan ti je kamenjar. 
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 21:01
Thumbs%20Updivno...
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 22:16
Ovo je pravo mjesto za uživanje
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 23:45
Opet navratila i uživala!
 
smile64
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 12:19
Tako volim doći u tvoj vrt! StarStarStarStarStar
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 08:57
Tatjana, drago mi je da ti se sviđa!Heart

Maso, hvala ti, poslala sam ti poruku!Wink

Kontesaa-ovo sa zimskim snom mi je skroz jasno. Tu smo jako slične. Želim ti od srca čim prije ovakvu garnituricu!Hug

Anastazija, mogu reći da je zadovoljstvo obostrano!Heart

Moon hvala na posjeti. Ptičica je nova, još  joj tražim mjesto. Drago mi je da ti se sviđaju vodilice.Approve Prvo sam ih htjela kupiti jer ta dva clematisa moram spremati preko zime, al u Bauausa su skupi kao da ih od srebra rade. I onda ti ja nacrtam svom MGraditelju i dobijem ovakav rezultat. Naravno, i kuglice na  vrhu su moja ideja.Embarrassed

Anaida, hvala ti na posjeti, ja ponekad odem na tvoju kad se zaželim mira od mojih.Heart Tamo me ne mogu naći. Znači i ti si ljubiteljica žute? Sunčane kak ju ja volim zvati!?Clap
Antonija-Clematisi su bili na privikavanju malo u hladu da ih odmah iz garaže ne stavim na sunce, al jučer sam ih premjestila ipak na svjetlije mjesto. Imaju već pupove i jedva čekam da se otvore. Kao i svih 12, valjda ih toliko imam?Confused
Čim krenu, udavit ću vas slikama!smile156


Belina, Diana, Magnolia, Anči39, Mira K, FLoramye-hvala vam, dođite mi opet!smile78

Za sve moje današnje posjetioce pripremila sam i kavicu i ležaljku!smile79
Do čitanja i gledanja, pusač od mene!











Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 09:11
Evo još malo sličica od jučer!Tongue

Pakujci, kamenjar i moj zen kutak.Cool









Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 09:42
Lijepa je žuta boja, zaista svojim zrakama, poput sunca, "podigne" sve oko sebe.. Tvoju terasu, koja je i ovako predivna, zaista je još dodatno utoplila ta žuta boja kuće, fasade, poda.. A kod tebe su, vidim, i pakujci žuti! Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 10:56
Trebalo bi leći u neku od tih ležaljki i beskrajno uživati u pogledu
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 11:02
za uživanjesmile57ali kad bi se spustila na ležaljku ne bi vidjela, zato bi ja samo šetala okolo kamenjara i buljila u biljkeTongue
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 17:25
Priznajem da su slikice "fajn" lijepe! TongueOsjeća se neka posebna toplina na njima! Ne znam da li je to zbog žute boje, lijepih detalja  ili prekrasnog cvijeća ....što je da je prekrasno je! Sve pohvale!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 17:33
Ja sam se lijepo prošetala i odmorila se na terasi okupanoj suncem,još nisam vidjela žute pakujceClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.