Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 232233234235236 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 21:36
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 21:42
Predivni sukulenti i ova kucna ljepoticasmile79
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 21:50
Draga Camellia divim se tvojoj energiji, stalno si u pokretu i nešto novo stvaraš, uređuješ, preuređuješ, kamenjar ti je već sada prekrasan, ogromne grote, baš onakve kako nas većina obožava, još kada se sve razraste i dostigne onu razinu kada ćeš ti biti zadovoljna e to će biti kamenjar.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 22:55
Isti slucaj je bio i kod mene sa Pinusom, ali je kod preseljenja iz kamenjara tragicno zavrsio. Makar je kucni LOL, ovaj cvijet sa vrha stranice, je predivan.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 23:02
Zaboravila sam napisati da mi se ovo jako dopada, samo da uspjesno prezimi.
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 00:00
Lijepe su ti nove biljke kamenjara, ali Ornithogalum saunderciae je poseban. Koji cvijet!!!
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 00:41
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Zaboravila sam napisati da mi se ovo jako dopada, samo da uspjesno prezimi.
 

A ja brzinski pomislila kako je lijepo sjela ova hortenzija na ovaj lijepi stol! Big smile (danas sam svoje mlade presađivala u tegle, pa mi valjda još u glavi) Vidjela sam naknadno da ti je u kamenjaru, to je pretpostavljam... u biti što je to? (da se lupam gluposti Smile)
Draga Camellia, što reći-konkretno i prekrasno. Velika su ti drvca u pozadini detalja, s obzirom da si kratko tamo, baš super, velika stavka! 
Clap
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 05:33
prekrasno, novine su stvarno divne, u prvi mah sam i ja pomislila da je hortenzijin cvijet
neobična i prekrasna biljka
a koliko si vrijedna i u pokretu... nemam riječi, kod nas bi rekli  "ko crv u kamenu"
nadam se da ću jednom uspjeti doći i vidjeti tu tvoju oazu uživo
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 16:39
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Predivni sukulenti i ova kucna ljepoticasmile79
<div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">


Hvala ti miska i prošeći opet.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 16:45
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Camellia divim se tvojoj energiji, stalno si u pokretu i nešto novo stvaraš, uređuješ, preuređuješ, kamenjar ti je već sada prekrasan, ogromne grote, baš onakve kako nas većina obožava, još kada se sve razraste i dostigne onu razinu kada ćeš ti biti zadovoljna e to će biti kamenjar.smile79


Energija mi je na visini,ali posljedice toga su bolne ruke,noge,kralježnica,ali preko zime se oporavim.Osim sukulenata,ja jako volim kamenjare.Već nekoliko puta sam ga preuređivala i nakon dvije-tri godine sve postane preveliko.Još redovno čupam viškove,orezujem,ali valjda tako mora biti.Ostalo mi za urediti jedna trećina kamenjara i valjda ću biti zadovoljna.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 16:52
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


Isti slucaj je bio i kod mene sa Pinusom, ali je kod preseljenja iz kamenjara tragicno zavrsio. Makar je kucni LOL, ovaj cvijet sa vrha stranice, je predivan.


Ja ću čekati kasnu jesen pa kad zahladi onda ću ga presaditi.Inače,ovi su već dva puta presađeni bez posljedica.
Carol i mene je odmah oduševio ovaj origanum,otporan je u zoni 6-9,a Zagreb je 6,pa valjda će biti sve u redu.A mogla bi ga za svaki slučaj i malo zaštititi.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 16:53
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Lijepe su ti nove biljke kamenjara, ali Ornithogalum saunderciae je poseban. Koji cvijet!!!


Anabistrica taj mi je oduzeo dah,a znaš da sam slaba na cvijeće.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 16:58
Originalno poslano od člana LeoNata LeoNata napisao:

Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


Zaboravila sam napisati da mi se ovo jako dopada, samo da uspjesno prezimi.
 


A ja brzinski pomislila kako je lijepo sjela ova hortenzija na ovaj lijepi stol! Big smile (danas sam svoje mlade presađivala u tegle, pa mi valjda još u glavi) Vidjela sam naknadno da ti je u kamenjaru, to je pretpostavljam... u biti što je to? (da se lupam gluposti Smile)
Draga Camellia, što reći-konkretno i prekrasno. Velika su ti drvca u pozadini detalja, s obzirom da si kratko tamo, baš super, velika stavka! 
Clap


Nisi se baš puno zabunila jer malo podsjeća na hortenziju,cvijetovi su nježni i imaš osjećaj kao da je ono umjetno suho cvijeće.Što se tiče velikog drveća u pozadini,to su posadili bivši vlasnici prije sigurno 20 god.Sve uz desnu među je zatečeno pa kad ovo moje dovoljno naraste,vjerojatno će neka stara stabla morati otići.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 17:02
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

prekrasno, novine su stvarno divne, u prvi mah sam i ja pomislila da je hortenzijin cvijet
neobična i prekrasna biljka
a koliko si vrijedna i u pokretu... nemam riječi, kod nas bi rekli  "ko crv u kamenu"
nadam se da ću jednom uspjeti doći i vidjeti tu tvoju oazu uživo



Morat ću ja put MBM-a i pokupovati sve što je ostalo(samo da mi je bliže) kad se svima sviđa origanum.
Bilo bi mi jako drago da i ti jednom dođeš,čekam te .
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 17:05


Aloe deltoideodonta v. contigua
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 17:08


Sinningia
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 17:11


Haworthia cuspidata
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 17:14


Haemanthus albiflos
mali kaktus
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 17:16


Senecio articulatus
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 17:23
hej draga evo i mene nakon podužeg vremena na tvoj bregec  ,vidim lijepo si se ti ponovila ima tu svašta novog i kao uvjek prekrasnog ,jel se možda i ove god.vidimo na festivalu čipkesmile113
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 232233234235236 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,360 sekundi.