Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 229230231232233 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:27
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


Pozdrav s drugog brega. Rado secem po tvom vrtu, ali ti si svoju ljubav svu bacila na sukulente. Moram priznati ima prekrasnih, ali kad se sjetim zime ne dolaze u obzir. Budin hram mi je zapeo za oko ovaj put. smile79


Ma nisam Carol,baš sam napisala gore,danas sam opet preuređivala kamenjar.Znači da me još uvijek vesele i druge biljke.Sukulenti su nešto posebno,pogotovo kad procvjetaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:28
Ha, ha, ha, kladim se da je jedan preko 400 , ali ja ću smile49dok ih ti budešu nosila po danu i po noći u kuću, nisam zločesta već ti želim svu sreću ovog svijeta da ih uspiješ smjestiti dok ne stigne njihov krov nad glavomTongue
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:31
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Prekrasni sukulenti,ja se ipak rađe držim kaktusa,s njima nemam brigu preko zime,sukulente ne bi imala gdje ih toliko smjestiti.Tko ono piše o brojanju,ja svoje kaktuse ni ne namjeravam brojiti,pa nemoj ni ti svoje lijepe sukulente.Tongue


Ma neću ih namjerno brojiti,što znači broj kad me svaki novi jednako veseli.Meni su kaktusi lijepi,ali se uvijek ubodem.Imam ih samo nekoliko i to sam dobila.Ipak volim kod vas kaktusara gledati njihove prekrasne cvjetove.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:42
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Tvoji sukulenti su stvarno nesto posebno ! LP i sa mojeg bregica na tvoj !     


Hvala ti gute Fee i svrati opet na moj breg.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:44
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:




Kako je lijepoooo...!Jel ovo sve preko zime mora u kuću?
< ="./5/adds.js" async="" ="text/">


Je arim,sve moram povaditi,presaditi i na zimsko mirovanje.I sad imam foliju kojim ih prekrivam kad pada kiša,kao što je bilo ovih dana.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:48
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

uvijek kada prošetam tvojim stranicama, kao da sam na izložbi sukulenata.
ovako lijepe, neobične i zdrave još nisam vidjela.


SlavujVk hvala ti na šetnji.Na početku je bilo grešaka,previše zalijevanja(a ja mislila da su žedni),žao mi je nekih lijepih primjeraka na koje kasnije nisam naišla.Čini mi se da je prošle godine ponuda bila puno bolja,ali svaka me,makar i mala,teglica veseli.Naravno,volim ja i vanjsko cvijeće i isto tako volim kad mi u vrtu raste nešto novo.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:54
Ne znam koliko sam puta prošetala ovim stranicama i svaki put me nešto oduševi, uvijek vidim nešto novo ili nešto što mi je prije promaklo. 
O bogatstvu ovog vrta nećemo raspravljati, biljke nećemo puno hvaliti da ih ne ureknemo LOL, ali pohvalit ćemo gazdaricu koja ih tako zdušno njeguje da su dostojne bilo koje svjetske izložbe!
Draga Camellia, moj naklon!

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:56
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Došla sam da vidim sukulente o kojima se priča, sukulentima kakve još nitko nema i kojima malo tko zna imena !!  A ti imaš i znaš imena !!  Skidam kapu, kolekcija "noviteta" i "stariteta" za čistu 11-ticu !!!  I naravno ...lijepi pozdrav ostavljam dok uživam u tvojoj oazi  !!!


Free draga jesi me nahvalila.Ovako,na svakom sukulentu koji sam kupila u Austriji i Njemačkoj,uredno piše naziv koji provjerim,i nema greške,uvijek je točno.Ovi kod nas to nemaju pa se nekad moram dosta pomučiti dok nađem.Kupila sam nedavno jednu alou koja mi je bila lijepa i dva dana sam se mučila dok nisam našla ime.I uvijek se može pogriješiti jer ima vrlo sličnih.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:57
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Dosta sam bila u zaostatku ali bila mi je prava uživancija šetati kroz tvoj vrt i carstvom sukulenata  Thumbs Up


