Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 232233234235236 243>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 22:02
Neću ništa reći, već te i previše hvalim

Šarena Cana

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 22:05
smile232AGAVE SVE MOJEEEEEEEEEEEEEsmile52
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 22:21
sve je tako lijepo šareno, a oni vseći prkosi su prekrasni smile186
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 14:00
nemogu da vjerujem pa svaki put ovaj vrt drugačiji kako uspijevaš moja mala
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 14:36
E Triša, kako ti nebi vrt bio tako lijep kad stalno zujiš po njemu, a oko pojasa imaš opasan sav alat, lopaticu, grabljice, kanticu, sve čeprkalice su stalno sa tobom!!  A vrt izgleda tako krasan zato kaj svaki dio vrta slika sa 4 strane, pa izgleda četiri puta bujnije i rascvijetanije, a mi se za takvim krasnim slikama raspomamimo!!!smile93
E, bilo je vremena za razgledavanje vaših vrtova, draga Triša, samo je moja ekipa vrijeme trošila na beskonačna spavanja na plaži u hladovini!!!
A tvoja uvala Skot, kako li se već to piše, hmmmm, kraj table za nju sam imala pauzu za cigaretu, da sam barem onda pobjegla od njih k tebi!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 10:28
Gdje je naša Triša?
 
Morao sam upotrijebit GPS Navigator da te pronađem na Forumu Tongue!
A pošto ću sad opet bit češće na netu, molim te nove fotke iz vrta. Željno očekujem tvoje fotografije i tvoje tekstove.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 22:34
Gogo morat ćeš počekati fotke, Triša putuje lijepom našom a i dalje

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 10:11
divno,ali nihine agave,one su za 10-ku
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 11:02
  
Triša, molim te koji je ovo cvjetak????? predivan je! 
 
Sve ti izgleda jako lijepo!
 
           smile79
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 12:23
Hej dragi moji svi, ma ja malo štrajkam, a ni vrt ne izgleda baš reprezentativno, a i fotić mi je crko, no obećavam uskoro ću staviti neke slikice, samo da se malo skoncetriram na dvorište, a ne na neke druge aktivnosti.
 
Sunceeee ovo narančasto je viseći prkos, prekrasan je i još uvijek cvjeta.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 14:18
Bila sam i prošetala guštajući u tvom vrtu. Nema šta, u svemu si naj.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2011 u 23:07
Draga "Nevero s Kvarnera" u tvom vrtu je tako lijepo kao da nikad nije bilo nevere Clap 
život je more
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 20:12
Draga Trišo ovo je stvarno cvijetna bajka, rado bih i ja imala dio te čarolije.
živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 14:14
smile56Evo došlo vrijeme da se pozabavim mojim dvorištem. Ljeto je danas nestalo u hipu. Još jučer sam se kupala u moru, a danas dere bura sa kišurinom, pala je temperatura, mm navukao trenerku, ali jutros dok je još bilo samo oblačno i toplo, napravila nekoliko fotki mog dvorišta, pa evo ih:
 
Plumbago me iznenadio, najprije je bilo hoću-neću, onda sam se razljutila i premjestila ga pod neki zid i iskreno zaboravila na njega, kad evo ga procvjetao
 
 
Do njega ovaj aster svake godine sve viši i viši, a kupljen u cvatu za niskog, no to je ta isforsirana cvatnja koje se pokušavam kloniti i uvijek, baš uvijek podlegnem.
 
 
Na kraju ljeta razveselio me i ovaj forumaški delfinium, naravno u plavoj boji.
 
 
Ove godine anemone su visoke preko 1,5 m, no nisu mi tako bujne
 
 
Neumorna gailardia, niska, donesena iz Dadinog rasadnika, uveseljava moje dvorište još od maja.
 
