Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 228229230231232 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 13:52

Raj za dušu i srce!
Sve je nekako puno lakše kad imaš nešto tako lipo pred očima
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 14:31
Slažem se s Miskom, sve pohvale za rajski vrt smile55
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 21:46
Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

[QUOTE=SlavujVk]
danas mi igor veli da sam stavila 100 vrsta bilja, a da on ne vidi smisao u svemu tome...

Monna
JosipaNu


U moj vrt muški članovi obitelji nemaju pristup. Mogu samo slikati i to ako prvo pokažem što je zanimljivo! LOL
Ako neku biljku žele uslikati iz blizine - imaju zum! Ako ih pustim na gredicu, sigurno će nešto platiti glavom.LOL
Poznam jednog čovjeka koji godinama uzgaja cvijeće i što je zanimljivo i rijetko i žena mu isto voli biljke ali se nikako nisu mogli složiti kod sadnje i uređenja vrta zbog čega su se podijelili i svatko ima svoj vrt!LOL
Kada ga pitam da li ima neku biljku on kaže - nemam, ali ima moja žena u svom vrtu.
To je dobar primjer da vrt treba uređivati samo jedna osoba, da je vrt odraz karaktera, da biljke trebamo birati po svojim željama, isto kao i puno stvari u životu o kojima sami odlučujemo, sve drugo je dosadno pametovanje i uplitanje u tuđi život.



...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 21:58
Originalno poslano od člana kamenjarka1 kamenjarka1 napisao:

Šta da ti napišem da sam tvoj vrt pregledala i po par puta i od tebe puno naučila i mogla bi još puno pisati ali nemogu dočarati tu liputu kroz pisanu poruku
jedna tvoja rečenica me podsjetila na me uz četiri muška u kući vrt je moje mjesto gdje je sve pod samo mojom kontrolom samo ja tu pravim nered Veliki pozdrav
Dobro mi došla draga kamenjarka. Drago mi je što si mi se javila i sretna sam što si na mojim stranicama nešto naučila. Poruke, kao što je tvoja, su mi nagrada za ogroman trud i vrijeme koje sam uložila u pisanje i stavljanje slika na ovaj forum.
Drago mi je što smo dobili još jedan divan vrt, i nadam se da ćemo se dugo družiti.Heart
...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 22:00
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Raj za dušu i srce!
Sve je nekako puno lakše kad imaš nešto tako lipo pred očima
"Neka ti suncem započne dan. Okreni k nebu svoj mali dlan!"


...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 22:05
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Slažem se s Miskom, sve pohvale za rajski vrt smile55
Hvala ti draga moja Nisa!
Vidi ih kako su lijepi i posebni. Čuvam etiketu na kojoj piše da su iz Širokog Brijega!Heart
Slikala sam ih rano jutros a večeras su bili još crveniji.



...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 22:07





...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 22:47
Lijepi su, čak  i u tvom vrtu Huggdje razne ljepote sjaje
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 23:02
ovo je prekrasno.možda ću i ja jednog dana moći pokazati ovakve panoramike.posađeno je sad se čeka da se biljke ovako lijepo razrastu kao kod slavice.ali kako ona kaže vrt se stvara godinama
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 23:20
[QUOTE=SlavujVk]




[/Q

Ovo sam morala ponoviti, plavetnilo i prekrasna slika sa zrakama sunca, hvala ti Hug
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2015 u 00:37
Prelijepo,prelijepo,prelijepo...   smile64
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2015 u 08:42
Predivno plavetnilo..
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2015 u 08:53
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

[QUOTE=SlavujVk]
danas mi igor veli da sam stavila 100 vrsta bilja, a da on ne vidi smisao u svemu tome...

Monna
JosipaNu


U moj vrt muški članovi obitelji nemaju pristup. Mogu samo slikati i to ako prvo pokažem što je zanimljivo! LOL
Ako neku biljku žele uslikati iz blizine - imaju zum! Ako ih pustim na gredicu, sigurno će nešto platiti glavom.LOL
Poznam jednog čovjeka koji godinama uzgaja cvijeće i što je zanimljivo i rijetko i žena mu isto voli biljke ali se nikako nisu mogli složiti kod sadnje i uređenja vrta zbog čega su se podijelili i svatko ima svoj vrt!LOL
Kada ga pitam da li ima neku biljku on kaže - nemam, ali ima moja žena u svom vrtu.
To je dobar primjer da vrt treba uređivati samo jedna osoba, da je vrt odraz karaktera, da biljke trebamo birati po svojim željama, isto kao i puno stvari u životu o kojima sami odlučujemo, sve drugo je dosadno pametovanje i uplitanje u tuđi život.



e bas tako...ako je to moj vrt i moj mir neka se makne i gleda...ako mu sta smeta jezik za zube...puno imas a mos mislit puno..pa nisam ja kriva sto postoji toliko puno vrsta cvijeca...i kad sam sadila nisam znala puno toga pa sad vidim da treba ponesto premjestiti....a moon i ja cemo se morati dogovoriti oko taktike koja uspjeva...smile213
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2015 u 21:51
Predivne slike... kod tebe dođem baš uživati... Hvala ti i opet, što dijeliš tu ljepotu sa nama smile84
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2015 u 15:38
...nema se tu što novoga za reći, o ljepoti ovoga vrta sve je već odavno rečeno...u svoj svojoj jednostavnosti i po izboru biljaka i po njihovom smještaju, a i po samoj veličini on je zapravo grandiozan i veličanstven, zaista to mislim, tako mali (barem ti tako kažeš), a tako granidozan, tako jednostavan, a tako veličanstven...u tome je tajna uspjeha tebe, Slavice,  kao vrhunskog vrtlara amatera...i još jedna sitnica...duša i ljubav prema biljkama, a toga kod tebe ne nedostaje...a sada dosta hvalospjeva, ajmo malo o biljkama... moram ti reći da primjećujem pinki arabis u tvojem vrtu, baš je zgodan, jedva čekam da naraste i da se sav zapinki, poput bijelog, još samo trebaš pronaći negdje onaj rozi, taj mi je poseban...i jako mi se sviđa širokobriški tulipan, baš je poseban, suzdržane ljepote, ali vrlo elegantan...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2015 u 20:11
Svima puno hvala na posjeti i lijepim porukama.smile76
U vrtu svaki dan nešto procvjeta i nešto odcvjeta...






















...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2015 u 20:26
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:






sto je ovo????.....uuuuu...divno....

i samo da ti kazem....sram te bilo sto mi stalno oci ispadaju kad otvorim tvoj vrt....zbog tebe cu morati po nove naocale, sto naocale pa bez ociju cu ostati
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2015 u 20:44
Draga Mona, to je tulipan "Karmen Rio". Jedna lukovica, jedna peteljka i ...6 cvjetova!
Ne brini za oči dok gledaš slike, a ako ikada budeš i zapravo došla u moj vrt, onda ponesi zaštitne naočale!Wink

...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2015 u 21:17
budem .....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2015 u 21:26
karmen odusevljava....toliko cvijeta ajme...smile80
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 228229230231232 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.