Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Orhideje - generalna tema
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Orhideje - generalna tema

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 33>
Korisnik
Poruka
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 20:23
uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 17:39
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

Zasto padaju cvjetni pupoljci sa orhideje. Stara je ja mislim 2. godinu i pocela razvijat pupice al na kraju nisu se stigli skroz razviti a popadali su. Sta ju muci?


Hladan zdrak na kipanom prozoru je zimi smrt za pupoljke !!  Od kad sam mm zabranila otvaranje prozora kod orhideja, više ne žute i ne padaju !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
arii View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Listopad 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 11:45
moja majka napokon dočekala ovu mrvicu...prije božića je pupove dala i od tad čeka da procvate...ali neznamo ni kak se zove...
ova grana još nije procvala...

Na vrh
Mihi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 115
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 16:05
Jaca123 obečala sam ti sliku mojih orhideja na okupu..da znaš da sam se namučila s njima :D
evo..nisu stale sve u jednu sliku..a i malo sam ih nagurala pa se ne vidi da ih je u biti toliko..

[IMG]http://i46.tinypic.com/11jvxiv.jpg" />

[IMG]http://i47.tinypic.com/1h5ytx.jpg" />

[IMG]http://i45.tinypic.com/e5qwd1.jpg" />
 
 
 
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 18:43
 
Originalno poslano od člana Mihi Mihi napisao:

Jaca123 obečala sam ti sliku mojih orhideja na okupu..da znaš da sam se namučila s njima :D
evo..nisu stale sve u jednu sliku..a i malo sam ih nagurala pa se ne vidi da ih je u biti toliko..

[IMG]http://i46.tinypic.com/11jvxiv.jpg" />

[IMG]http://i47.tinypic.com/1h5ytx.jpg" />

[IMG]http://i45.tinypic.com/e5qwd1.jpg" />
  
nešto se pobrčkalo sa slikama, a ja bila nestrpljiva da vidim i evo ih....PREKRASNO!!! Mihi ClapClapClap
 
 
 
 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 19:01
Ma ovo je super,tako lijepu kupaonu već dugo nisam vidjelaClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 19:11
@Mihi, prekrasne su ti dejeThumbs%20UpClap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 19:12
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Ma ovo je super,tako lijepu kupaonu već dugo nisam vidjelaClap
 
potpisujem smile186
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 19:38
[QUOTE=Mihi] Jaca123 obečala sam ti sliku mojih orhideja na okupu..da znaš da sam se namučila s njima :D
evo..nisu stale sve u jednu sliku..a i malo sam ih nagurala pa se ne vidi da ih je u biti toliko..

[IMG]http://i46.tinypic.com/11jvxiv.jpg" />

[IMG]http://i47.tinypic.com/1h5ytx.jpg" />

[IMG]http://i45.tinypic.com/e5qwd1.jpg" />
 
 
 
[/QUOTE
Mihi hvala ti što misliš na menesmile71 orhideje smile227 pokazala sam slike MM,komentar je bio,,,,Pa gdje se  ta žena kupasmile156a je smiješan. Ja sam jučer imala tuširanje,a to radim dok je u noćnoj,inaće bi se onesvijestio.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 19:44
Predivno!!
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 19:53
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

Zasto padaju cvjetni pupoljci sa orhideje. Stara je ja mislim 2. godinu i pocela razvijat pupice al na kraju nisu se stigli skroz razviti a popadali su. Sta ju muci?


Hladan zdrak na kipanom prozoru je zimi smrt za pupoljke !!  Od kad sam mm zabranila otvaranje prozora kod orhideja, više ne žute i ne padaju !!


Hvala draga.. Ah , sada cu zaljepit prozor i nema otvaranja vise.

Mihi smile93nikad u zivotu nisam vidjela na hrpi toliko orhideja kod nekoga. Ovo je fantasticno. A gdje ih drzis kad nisu u kupaonici?

Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 20:24
Malo nježnosti
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 20:28
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 20:29
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 20:31
Gledam i nemogu vjerovati. Pa sta vi radite svojima da sve tako cvatu? Kod mene samo stapici a od cvijeta nista.Confused
Na vrh
Mihi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 115
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 20:47
hvala vam curke na komplimentima
Jaca123 divni su ti phalovi..pogotovo ovaj pelorični..
maslačak7 držim ih po svim prozorima i policam i gdje god stignem koju nagurati moje su po ljetu više cvale ali ja sam i sad zadovoljna..uvijek imam cvijetova u kući..sad su se nekak rasporedile,ne cvatu sve odjednom i sviđa mi se to..ali budući da cvatu skoro cijelu godinu očito ovu nebum imala baš cveteka..ipak nekad moraju i odmoriti ;)
moram se samo nadovezati da budući da su mi deje na svim prozorima ia prostorije ipak treba prozračiti i još mi ni jedan pup nije zbog toga otpal..za sad..
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 21:10
MIHI..na još 13 čekam cvijetiće,pune su stapki,to znači da će cvasti cijelo proljeće,tako su i prošle godine.Zato ih i volim,uvijek neki cvijetak u kući.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 21:19
Curke, svaka čast, orhideje su vam super!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 21:24
woow...koja cvjetna raskoš, divno
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 23:01
Prekrasne slike prepune vaših orhideja,nemogu ni jednu posebno izdvojiti smile64 moram se pohveli ti i ja sam se ponovila fotkica uskoro.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.