 
Od Dade je došla i ova ljepotica šarenog lišća fizostefgia (ili tako nekako)
 
 
Još jedna plava ljepotica, rođendanski poklon riječke ekipe
u vazi čeka da je pospremim na zimovanje duranta repens
 
 
Ova će trajnica i ubuduće krasiti moje dvorište, jer je baš lijepa, a najviše mi se sviđa što neprimjetno gubi cvjetove kad ocvatu, pa je uvijek lijepa
vinka
 
 
solanum jasminoides još uvijek u punom cvatu
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 14:31
Triša konačno sam uspijela odvojit vremena i za tvoje dvorište i drago mi je da konačno jesam jer zaustavlja dah...šarenilo je smile227
Prekrasno je smile86
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 14:35
Baš nevjerojatno da su ovo slike od jutros Thumbs%20Up. Vani sad tako jako pada i dere vjetar da me je čisto strah kakvo ću stanje zateći u vrtu kad se vratim sa posla.
Tvoj ciklam aster kod mene je puno niži oko cca pol metra, znači druge godine mogu očekivati da bude dupli Wink. Kakav bude da bude boja mu je divna Heart
I tvoj bijeli solanum mi je već ogroman i u punom cvatu, najgore mi je sad što ga moran vadit iz vrta pa u vazu, nadan se da će preživjet selidbu i u garaži dočekat sljedeću sezonu - obožavan ga Heart
Primjetila sam da ti ova šatirana physostegia cvate bočno i na vrhu, ja imam Jagodinu običnu ali cvate samo na vrhu... a širi se ko luda, mala agresivka Wink
Krasna ti je Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 15:12
Hvala vam cure, uskočile ste mi u stavljanju slika, ali kako je grmilo ko ludo, postala sam post od straha da me ne izbaci, pa ću sada dalje.
 
Korijenko, evo još malo jasminoidesa gledajući izvana, lijepo paše na moju zelenu fasadu
 
 
 
Sada radim neke preinake u vrtu, pa evo perunike sam skratila, a iza njih u potpuni hlad preselila heucere i tijarele, nadam se da će im tu biti dobro.
 
 
 
Ovaj je vrtić isto doživio promjene. Nema više kalistemona, ionako je bio u vazi, pa sam ga makla, a ostalo je više mjesta za nove hoste (ovdje ih je za sada 7), tu sam stavila niske perunike, jetrenku, a drugo je ostalo od prije.
 
 
Ovdje se hoste vide bolje
 
 
Vrtić sa kaktusima, koji ostaju vani - hvala Korijenko i Muhle
 
 
Potpono novo - "travinjak" - ovcje će biti samo trave, još cvjeta dalia koja ide van, a delospermum i lamparantus bit će pregrađeni
 
 
Ovako je jutros izgledalo skoro cjelo moje dvorište
 
 
 
Ima tu naravno i hrpa kaktusa i sukulenata, koje već pomalo spremam na zimovanje
 
 
 
 
 
 
Ovaj aeonium ima počasno mjesto jer je u vazi, koju mi je poklonila mlađa kćerka, a napravila ju je njena prijateljica.
 
 
Za kraj cvijeće koje je na "ničijoj zemlji", ali na ulazu u moju kuću, odnosno ispred poslovn og prostora moje kćeri
 
 
 
 
Nadam se da vas nisam udavila. Bila je još jedna fotka s kaktusima, koji su premješteni ali je nestala, pa stavit ću je neki drugi puta.
 
Hvala vam na strpljenju i biti ću redovitija u stavljaju slika i obilasku vaših predivnih vrtova.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 15:16
Triša smile227
Nemam komentara smile141za prekrasne fotke i na trudu   smile79
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 15:32
Pa tvoj vrt kao da si cijelo ljeto čučala u njemu.Rascvjetan, zelen....ClapClapClap
Imaš krasnog cvijeća, lijepo kombiniraš a kad vidim kako  si uredila, opljevila... ma vrijedna si  kao mravak!Thumbs%20Up
Onaj plavi delfinijum bi mogao biti ono što zovu "tuđman"!WinkLOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 15:40
Tea hvala ti puno što si prošetala mojim malim dvorištem
 
Baka ove godine je tako, veliki računi za vodu, ali je većina uspjela preživjeti.
Ako se delfinijum zove Tuđman, odmah leti van iz mog dvorištasmile209
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 232233234235236 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.