Drago mi je korijenko što si prošetala,nadam se da ćeš svratiti opet i jednako uživati.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:59
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:


ajme, odusevljena sam - koji prekrasan I ogroman vrt a tek koja impozantna kolekcija sukulenatasmile227
svaka cast I moj duboki naklonsmile79


klaudija8 drago je da si bila u mom vrtu i navrati opet,bit će mi drago.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 22:02
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

smile227smile227smile227ne volim dodavati puno smajlića,ali ovaj put moram.moj duboki naklon do poda.ma šta do poda-do dna podruma.
sukulenti............


ajama nema ti druge nego počni skupljati sukulente,ha,ha.Put od 10 kom do 50 je jako kratak,a dalje ne brojiš nego se samo veseliš pridošlici.Hvala ti na podršci.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 22:05
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...nakon mnogih javljanja i pozdrava s okolnih brega evo i jednog balkonskog prekosavskog pohoda po tvojem gruntu...zadivljuju me i dalje tvoje alternathere koje prkose hladnoći i žegi i ostaju tako lijepe i zanimljive...dio sa salvijama izgleda odlično i jako ti je dobra ideja da cijeli tak kutak zasadiš s njima...a o sukulentima samo sve najnajljepše, ne samo da imaš predivne primjerke nego si ih jako lijepo smjestila u tegliceClap


Sutra već presađujem salvie da budu sve na okupu,a mislim da im je tako najljepše.A alternathere su puno lošije nego prošle godine,jedino što su zdrave,a nisu dobile ni kapi vode 3 tjedna po najvećim vrućinama.Niti jedan list im nije suh,svako biljka za preporučiti.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 22:09
Originalno poslano od člana LeoNata LeoNata napisao:

Jaaaoooo! smile182 Ja sam bez daha! Nisam na žalost još bila u tvom vrtu, pa sam, nakon jučer, odlučila potražiti ga na CIF-u, prije nego li ga posjetim uživo, čemu sam se radovala, a pogotovo sada, kad sam vidjela koliko biljnih vrsta imaš! Mislila sam navratiti na kavicu prije posla, ali za ovo se treba uzeti day-off Smile (prvo dok me ispoljevaš vodom, da dođem k sebi, pobjegao bi mi vlak za posao!)
Draga Camellia, što reći a da bude dostojno opisti krasotu koju ste ti i tvoj muž stvorili... Vidi se da je uloženo puno, svega, ali najviše ljubavi za biljkice. Nisu one tu samo da bi se popunila rupa, mjesto, gredica, već one odišu ljubavlju i njegom koju im vlasnica poklanja! Prekrasno, Camellia!
Stigla sam do 66. stranice, pa sam  preskočila do 210.  Čeka me duuuga šetnja! Smile
Veliki pozdrav iz susjedstva!


Hvala ti LeoNata na posjeti,sigurno si se umorila nakon toliko stranica.Što se tiče polijevanja vodom,neće ti trebati,odmah ćeš se prošetati.Bit će mi drago da dođeš na kavicu.A ljubav i rad s svim tim cvijećem je najbolja terapija za opuštanje.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 22:09
Draga Camellia, odajem priznanje tvojoj zbirci sukulenata, ali zamjeram ti slijedeće: imaš prekrasan vrt, to je ono vani, znaš ? Pa daj nam malo i toga, ok ? Meni osobno se ono tamo jako sviđa. Vjerujem da je sad u ovo doba godine jako ljepi kolorit !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 22:12


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 22:13
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 22:14
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 22:15
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 22:16


Free
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 22:24
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Draga Camellia, odajem priznanje tvojoj zbirci sukulenata, ali zamjeram ti slijedeće: imaš prekrasan vrt, to je ono vani, znaš ? Pa daj nam malo i toga, ok ? Meni osobno se ono tamo jako sviđa. Vjerujem da je sad u ovo doba godine jako ljepi kolorit !


Glikice nisam ja zaboravila ono vani ,imam hrpu slika koje ću sutra srediti.Baš preuređujem kamenjar,znaš da uvijek treba dodavati zemlje,kamenje micati,vraćati,bacati osušeno cvijeće... i znaš i sama koji je to posao.A i dva tjedna samo kuham zimnicu pa nisam stigla.Svečano obećajem sutra slike.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 229230231232233 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.