Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj raj na zemlji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj raj na zemlji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 108>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 16:16
Dobrodošla anđelkad, hvala na lijepim riječima.
Ma ne smeta mene moja krizantema što je tako izrasla, samo sam se čudila. Neka raste ako baš hoće. Misliš da bi se sada još mogla pincirati? Ja sam to obavila u 6. mjesecu, a ona nakon toga kao luda krenula.Nije li sada malo kasno? Dobro bi mi došla još koja sadnica kada bi ih sad utaknula. U 6, mjesecu su mi bile malo kratke, pa sam samo jednu bocnula u zemlju i gle čuda,unatoč veliki vrućinama i nezalijevanju, ona se primila.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 20:19
Originalno poslano od člana Sanja123 Sanja123 napisao:

Dobrodošla anđelkad, hvala na lijepim riječima.
Ma ne smeta mene moja krizantema što je tako izrasla, samo sam se čudila. Neka raste ako baš hoće. Misliš da bi se sada još mogla pincirati? Ja sam to obavila u 6. mjesecu, a ona nakon toga kao luda krenula.Nije li sada malo kasno? Dobro bi mi došla još koja sadnica kada bi ih sad utaknula. U 6, mjesecu su mi bile malo kratke, pa sam samo jednu bocnula u zemlju i gle čuda,unatoč veliki vrućinama i nezalijevanju, ona se primila.

Možeš slobodno ako ne želiš da ti baš prerano procvita,bez obzira što je samo vrtni ukras mislim da je bolje da kasnije cvita- u jesen kad ima malo rascvitanog cvića.Ja moje sad sadim u pitare ali to je za Sve svete i do 10.8 ću ih 3-4 puta pincirati
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 20:24
E super, onda ću ovu visoku malo pincirati i pokušati razmnožiti. Ova se dosta dobro drži unatoč manjku vode, ostale mi izgledaju kao tužne vrbe svaki puta kada dođem, prije nego ih zalijem. Njih neću dirati, a nisu baš ni visoke.
Ove godine mi se čini da će sve jesenjsko cvijeće ranije procvjetati i da na jesen neću imati ništa. Jesenjski zvjezdani su mi dijelom već počeli cvjetati, a svi već imaju cvjetne pupove.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 20:42
Prekrasno smile57.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 21:19
Originalno poslano od člana Sanja123 Sanja123 napisao:

E super, onda ću ovu visoku malo pincirati i pokušati razmnožiti. Ova se dosta dobro drži unatoč manjku vode, ostale mi iztavi je negdi u sjenu kad gledaju kao tužne vrbe svaki puta kada dođem, prije nego ih zalijem. Njih neću dirati, a nisu baš ni visoke.
Ove godine mi se čini da će sve jesenjsko cvijeće ranije procvjetati i da na jesen neću imati ništa. Jesenjski zvjezdani su mi dijelom već počeli cvjetati, a svi već imaju cvjetne pupove.

kad ih staviš u zemlju stavi ih u  hlad ili polusjenu  dok se ne ožile i moraš održavati vlažnu.  To je sad recimo normalno naročito na otvorenom ali dok se zaliju živnu
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2012 u 21:22
Hoću, hvala. Stavit ću ih u kaliće da mi bude lakše s njima pri ovoj vrućini.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 01:16
Sanja123,
toliko vrtova ima da sam večeras uspjela prošetala tvojim rajem na zemlji.
Uistinu ste iz ničega stvorili pravo carstvo, prepuno divnih biljčica, cvjetića, voćaka.
I ja uživam u tvom raju kao i tvoj ljubimac Tongue .
Ruže su ti prekrasne, šeboji, perunike, kamenjar,...
Predivna šetnja tvojim rascvjetalim vrtom, uprkos onoj zimi, koja se se vidi u svakom vrtu.
                        smile57
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 15:52
ClapPravi raj na zemljiClap
jedno ljepše od drugoga,Clap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2012 u 10:22
Hvala društvo. Prvo zima, a sada suša. Sve mi je tužno i spaljeno u vrtu. Zalijevam, zalijevam i zalijevam, ali slabo pomaže.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2012 u 09:08
možeš biti ponosna...stvorila si predivno mjesto za odmor....Thumbs%20Up
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2012 u 10:31
Hvala Anthea, to smo stvorili MM, kčerka i ja zajednički.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 13:10
Nekom bilju ova suša i vrućina godi....Vidi ga Bebolina..









A nekom baš i ne. Dođe mi da plačem









kao da nemamo dovoljno svog posla, MM i ja smo malo raskrčili napušteni plac do nas



I šećer na kraju. Baš ne voli biti čist i uredan

U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 13:20

Kaj i tvoj  Confused?
Nekad mi se čini da imam svinjicu doma, a ne malog bijelog peseka.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 13:23
Gdje god ima imalo prašine ili blata tu je i on. Posebno je sretan kada to učini odmah nakon kupanja.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 14:12
da te malo utješim ima i kod mene prizora spaljenog bilja smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 15:14
Da,da.....na žalost mnogima ovako izgleda u vrtu. Nadam se samo da će se sve uspjeti oporaviti. Ova godina je stvarno bila gadna. Zalijevala sam sve što sam mogla, u protekla dva tjedna svakodnevno. Svakim danom je izgledalo sve tužnije i tužnije. Ova trenutna kiša što pada mi nikada nije bila toliko draga kao sada.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 17:19
Jao Sanja, da vidiš kod mene, zato ja samo kaktuse slikam, a ostatak dvorišta......neka nedefinirana žućkasta boja. Ali daj nam Bog zdravlja, bit će i biljkica !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 17:19
Originalno poslano od člana Sanja123 Sanja123 napisao:

Nekom bilju ova suša i vrućina godi....Vidi ga Bebolina..

 

I šećer na kraju. Baš ne voli biti čist i uredan

Drago mi je da te slakić uveseljavaClap To je onaj koji si dobila već gotovu sadnicu, a šta je s onim koje si sijala? Sjeme je od crvenog duplog, ma predivnogEmbarrassed
Ovo su ho neću komentirati, samoCry Kod mene je uvedena redukcija vode prvog stupnjaConfused zbog nestašice vode, znaći da je zalijevanje zabranjenoConfused 
Čupko ti je slatkiš!!
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 17:24
Da Bebolina, ovo je onaj koji si mi poslala kao sadnice. Onaj iz sjemena je već pravi grmić i počeo je pružati litice za puzanje. Još nema cvijeta. Zato ga nisam stavila (iako sam ga i ovakvog usikala). Zalijevam ih konstantno.Mi smo morali naručiti novu cisternu vode jer smo ostali potpuno prazne cisterne zbog zalijevanja. Sve činim samo da ih spasim.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 17:26
Bit će biljkica Glikica.....jedino me sekira što svake godine razmnožavam živicu. Tako se krasno primi i onda suša, led, smrzotina i sve redom i sve opet uvene.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 108>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.