Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 228229230231232 272>
Korisnik
Poruka
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 15:35
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 16:07
Krasno ti je svijece,sve se rascvjetalo, proljece pravo.... a ja cu ovih dana napraviti ovaj sirup od maslacka, cini mi se ugodan i za sokic :), hvala na ideji!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 22:43
Došuljala sam se na noktićima , a otišla ovako kad sam čula VAU-VAULOL

Dinja ti pod trešnjom, na starom mjestu....

Zar ti nereko da pričekaš sa vincom, ali dobro hvala Hugkad je onako lijepa neote mi je nitko iz rukeLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 06:24
Inaja , maso - pusa!
 
smrcko, ako je rano za sadnice - čuvaj ih doma Wink. Znaš već moju zaboravnost! Ovako su na sigurnom!
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 06:36
Nije ni čudo da ne stigneš na naša druženja kad si tako vrijedna. Kuća , vrt, cvijeće, još i proizvodnja radnih delicija, korisno i potrebno.
Zaista si prava, svi se možemo ugledati na tebe.
Oprosti što rijeđe svratim k tebi, ali lijepo vrijeme me vuče da budem vani.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 08:53
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

 
...Pitate me kad stignem. Ovako: ustanem u 5- 5 i pol, malo prošvrljam forumom, posvađam se na političkom dijelu jednog portala sa neistomišljenicimaLOL, odem na posao, odradim 8 sati luđački i onda se dođem kući odmoriti uz štednjak. Ako nisam ujutro skuhala stavim kuhati i ručak i sirup od maslačka (još malo ba će i bazga), po potrebi i hranu za pse.
 
U međuvremenu mi se neda baciti kore od naranče i limuna pa ih ukuham i pošećerim, ali mi onda ostane šećernog sirupa pa dodam još limuna i lozovače pa napravim liker limunčelo, pa se sjetim da više nemam travarice pa otrčim u začinski vrt po rekvizite i stavim u boce sa rakijom  ...
i na koncu idemo kod prijatelja i sve to lijepo razdijelim jer to godinama radim, jer me to čini sretnom, jer je dobro činiti dobro ...
 
Jest da su ovdje spojena dva , tri dana , ali u biti trčim (nekako sve teže). Familjarno smo "bolesni" od skupljanja zaliha hrane. To su valjda geni didovi (i kameni !).  Nikada nije bio gladan, ali se uvijek gladi bojao smile156
Ovo sve razumijem, nekad sam i ja tako trčala s posla na posao, srećom to je davno svršeno vrijeme! Jedno od ovoga s tobom nikako ne mogu povezati...bavljenje politikom?????? Shocked
Time is something you can never get back..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 10:53
Rekli su mi sinovi da nikada nisu jeli bolju marmeladu, neko vrijeme sam ih držala u uvjerenju da sam je ja pravila, poslije sam priznala Wink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 12:12
Triša, kad god došla - dobro mi došla.
 
Misty, valjda me nisi još upoznala u pravom izdanju. Prštim od bunta!
 
Otok, reci dečkima da teta sprema još ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 12:33
hoya stvarno si vrijedna i ja nastojim biti i volim djeliti kao i ti, nedavno mi jedan dobar prijatelj odlazeći od nas iz sela naravno sa po nećim u vrečici reče nikad nismo otišli odavde praznih ruku ali uvijek nešto i donesu ako ništa drugo onda kavu, mpm je uvijek govorila posrtat ću od posla ali od gladi nikada!
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 21:00
enrikova nona "posrtat ću od posla ali od gladi nikada" - super izjava.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 21:07
smile100
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 21:14
proljeće, dobra ti večer Wink
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 09:00
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

proljeće, dobra ti večer Wink
 
 
Hoya, dobro ti jutro.LOLLOLLOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 10:12
 LOLLOLLOL
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 22:56
Hoya, radilico vrijedna, svaka ti čast! Ja bih mijenjala štednjak za lopatu!smile78
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 08:34

waterlily, ja bi štednjak stavila u vrt - i eto mene u svom svijetu. Red lopate - red kuhače ...

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 19:34

Produženi vikend i Uskrsnje blagdane proveli smo u Mandrama na otoku Pagu.

Ovakvi prizori duž cijelog mjesta. Rapsodija cvijeća i boja. Slikala sam samo ovaj bijeli grm, ne zbog očaravajuće ljepote nego zbog veličine kakvu u mom dvorištu nikada neću imati. Blagodati klime! Višegodišnji grm:
 
Treba li ljepši ugođaj za odmor od gradske vreve:
Moj "ulov": dvije felicije, bijela i roza margaritica:
U povratku smo dugo čekali trajekt. Pristaniše Žigljen, golo poput mjesečeve kore, a na drobljenom kamenu raste samo ovo. Ne znam ime, ali me neodoljivo podsjeća na pašku čipku. Pokušala sam je prenjeti u svoje pitare:
A u mom domu dočekali su me otvoreni cvjietovi klematisa:
 
Alpski zvjezdan (malo osakaćen ?!):
Na ulazu karanfili miriiišuuu:
Ceanotus cvate pomalo bljedoliko, ali cvate, a ja sam zadovoljna jer u mom dvorištu može preživjeti minuse i vjetar:
Iberisi i alisumi:
I na kraju srebrna dihondra koja je ovako zamotana preživjela zimu. Osim sijanjem sad je mogu za slijedeću sezonu zadržati i ovako:
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 20:00
Kako je to super - dođeš s odmora, a doma te dočeka ljepota i raskoš i cvjetići koji su se otvorili dok te nije bilo.

Ona biljčica iz kamena je morska mrižica, ona čak i cvate sitnim plavičastim cvjetićima. Raste iz kamena uz more, uvjeti u tvom pitaru su preraskošni za nju.
Na vrh
mimi46 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: moslavina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 20:06
Hoya hvala ti za dijelić mora koji si nam poslala...pogotovo što ga ove godine neću moći gledati uživo...tvoja okućnica bajna kao i uvijek...marljivice jedna
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 20:59
 Predivno!!!!!! Nemam riječi!!!!!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 228229230231232 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.