Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš mali vrt...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš mali vrt...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2016 u 12:32
Prekrasan je vrt,
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2016 u 18:57
Prelijepe slike anemona, acera pa i one tmurne meni su lijepe smile57

Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2016 u 15:51
ove ,,tmurne slike,, su nasa svakodnevica i poseban car daju nasim vrtovima...predivno...smile99
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2016 u 16:14
Rajski vrtovi, nuna, kosjenka, moon, JosipaNu - hvala vam drage moje na posjeti, uvijek me razvesele vaši tragovi...

Tebi rajski hvala na komentaru u vezi ciklame, puno mi znači jer si me ti na svojoj temi uspjela "uvjeriti" da vrijedi probati Heart
Kupila sam ju doduše u bijednom stanju za 7kn, ali mislim da će ona na godinu biti super...

Ostavljam i par snježnih slika...










Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2016 u 21:55
Vila snježne slikice su prekrasne smile117 
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2016 u 09:55
nježna bjela idila prekrasan za vidit lipo je kad priroda pokaže sve svoje čari guštajte na snijegu u nas ga u zadnje vrijeme baš i nema ali je zima jako hladna pa kad je već tako volila bi vidit i bjele pahulje zato guštam gledajući ih kod drugih poz
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2016 u 14:57
Prava zimska bajka!
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2016 u 19:43
Držim palčeve ciklamama dok se ne priviknu na tvoju njegu, a onda će zaista uživati u tvojim rukama.

Ove zimske fotkice su toliko lijepe i samo su još jedan dokaz da su sve najljepše stvari na ovom svijetu potpuno besplatne samo ih treba znati vidjeti. smile84
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2016 u 20:46
Uh ljepote ,smile71
bijela bajka
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2016 u 14:46
Hvala vam drage moje cvjetne prijateljice Heart
Snijeg je stvarno bio predivan, ali je kratko trajao... proljeće je naveliko zakucalo na vrata našeg vrta... ono što me oduševilo, jesu anemone iz gomolja, posađene u jesen, među prvima su počele izvirivati iz zemlje...





... danas kad sam na brzinu obišla vrt, bila sam presretna, ima ih puno, ima ih posvuda, više ni ne znam gdje sam koju piknula Embarrassed

Tulipani su još uvijek ušuškani u lišće...







Još netko voli biti ušuškan...



Puno vas pozdravljamo i ostavljamo Hug



Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2016 u 16:24
proljeće kuca na vrata i ti si ih otvorila a čuvar je još ušuškan u jeseni
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2016 u 18:17
Prekrasne proljetne slike kod tebe!
Imat ćeš kilometar tulipana
Pusa ušuškanoj Miciu čokoladni nosić.

Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2016 u 18:53
slikice obećavaju vatromet u proljeće
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2016 u 09:20
Veselim se svakoj sličici koja nam priziva skoro proljeće Clap  Moje anemone isto ovako izgledaju i jedva čekam da budu još veće i ljepše. Pozdrav mačku ušuškanom u lišće. 
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2016 u 09:33
aleja tulipana ko vojnici samo čekaju zapovjed pozor sunce isvi se bore da otvore svoje latice i pokažu sve svoje ljepote jedva čekam da ih vidim
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2016 u 14:40
aralija - nadam se da će proljeće zaista i početi jer ne bi voljela da mi se biljčice smrznu, ali sa vremenom nikad ne znaš... zadnjih par godina se klima zaista promijenila... Kod nas lišće nažalost nije uopće počišćeno, čim zatopli i budem imala vremena, bacam se na generalku Embarrassed

miška - draga moja, tulipani su mi se baš proširili, to su oni crveni koje imam već nekoliko godina i oduševljena sam sa njima... zato smo ove jeseni posadili još 70ak lukovica, ne mogu dočekati da ih vidim... Oni tek počinju izlaziti iz zemlje... Mica cvjetica i ja ti šaljemo veliku pusu! smile79

Nisa - hvala ti, nadam se da će tako biti, svašta sam još posadila na jesen, od tulipana do nekih trajnica za polusjenu, sjenu... prošle godine sam tek i napravila onu sunčanu/polusjenovitu  gredicu sa trajnicama pa sam prenestrpljiva da vidim kako će izgledati sad kad su se svi smjestili Smile

zvjezdica - obožavam proljeće, drago mi je da su ti anemone uspješno niknule, meni samo Anemone blanda nisu izašle, barem zasad...

kamenjarka - hvala ti što se veseliš skupa samnom, ne mogu dočekat...

Ostavljam vam slikicu jednog minijaturnog, preslatkog cvijetka Ciklame coum






Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2016 u 08:00
A proljeća divnog. ..ciklame s u predivne.....budi se naše cvijeće. ...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2016 u 11:18
Prošetala sam,pogledala sve što sam zadnjih mjeseci propustila.Embarrassed
Jedva čekam da se proljeće razmaše punom snagom u tvom vrtu! Thumbs Up
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2016 u 14:28
JosipaNu- Heart

Miranda- Hug









Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2016 u 19:00
prekrasne visibabe
i šafrani!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.